DIGI Sport 1  tv-műsor

MOST

23:05
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
00:50
   
Reggeli Start
válogatás
06:55
   
Reggeli Start
válogatás
07:55
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
08:05
   
A nap hőse
Hol vehető a(z) DIGI Sport 1 (HD)?
Hol vehető?
tv-műsor: Kosárlabdatv-műsor: Sport 24tv-műsor: A nap hőse

DIGI Sport 1 műsor és DIGI Sport 1 HD műsor reggel és délelőtt

DIGI Sport 1 (HD) tv műsor
00-12
12.10
szombat
12.11
vasárnap
12.12
hétfő
12.13
kedd
12.14
szerda
Reggel és délelőtt
00:50
   
Reggeli Start
válogatás
06:55
   
Reggeli Start
válogatás
07:55
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
08:05
   
A nap hőse
08:15
   
Labdarúgás
skót Premiership
Patrick Thistle-Celtic
ism.
10:05
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
Baskonia Vitoria Gasteiz-Darussafaka Dogus Istanbul
ism.
11:50
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
Panathinaikosz-Galatasaray
ism.
06:55
   
Reggeli Start
válogatás
07:55
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
08:05
   
Labdarúgás
Ligue 1
Bordeaux-Monaco
ism.
10:00
   
Labdarúgás
Serie A TIM
Crotone-Pescara
ism.
11:50
   
A nap hőse
01:00
   
Labdarúgás
argentin bajnokság
River Plate-Boca Juniors
ism.
06:55
   
Reggeli Start
(benne Sport 24)
08:40
   
A nap hőse
08:50
   
K-1
Glory-sorozat
Németország
ism.
06:55
   
Reggeli Start
(benne Sport 24)
08:40
   
A nap hőse
08:50
   
Kézilabda
SEHA Liga Magazin
ism.
09:20
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
Anadolu Efes-Barcelona
ism.
11:05
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
Panathinaikosz-Galatasaray
ism.
00:55
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
01:15
   
Reggeli Start
válogatás
06:55
   
Reggeli Start
(benne Sport 24)
08:40
   
A nap hőse
08:50
   
Labdarúgás
Serie A TIM
összefoglaló
ism.
10:20
   
Labdarúgás
Serie A TIM
Torino-Juventus
ism.

DIGI Sport 1 műsor és DIGI Sport 1 HD műsor délután

DIGI Sport 1 (HD) tv műsor
12-19
12.10
szombat
12.11
vasárnap
12.12
hétfő
12.13
kedd
12.14
szerda
Délután
13:55
   
Rögbi
Bajnokok Kupája
Ulster Rugby-ASM Clermont Auvergne

ÉLŐ
15:55
   
Serie A TIM Magazin
ism.
16:55
   
Kézilabda
SEHA Liga
PPD Zagreb-Telekom Veszprém

ÉLŐ
12:00
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
12:10
   
Labdarúgás
Serie A TIM
Cagliari-Napoli

ÉLŐ
14:40
   
Labdarúgás
Serie A TIM
Torino-Juventus

ÉLŐ
17:10
   
Labdarúgás
Európa Liga
összefoglaló
ism.
17:45
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
17:55
   
Kézilabda
SEHA Liga
Nexe-Telekom Veszprém

ÉLŐ
12:50
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
13:00
   
Labdarúgás
Európa Liga
sorsolás

ÉLŐ
13:35
   
Vitorlázás
Vendée Globe
heti összefoglaló
ism.
13:50
   
Labdarúgás
Európa Liga
összefoglaló
ism.
14:25
   
Labdarúgás
Európa Liga
Southampton-Hapoel Beer-Sheva
ism.
16:15
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
16:25
   
Labdarúgás
Ligue 1
összefoglaló
17:25
   
Labdarúgás
Serie A TIM
összefoglaló

ÉLŐ
12:50
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
Baskonia Vitoria Gasteiz-Darussafaka Dogus Istanbul
ism.
14:35
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
Maccabi Fox Tel-Aviv - Brose Bamberg
ism.
16:35
   
Vízilabda
férfi Euro Kupa
FTC-PQS Waterpolo-Primorje Rijeka
ism.
17:55
   
Kosárlabda
férfi Euroliga magazin
12:10
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
12:20
   
Labdarúgás
Serie A TIM
Bologna-Empoli
ism.
14:10
   
Labdarúgás
Serie A TIM
AS Roma-AC Milan
ism.
16:00
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
16:10
   
A nap hőse
16:20
   
Labdarúgás
Serie A TIM
Internazionale-Genoa
ism.
12.10 03:00
A bosszú asszonya 25.
12.10 07:00
Heston Blumenthal fantasztikus ételei 1.
12.10 09:10
A temetésem szervezem
12.10 10:00
Mutánsok bolygója II./1.

DIGI Sport 1 műsor és DIGI Sport 1 HD műsor este és éjjel

DIGI Sport 1 (HD) tv műsor
19-02
12.10
szombat
12.11
vasárnap
12.12
hétfő
12.13
kedd
12.14
szerda
Este és éjjel
18:35
   
K-1
Glory-sorozat
Németország

felv.
20:40
   
Labdarúgás
Serie A TIM
Sampdoria-Lazio

ÉLŐ
22:45
   
Megint mesélek
Vitray Tamás műsora
ism.
23:45
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
23:55
   
Labdarúgás
argentin bajnokság
Racing Club-Olimpo (eredeti hangon)
ÉLŐ
19:35
   
Autósport
Gymkhana 2016
összefoglaló
ism.
20:00
   
Vitorlázás
Vendée Globe
heti összefoglaló
ism.
20:15
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
20:25
   
Labdarúgás
Ligue 1
PSG-Nice

ÉLŐ
22:55
   
Labdarúgás
argentin bajnokság
San Martin-Estudiantes
ÉLŐ
01:00
   
Labdarúgás
argentin bajnokság
River Plate-Boca Juniors
ism.
18:45
   
Labdarúgás
Serie A TIM
Fiorentina-Sassuolo

ÉLŐ
21:00
   
Labdarúgás
Serie A TIM
AS Roma-AC Milan

ÉLŐ
23:10
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
23:20
   
Labdarúgás
argentin bajnokság
River Plate-Boca Juniors
ism.
18:25
   
A nap hőse
18:35
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:55
   
Kézilabda
SEHA Liga
Tatran Presov-Telekom Veszprém

ÉLŐ
20:35
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
22:25
   
Labdarúgás
skót Premiership
összefoglaló
ism.
22:55
   
Labdarúgás
belga bajnokság
összefoglaló
ism.
23:25
   
Kézilabda
Német Kupa
Lipcse-Hannover
ism.
00:55
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
01:15
   
Reggeli Start
válogatás
18:10
   
Vitorlázás
Vendée Globe
heti összefoglaló
ism.
18:25
   
A nap hőse
18:35
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:55
   
Kézilabda
Német Kupa
Flensburg-Melsungen

ÉLŐ
20:40
   
Kézilabda
Német Kupa
Balingen-Weilstetten - Rhein-Neckar Löwen

ÉLŐ
22:25
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
22:45
   
Kézilabda
SEHA Liga
Tatran Presov-Telekom Veszprém
ism.
00:15
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
00:35
   
Reggeli Start
válogatás
Hírek
© 2012-2016 Gillon Media Kft.