Eurosport 2 (HD) tv műsor
Eurosport 2 tv műsor
Spíler TV (HD) tv műsor
Spíler TV tv műsor
Extreme Sports Channel tv műsor
Extreme Sports Channel tv műsor
Trace Sports HD tv műsor
Trace Sports HD tv műsor
The Fishing & Hunting Channel (HD) tv műsor
The Fishing & Hunting Channel tv műsor
2016.12.08  csütörtök 2016.12.08  csütörtök 2016.12.08  csütörtök 2016.12.08  csütörtök 2016.12.08  csütörtök
0
23:37
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
00:59
   
Hírek
Eurosport Hírek
23:05
  TV műsor 12 év felettieknek!
Premier League mérkőzés
Tottenham - Swansea City
23:50
   
Az X Games világa
15. rész
00:20
   
Monster Jam - Szörnyszülöttek négy keréken
10. rész
1
01:01
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 9.forduló Malaga (Spanyolország) Murcia (Spanyolország)
01:56
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 9.forduló Vilnius (Litvánia) Alba Berlin (Németország)
01:15
  TV műsor 12 év felettieknek!
NHL ON THE FLY 55.
sportműsor,2016
01:15
   
Fantáziagyár
10. rész
01:40
   
Whistler
01:00
   
Közelről
Maria Sharapova
01:30
   
Sport Stars Uncovered
Lochte
01:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
Légy-Ott!- Csukaszezonban
01:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
Harcsák az Ebro mélyéről
2
02:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
NHL mérkőzés
Washington Capitals - Boston Bruins
02:10
   
IMMAF
2. rész
02:00
   
Sport Stars Uncovered
Thomas Pages
02:30
   
Sport Stars Uncovered
Allyson Felix
02:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
Stalking films
Őzbakok fellegvára
02:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
Vadászláz
Vadászat Csallóközben
3
03:00
   
Rali
FIA Rali Európa-bajnokság
03:49
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
03:05
   
Rodeó bajnokok
16. rész
03:00
   
Top
Champions & Alcohol
03:30
   
Közelről
Michael Phelps
03:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
Fegyvermeser
Kimeríthetetlen téma - A kereső távcsövek 1. rész
03:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
The Fishing TV Show- Feketesügér őrület
4
04:00
   
Gyorsulási verseny: Nhra Sportsman
2. rész
04:55
   
Monster Jam - Szörnyszülöttek négy keréken
1. rész
04:00
   
The Truth About...
Mma
04:25
   
Spirit of Champions
Wanderlei Silva
04:38
   
Spirit of Champions
Cheick Kongo
04:55
   
Spirit of Champions
Mma Netherlands
04:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
Horgász-Zóna
Gyors pontyhorgászat
04:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
Bojlizás a Zoltán és Diana tavon
5
05:30
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 9.forduló Malaga (Spanyolország) Murcia (Spanyolország)
05:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
Premier League mérkőzés
West Ham United - Arsenal
05:10
   
Spirit of Champions
Rashad Evans
05:21
   
Spirit of Champions
Michael Bisping
05:35
   
Spirit of Champions
Antonio Big Foot
05:51
   
Spirit of Champions
Matt Mitrione
05:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
Vadászláz
Békési bakvadászatok 1. rész
05:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
Vadászláz
Békési bakvadászatok 2. rész
6
06:00
   
Rodeó bajnokok
21. rész
06:55
   
Az X Games világa
16. rész
06:04
   
Spirit of Champions
Hector Lombard
06:16
   
Spirit of Champions
Antonio Rodrigo Nogueira
06:30
   
Spirit of Champions
Shogun
06:45
   
Top
Champions & Alcohol
06:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
Fegyvermester
Céltávcsövek az örök téma 2. rész
06:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
Energofish Magazin
Matchbottal a zetelaki tározón
7
07:01
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
07:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
Premier League - Gólösszefoglaló 14.
sportműsor,2016
07:50
   
Rodeó bajnokok
17. rész
07:10
   
Közelről
Maria Sharapova
07:40
   
The Truth About...
Mma
07:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
Matchfishing
Vihar előtt
07:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
Walter megoldások
Feederrel a részűn
8
08:29
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 9.forduló Vilnius (Litvánia) Alba Berlin (Németország)
08:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
NHL mérkőzés
Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators
08:45
   
