Tudta-e Ön?
Lehetősége van a Facebookon megosztani az Önt érdeklő műsort, így ismerősei is tudomást szerezhetnek egy érdekes műsorról.
Sport 1 (HD) tv műsor
Sport 1 tv műsor
Sport 2 (HD) tv műsor
Sport 2 tv műsor
Sport M tv műsor
Sport M tv műsor
Eurosport 1 (HD) tv műsor
Eurosport 1 tv műsor
Eurosport 2 (HD) tv műsor
Eurosport 2 tv műsor
2016.12.14  szerda 2016.12.14  szerda 2016.12.14  szerda 2016.12.14  szerda 2016.12.14  szerda
0
22:30
   
NFL
New England Patriots - Baltimore Ravens
22:30
TV műsor ajánlatunk!  
K1
Rico Verhoeven - Badr Hari
00:30
   
Labdarúgás
00:00
   
Rali
FIA Rali Európa-bajnokság
00:30
   
Szabadstílusú sí
FIS Világkupa
23:45
   
Vívás
Grand Prix Sorozat Doha
00:45
   
Snooker
Glasgow
1
01:30
   
Kézilabda
01:30
   
Snooker
Glasgow
01:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
2
02:00
   
Harmadik félidő
3
03:30
   
Kézilabda
03:00
   
Sportok
WATTS
03:15
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
03:45
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
03:00
   
Snooker
Glasgow
4
04:00
   
Labdarúgás
04:30
TV műsor ajánlatunk!  
NBA
Portland TrailBlazers - Oklahoma City Thunder
04:15
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
5
05:30
   
Kezeket fel
05:00
   
Snooker
Glasgow
05:00
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
05:45
   
Szabadstílusú sí
FIS Világkupa
6
06:00
TV műsor ajánlatunk!  
NBA
Portland TrailBlazers - Oklahoma City Thunder
06:00
   
Harmadik félidő
06:30
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
7
07:30
   
Karate
07:15
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
07:00
   
Snooker
Glasgow
8
08:00
   
Televíziós vásárlás
08:00
   
Labdarúgás
08:30
   
Rali
FIA Rali Európa-bajnokság
9
09:00
   
Sportverda
09:00
   
Televíziós vásárlás
09:00
   
Free ride
White Session
09:15
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Nők Sprint
09:00
   
Autóverseny
Blancpain Endurance sorozat Sepang Malaysia
10
10:00
   
Kézilabda
10:00
   
Erős emberek
10:00
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Női üldözéses verseny
10:30
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Női váltó
10:00
   
Rali
FIA Rali Európa-bajnokság
10:30
   
Szabadstílusú sí
FIS Világkupa
11
11:00
   
Televíziós vásárlás
11:15
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi váltó
11:30
   
Snooker
Glasgow
Sport 1 (HD) tv műsor
Sport 1 tv műsor
Sport 2 (HD) tv műsor
Sport 2 tv műsor
Sport M tv műsor
Sport M tv műsor
Eurosport 1 (HD) tv műsor
Eurosport 1 tv műsor
Eurosport 2 (HD) tv műsor
Eurosport 2 tv műsor
2016.12.14  szerda 2016.12.14  szerda 2016.12.14  szerda 2016.12.14  szerda 2016.12.14  szerda
12
12:00
   
Televíziós vásárlás
12:00
TV műsor ajánlatunk!  
Lóverseny
12:15
   
Szabadstílusú sí
FIS Világkupa
13
13:00
   
Kezeket fel
13:30
   
Kézilabda
13:15
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
13:00
   
Kosárlabda
Euroliga Kosárlabda show
13:15
   
Szabadstílusú sí
FIS Világkupa
14
14:00
   
Snooker
Glasgow
14:00
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
14:45
   
Kosárlabda
Euroliga Kosárlabda show
15
15:15
   
Vitorlázás
15:30
   
Arany pillanatok
15:45
   
Mai helyzet
15:00
   
Sporthorgászmagazin
15:30
   
Vitorlázás
15:45
   
NBA
Portland TrailBlazers - Oklahoma City Thunder
15:00
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
16
16:00
TV műsor ajánlatunk!  
Kézilabda
16:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
17
17:45
TV műsor ajánlatunk!  
Kosárlabda
Uni Győr - Basket Lattes
17:15
   
Kosárlabda
Euroliga Kosárlabda show
17:30
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 10. forduló Khimki (Oroszország) Bilbao (Spanyolország)
18
18:15
TV műsor ajánlatunk!  
Kézilabda
18:30
   
Szabadstílusú sí
FIS Világkupa
Sport 1 (HD) tv műsor
Sport 1 tv műsor
Sport 2 (HD) tv műsor
Sport 2 tv műsor
Sport M tv műsor
Sport M tv műsor
Eurosport 1 (HD) tv műsor
Eurosport 1 tv műsor
Eurosport 2 (HD) tv műsor
Eurosport 2 tv műsor
2016.12.14  szerda 2016.12.14  szerda 2016.12.14  szerda 2016.12.14  szerda 2016.12.14  szerda
19
19:15
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Női váltó
19:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
19:15
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
20
20:30
TV műsor ajánlatunk!  
Kézilabda
20:00
   
Labdarúgás
20:30
TV műsor ajánlatunk!  
Kosárlabda
Partizan - Besiktas
20:00
   
Snooker
Glasgow
20:00
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
20:30
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 10. forduló Fuenlabrada (Spanyolország) Vilnius (Litvánia)
21
22
22:30
   
NBA
Portland TrailBlazers - Oklahoma City Thunder
22:30
   
Ökölvívás
Terence Crawford - John Molina
22:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
22:10
   
Hírek
Eurosport Hírek
22:15
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 10. forduló Khimki (Oroszország) Bilbao (Spanyolország)
23
23:00
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
23:45
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
23:30
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
23:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
24
00:30
   
Kosárlabda
Uni Győr - Basket Lattes
00:00
   
Snooker
Glasgow