reggel és délelőtt 02.25 szombat

00-12
M4 Sport (HD)
M4 Sport
DIGI Sport 1 (HD)
DIGI Sport 1
DIGI Sport 2 (HD)
DIGI Sport 2
DIGI Sport 3 (HD)
DIGI Sport 3
Sport 1 (HD)
Sport 1
Reggel és délelőtt
01:10
   
WTA-Tenisztorna - Budapest
Egyéni negyeddöntő
ism.
04:16
   
Startfejes
ism.
04:45
   
Bringasport
ism.
05:00
   
Puskás Akadémia
ism.
05:30
   
WTA-Tenisztorna - Budapest
Egyéni negyeddöntő 3-4
ism.
09:00
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
09:15
   
Szabadidő
09:40
   
Jövünk!
10:10
   
Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: DVSC - Ferencvárosi TC
ism.
01:15
   
Inside Glory
A kick-boksz legjava
ism.
02:00
   
K-1
Glory-sorozat
Chicago (eredeti hangon)

ÉLŐ
06:55
   
Reggeli Start
válogatás
07:55
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
08:05
   
A nap hőse
08:15
   
Labdarúgás
belga bajnokság
Club Brugge-Waregem
ism.
10:05
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
Real Madrid-Darussafaka Dogus Istanbul
ism.
11:50
   
Megint mesélek
Vitray Tamás műsora
ism.
00:00
   
Tenisz
ATP-torna
Delray Beach

negyeddöntők (eredeti hangon)

ÉLŐ
07:00
   
Tenisz
ATP-torna
Delray Beach
ism.
00:15
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
00:35
   
Tenisz
WTA-torna
Dubaj
ism.
06:10
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
Anadolu Efes-Baskonia Vitoria Gasteiz
ism.
07:55
   
Szélkakas
Ligue 1 Magazin
ism.
08:55
   
Labdarúgás
Ligue 1
Nice-Montpellier
ism.
10:45
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
10:55
   
Labdarúgás
Ligue 1
Nantes-Dijon
ism.
00:30
   
Labdarúgás
Sevilla - Leicester
Bajnokok Ligája
nyolcaddöntő
1. mérkőzés
ism.
02:30
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
összefoglaló
ism.
03:15
   
Labdarúgás
La Liga world
03:45
   
Harcművészmagazin
Fightpont 1002
04:00
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
a hét mérkőzése
ism.
06:00
   
Televíziós vásárlás
07:30
   
Labdarúgás
La Liga world
08:00
   
Póker
Alpha8 Season II
ism.
09:00
   
Póker
Alpha8 Season II
ism.
10:00
   
Televíziós vásárlás
11:00
   
Trash Talk
Amerikai sportmagazin
ism.

délután 02.25 szombat

12-18
M4 Sport (HD)
M4 Sport
DIGI Sport 1 (HD)
DIGI Sport 1
DIGI Sport 2 (HD)
DIGI Sport 2
DIGI Sport 3 (HD)
DIGI Sport 3
Sport 1 (HD)
Sport 1
Délután
12:05
   
Golf magazin
ism.
12:35
   
Játékoskijáró
ism.
13:55
   
Múlt és Jelen egy időben
Gulyás László beszélgetése Mihályfy Lászlóval
14:45
   
Bringasport
15:05
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
15:15
   
M4 Sport stúdió
Labdarúgás
15:30
   
Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: Budapest Honvéd FC - DVSC
17:20
   
M4 Sport stúdió
Labdarúgás
17:45
   
M4 Sport stúdió
Labdarúgás
12:50
   
Labdarúgás
Európa Liga
St. Étienne-Manchester United
ism.
14:40
   
A nap hőse
14:50
   
Szélkakas
Ligue 1 Magazin
ism.
15:50
   
Serie A TIM Magazin
ism.
16:50
   
Félelem nélkül
autósmagazin
17:20
   
A nap hőse
17:30
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
17:40
   
Labdarúgás
Serie A TIM
Napoli-Atalanta

ÉLŐ
15:05
   
Labdarúgás
Európa Liga
összefoglaló
ism.
15:40
   
A nap hőse
15:50
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
16:00
   
Tenisz
WTA-torna
Dubaj

döntő

ÉLŐ
12:45
   
Kézilabda
Bundesliga
Kiel-Melsungen
ism.
14:15
   
A nap hőse
14:25
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
14:35
   
Tenisz
WTA-torna
Dubaj
ism.
16:35
   
A nap hőse
16:45
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
16:55
   
Labdarúgás
Ligue 1
Guingamp-Monaco

ÉLŐ
12:30
   
Ökölvívás
KO TV
Classics
ism.
13:30
TV műsor ajánlatunk!  
Autósport
Mobil1 The Grid, 1701
14:00
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Bajnokok Ligája-magazin.
14:30
TV műsor ajánlatunk!  
Kézilabda
FTC-Rail Cargo Hungaria - Metz
BL
nők
középdöntő
4. forduló
premier
16:45
TV műsor ajánlatunk!  
Kézilabda
Telekom Veszprém - Orlen Plock
BL
férfiak
csoportkör
12. forduló
premier

este és éjjel 02.25 szombat

18-02
M4 Sport (HD)
M4 Sport
DIGI Sport 1 (HD)
DIGI Sport 1
DIGI Sport 2 (HD)
DIGI Sport 2
DIGI Sport 3 (HD)
DIGI Sport 3
Sport 1 (HD)
Sport 1
Este és éjjel
18:00
   
Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC - Videoton FC
19:50
   
M4 Sport stúdió
Labdarúgás
20:10
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója - Tenisz
20:30
   
WTA-Tenisztorna - Budapest
Elődöntő - Egyéni 1-2
00:20
   
Gyorskorcsolya Vb
Gyorskorcsolya Sprint Vb - futamok: 500 m - 1000 m
01:50
   
Gillette World Sport 2017
ism.
20:15
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
20:25
   
Labdarúgás
Serie A TIM
Juventus-Napoli

ÉLŐ
22:55
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
23:05
   
Labdarúgás
00:00
   
Tenisz
ATP-torna
Delray Beach

elődöntők

ÉLŐ
18:00
   
Vízilabda
női Euroliga
negyeddöntő

visszavágó

UVSE-Mataro

ÉLŐ
19:35
   
A nap hőse
19:45
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
19:55
   
Labdarúgás
Ligue 1
Lille-Bordeaux

ÉLŐ
22:00
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
22:10
   
Tenisz
WTA-torna
Dubaj

döntő
ism.
00:10
   
K-1
Glory-sorozat
Chicago
ism.
19:00
   
Tenisz
ATP-torna
Delray Beach

páros elődöntő

ÉLŐ
21:00
   
Tenisz
ATP-torna
Delray Beach

egyes elődöntő

ÉLŐ
23:00
   
Labdarúgás
argentin bajnokság
ÉLŐ
19:00
TV műsor ajánlatunk!  
Kézilabda
Krim Mercator Ljubljana - Győri Audi ETO KC
BL
nők
középdöntő
4. forduló
premier
21:15
TV műsor ajánlatunk!  
Ökölvívás
Gavin McDonnell - Rey Vargas
Profi gála
Hull
premier
01:00
   
Erős emberek
IHGF Felföldi Játékok Kontinentális Kupa
ism.
02:00
   
Labdarúgás
spanyol bajnokság
24. forduló
ism.
Hírek
© 2012-2017 Gillon Media Kft.