Tudta-e Ön?
Lehetősége van Google Naptárába feljegyezni az Önt érdeklő műsort, így figyelmeztetést kap a műsor indulása előtt.
PAX TV tv műsor
PAX TV tv műsor
Bonum TV tv műsor
Bonum TV tv műsor
M4 Sport (HD) tv műsor
M4 Sport tv műsor
DIGI Sport 1 (HD) tv műsor
DIGI Sport 1 tv műsor
DIGI Sport 2 (HD) tv műsor
DIGI Sport 2 tv műsor
2016.12.13  kedd 2016.12.13  kedd 2016.12.13  kedd 2016.12.13  kedd 2016.12.13  kedd
0
00:00
   
Legendák földjén
ismeretterjesztő sorozat
00:59
   
Műsorszünet
23:15
   
Forma 1 - Nagydíj futam
Bahreini GP
23:20
   
Labdarúgás
argentin bajnokság
23:55
   
Labdarúgás
Serie A TIM
1
01:20
   
Labdarúgás FIFA Klub Vb - Japán
Jeonbuk Hyundai - CLUB AMÉRICA
2
3
03:10
   
Labdarúgó mérkőzés
OTP Bank Liga: Újpest FC - Debreceni VSC
4
5
05:00
   
Vízilabda - Bajnoki Ligája mérkőzések 2016
Partizan Beograd - Eger
6
06:16
   
Sportlövészet
06:50
   
M4 Sport stúdió
06:55
   
Reggeli Start
(benne Sport 24)
7
07:00
   
M4 Sportreggeli
07:45
   
M4 Sport stúdió
07:55
   
M4 Sportreggeli
07:00
   
Labdarúgás
Ligue 1
8
08:10
   
Jégkorong mérkőzés
MOL Liga: DVTK Jegesmedvék - Dunaújvárosi Acélbikák
08:40
   
A nap hőse
08:50
   
Kézilabda
SEHA Liga Magazin
08:50
   
Labdarúgás
Ligue 1
9
09:00
   
HírHarminc
egyházi műsor
09:30
   
Mit ér az ember, ha...?
portréfilm sorozat
09:20
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
10
10:05
   
Evangélizáció
egyházi műsor
10:40
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
10:50
   
A nap hőse
11
11:00
   
kisBAJNOK
11:05
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
11:00
   
Reggeli Start
PAX TV tv műsor
PAX TV tv műsor
Bonum TV tv műsor
Bonum TV tv műsor
M4 Sport (HD) tv műsor
M4 Sport tv műsor
DIGI Sport 1 (HD) tv műsor
DIGI Sport 1 tv műsor
DIGI Sport 2 (HD) tv műsor
DIGI Sport 2 tv műsor
2016.12.13  kedd 2016.12.13  kedd 2016.12.13  kedd 2016.12.13  kedd 2016.12.13  kedd
12
12:05
   
Örömteli hétköznapok
vallási műsor
12:50
   
Én vagyok az Élet
egyházi műsor
12:00
   
Labdarúgás FIFA Klub Vb - Japán
MAMELODI SUNDOWNS - KASHIMA ANTLERS
12:50
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
12:45
   
Labdarúgás
Ligue 1
13
14
14:15
   
Én mit hozzak Uram?
koncertfilm
14:00
   
Jövünk!
14:30
   
Hungaroring magazin
14:35
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
14:35
   
Labdarúgás
Ligue 1
15
15:05
   
M4 Sportreggeli
16
16:10
   
Legendák földjén
ismeretterjesztő sorozat
16:00
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
16:10
   
Fradi Tv
16:40
   
Asztalitenisz magazin
16:35
   
Vízilabda
férfi Euro Kupa
16:25
   
Labdarúgás
Ligue 1
17
17:20
   
Kukkantó
gyermekműsor
17:10
   
Sport7fő
Hétről hétre sport
17:55
   
Kosárlabda
férfi Euroliga magazin
17:25
   
Kézilabda
SEHA Liga Magazin
17:55
   
A nap hőse
18
18:05
   
Örömteli hétköznapok
vallási műsor
18:30
   
Irgalmasság Iskolája 5. állomás
dokumentumfilm
18:15
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
18:30
   
Labdarúgás FIFA Klub Vb - Japán
Jeonbuk Hyundai - CLUB AMÉRICA
18:25
   
A nap hőse
18:35
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:55
   
Kézilabda
SEHA Liga
18:05
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:25
   
Kosárlabda
férfi Európa Kupa
PAX TV tv műsor
PAX TV tv műsor
Bonum TV tv műsor
Bonum TV tv műsor
M4 Sport (HD) tv műsor
M4 Sport tv műsor
DIGI Sport 1 (HD) tv műsor
DIGI Sport 1 tv műsor
DIGI Sport 2 (HD) tv műsor
DIGI Sport 2 tv műsor
2016.12.13  kedd 2016.12.13  kedd 2016.12.13  kedd 2016.12.13  kedd 2016.12.13  kedd
19
19:00
   
Próbáld meg! Segítünk!
élő interaktív műsor
20
20:05
   
Próbáld meg! Segítünk!
élő interaktív műsor
20:25
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
20:35
   
Labdarúgó mérkőzés
OTP Bank Liga: Swietelsky Haladás - Videoton FC
20:35
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
20:25
   
A nap hőse
20:35
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
20:55
   
Labdarúgás
Francia Ligakupa
21
21:10
   
Kegyelem
vallási műsor
21:30
   
Te éltetsz engem
egyházzenei műsor
22
22:10
   
Séta az aranyutcákon
dokumentumfilm
22:35
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
22:50
   
Forma 1 - Nagydíj futam
Kínai GP
22:25
   
Labdarúgás
skót Premiership
22:55
   
Labdarúgás
belga bajnokság
23
23:00
   
2Mózes
vallási műsor
23:25
   
Kézilabda
Német Kupa
23:00
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
23:20
   
Labdarúgás
Serie A TIM
24
00:00
   
Legendák földjén
ismeretterjesztő sorozat
00:55
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
00:50
   
Kosárlabda
férfi Euroliga magazin