Monster Jam - Szörnyszülöttek négy keréken
11. rész
08:05
   
Spirit of Champions
Wanderlei Silva
08:18
   
Spirit of Champions
Cheick Kongo
08:35
   
Spirit of Champions
Mma Netherlands
08:50
   
Spirit of Champions
Rashad Evans
08:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
Fókuszban Ács József
Red One
08:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
III. Velencei horgászrandevú
9
09:40
   
Vér, verejték, motorok
8. rész
09:01
   
Spirit of Champions
Michael Bisping
09:16
   
Spirit of Champions
Antonio Big Foot
09:31
   
Spirit of Champions
Matt Mitrione
09:44
   
Spirit of Champions
Hector Lombard
09:56
   
Spirit of Champions
Antonio Rodrigo Nogueira
09:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
Pontygeneráció- A zöld tó
A horgászat örömei
09:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
A tökéletes horgász
Előre a Pontyért
10
10:00
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 9.forduló Malaga (Spanyolország) Murcia (Spanyolország)
10:35
   
Fantáziagyár
1. rész
10:10
   
Spirit of Champions
Shogun
10:20
   
Sport Stars Uncovered
Biles
10:50
   
Sport Stars Uncovered
Kay Lenny
10:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
Let's go fishing Bloemhof 2. rész
10:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
Fishing Australia
Királymakréla horgászat Howe szigeten
11
11:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
11:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
NHL mérkőzés
New York Islanders - New York Rangers
11:00
   
Fantáziagyár
2. rész
11:30
   
AMA Motocross Series összefoglaló
13. rész
11:15
   
Sport Stars Uncovered
Dustin Johnson
11:45
   
Sport Stars Uncovered
Lochte
11:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
Energofish Magazin
Matchbottal a zetelaki tározón
11:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
Légy-Ott! Herzegovinában 1. rész
Eurosport 2 (HD) tv műsor
Eurosport 2 tv műsor
Spíler TV (HD) tv műsor
Spíler TV tv műsor
Extreme Sports Channel tv műsor
Extreme Sports Channel tv műsor
Trace Sports HD tv műsor
Trace Sports HD tv műsor
The Fishing & Hunting Channel (HD) tv műsor
The Fishing & Hunting Channel tv műsor
2016.12.08  csütörtök 2016.12.08  csütörtök 2016.12.08  csütörtök 2016.12.08  csütörtök 2016.12.08  csütörtök
12
12:58
   
Sportok
WATTS
12:25
   
Az X Games világa
16. rész
12:10
   
Sport Stars Uncovered
Thomas Pages
12:40
   
Sport Stars Uncovered
Allyson Felix
12:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
Légy-Ott! Herzegovinában 2. rész
12:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
Horgászat határok nélkül
Városi horgászat
13
13:54
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
13:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
Premier League mérkőzés
Everton - Manchester United
13:20
   
Rodeó bajnokok
17. rész
13:05
   
Top
Weird Names
13:31
   
Közelről
Roger Federer
13:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
Feedermánia
Márnákra a fővárosi hajók közt
13:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
Harcsák az Ebro mélyéről
14
14:15
   
Vér, verejték, motorok
8. rész
14:01
   
Közelről
Frank Buglioni
14:25
   
Star Rated
Best Fighting Movies
14:56
   
Spirit of Champions
Antonio Rodrigo Nogueira
14:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
Stalking films
Őzbakok fellegvára
14:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
Vadászláz
Vadászat Csallóközben
15
15:01
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 9.forduló Vilnius (Litvánia) Alba Berlin (Németország)
15:10
   
Monster Jam - Szörnyszülöttek négy keréken
11. rész
15:09
   
Spirit of Champions
Shogun
15:20
   
Top
Fight Movies
15:51
   
Közelről
Roberto Cammarelle
15:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
Fegyvermeser
Kimeríthetetlen téma - A kereső távcsövek 1. rész
15:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
Pontyszínház
5 kilogramm kukorica
16
16:30
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 9.forduló Malaga (Spanyolország) Murcia (Spanyolország)
16:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
Kacsabirodalom 10.
amerikai reality sorozat,2012
16:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
A verdák királya 10.
amerikai reality sorozat,2006
16:05
   
Fantáziagyár
1. rész
16:30
   
Fantáziagyár
2. rész
16:15
   
Top
Tough Guys & Gals
16:45
   
Közelről
Michael Phelps
16:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
Pergető akadémia
Bevezetés a fekete sügér horgászatába
16:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
Vízvonalban
47
17
17:59
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
17:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
Zálogcsillagok 3.
amerikai reality sorozat,2009-2012
17:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
NHL mérkőzés
Washington Capitals - Boston Bruins
17:00
   
AMA Motocross Series összefoglaló
13. rész
17:55
   
Gyorsulási verseny: Nhra Sportsman
3. rész
17:10
   
Top
Champions & Alcohol
17:40
   
The Truth About...
Mma
17:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
Pontygeneráció
Szerelék tesztelése
17:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
XX. Fishing&Hunting, Energofish, Velence Bike társasági és média
18
18:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
18:50
   
Monster Jam - Szörnyszülöttek négy keréken
11. rész
18:05
   
Spirit of Champions
Wanderlei Silva
18:18
   
Spirit of Champions
Cheick Kongo
18:30
   
Spirit of Champions
Mma Netherlands
18:45
   
Spirit of Champions
Rashad Evans
18:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
Fishing Australia
Édesvízi cápák
18:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
Ultimate Shot
A sebhelyes arcú
Eurosport 2 (HD) tv műsor
Eurosport 2 tv műsor
Spíler TV (HD) tv műsor
Spíler TV tv műsor
Extreme Sports Channel tv műsor
Extreme Sports Channel tv műsor
Trace Sports HD tv műsor
Trace Sports HD tv műsor
The Fishing & Hunting Channel (HD) tv műsor
The Fishing & Hunting Channel tv műsor
2016.12.08  csütörtök 2016.12.08  csütörtök 2016.12.08  csütörtök 2016.12.08  csütörtök 2016.12.08  csütörtök
19
19:45
   
Műkorcsolya
Grand Prix Grand Prix Final Páros rövid program Franciaország
19:45
   
Az X Games világa
16. rész
19:00
   
Top
Weird Names
19:26
   
Közelről
Roger Federer
19:56
   
Közelről
Frank Buglioni
19:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
Vadászláz
Az első bika elejtése Magyarnándoron
19:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
Fókuszban Ács József
24 óra!
20
20:39
   
Hírek
Eurosport Hírek
20:45
   
Műkorcsolya
Grand Prix Grand Prix Final Megnyitó Franciaország
20:05
   
Sportos
sportműsor,2016
20:10
  TV műsor 12 év felettieknek!
Premier League World 17.
sportműsor,2016
20:40
  TV műsor 12 év felettieknek!
Premier League mérkőzés
West Ham United - Arsenal
20:40
   
Rodeó bajnokok
17. rész
20:20
   
Star Rated
Best Fighting Movies
20:51
   
Spirit of Champions
Antonio Rodrigo Nogueira
20:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
Trolling horgászat
Városi trollingozás 3. rész
20:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
IBCC 2016. 1. rész
21
21:10
   
Műkorcsolya
Grand Prix Grand Prix Final Férfi rövidprogram Franciaország
21:35
   
Fantáziagyár
1. rész
21:04
   
Spirit of Champions
Shogun
21:15
   
Top
Fight Movies
21:41
   
Közelről
Roberto Cammarelle
21:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
IBCC 2016. 2. rész
21:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
Vadászok konyhája
Vadászkürtösökkel 1. rész
22
22:02
   
Sportok
WATTS
22:56
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
22:00
   
A csapat
1. rész
22:30
   
IMMAF
3. rész
22:05
   
Top
Tough Guys & Gals
22:30
   
Top
Champions & Alcohol
22:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
Vadászok konyhája
Vadászkürtösökkel 2. rész
22:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
Fegyvermeser
Kimeríthetetlen téma - A kereső távcsövek 2. rész
23
23:26
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
23:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
Premier League mérkőzés
Middlesbrough - Hull City
23:25
   
Az X Games világa
16. rész
23:01
   
Közelről
Roger Federer
23:30
   
The Truth About...
Mma
23:00
  TV műsor 12 év felettieknek!
The Fishing TV Show
Wraysbury csuka horgászat
23:30
  TV műsor 12 év felettieknek!
Pontyszínház
Dupla vagy semmi
24
00:54
   
Hírek
Eurosport Hírek
00:40
  TV műsor 12 év felettieknek!
NHL ON THE FLY 56.
sportműsor,2016
00:20
   
Monster Jam - Szörnyszülöttek négy keréken
11. rész