DIGI Sport 2  tv-műsor

MOST

16:25
   
Labdarúgás
Ligue 1
18:15
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:35
   
Labdarúgás
Ligue 1
19:35
   
Ő is csak ember...
Szántó Dávid műsora
20:35
   
Kézilabda
SEHA Liga
Hol vehető a(z) DIGI Sport 2 (HD)?
Hol vehető?
tv-műsor: Labdarúgástv-műsor: Sport 24tv-műsor: Labdarúgástv-műsor: Ő is csak ember...tv-műsor: Kézilabda

DIGI Sport 2 műsor és DIGI Sport 2 HD műsor reggel és délelőtt

DIGI Sport 2 (HD) tv műsor
00-12
12.07
szerda
12.08
csütörtök
12.09
péntek
12.10
szombat
12.11
vasárnap
Reggel és délelőtt
00:10
   
Labdarúgás
skót Premiership
összefoglaló
ism.
00:40
   
Labdarúgás
belga bajnokság
összefoglaló
ism.
06:50
   
Labdarúgás
skót Premiership
összefoglaló
ism.
07:20
   
Labdarúgás
skót Premiership
Motherwell-Celtic
ism.
09:10
   
Labdarúgás
belga bajnokság
Charleroi-Standard Liége
ism.
11:00
   
Reggeli Start
ism.
00:00
   
Kézilabda
Bundesliga
Füchse Berlin-Melsungen
ism.
06:40
   
Labdarúgás
Európa Liga Magazin
ism.
07:40
   
Labdarúgás
Serie A TIM
összefoglaló
ism.
09:10
   
Labdarúgás
Serie A TIM
Napoli-Internazionale
ism.
11:00
   
Reggeli Start
ism.
07:00
   
Labdarúgás
Európa Liga
Braga-Sahtar Donyeck
ism.
08:50
   
Labdarúgás
Európa Liga
AZ Alkmaar-Zenit
ism.
10:40
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
10:50
   
A nap hőse
11:00
   
Reggeli Start
ism.
00:50
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
07:00
   
Labdarúgás
Európa Liga
összefoglaló
ism.
07:35
   
Labdarúgás
Európa Liga
Villarreal-Steaua Bucuresti
ism.
09:35
   
Labdarúgás
Európa Liga
Feyenoord-Fenerbahce
ism.
11:30
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
11:40
   
Labdarúgás
Európa Liga
Southampton-Hapoel Beer Sheva
ism.
00:10
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
06:55
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
Panathinaikosz-Galatasaray
ism.
08:40
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
Baskonia Vitoria Gasteiz-Darussafaka Dogus Istanbul
ism.
10:25
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
10:35
   
K-1
Glory-sorozat
Németország
ism.

DIGI Sport 2 műsor és DIGI Sport 2 HD műsor délután

DIGI Sport 2 (HD) tv műsor
12-19
12.07
szerda
12.08
csütörtök
12.09
péntek
12.10
szombat
12.11
vasárnap
Délután
12:45
   
A nap hőse
12:55
   
Labdarúgás
belga bajnokság
Club Brugge-Oostende
ism.
14:45
   
Labdarúgás
belga bajnokság
összefoglaló
ism.
15:15
   
A nap hőse
15:25
   
Kézilabda
SEHA Liga
Telekom Veszprém-Vardar Szkopje
ism.
17:10
   
Félelem nélkül
autósmagazin
ism.
17:40
   
A nap hőse
17:50
   
Kosárlabda
férfi Euroliga Magazin
ism.
12:45
   
A nap hőse
12:55
   
Labdarúgás
Serie A TIM
Udinese-Bologna
ism.
14:45
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
14:55
   
A nap hőse
15:05
   
Labdarúgás
Serie A TIM
Lazio-AS Roma
ism.
16:55
   
Labdarúgás
Európa Liga
Quarabag-Fiorentina

ÉLŐ
12:45
   
Labdarúgás
Európa Liga
Internazionale-Sparta Praha
ism.
14:35
   
A nap hőse
14:45
   
Tenisz
WTA-világbajnokság
páros döntő
ism.
16:30
   
Tenisz
WTA-torna
Csuhaj

döntő
ism.
17:45
   
Labdarúgás
Európa Liga
összefoglaló
ism.
13:45
   
Labdarúgás
Európa Liga
Astra-AS Roma
ism.
15:35
   
A nap hőse
15:45
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
15:55
   
Vízilabda
férfi Euro Kupa
negyeddöntő

visszavágó

FTC-PQS Waterpolo - Primorje Rijeka

ÉLŐ
17:30
   
Autósport
Gymkhana 2016
összefoglaló
ism.
17:55
   
Labdarúgás
Serie A TIM
Crotone-Pescara

ÉLŐ
14:35
   
A nap hőse
14:45
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
14:55
   
Labdarúgás
Serie A TIM
Bologna-Empoli

ÉLŐ
17:00
   
Labdarúgás
Ligue 1
St. Étienne-Guingamp

ÉLŐ
12.06 17:05
Teen Wolf - Farkasbőrben IV./8.
12.06 18:35
Az élet csajos oldala I./18.
12.06 19:00
Jóbarátok IV./20.
12.06 19:05
T.J.Hooker III./5.

DIGI Sport 2 műsor és DIGI Sport 2 HD műsor este és éjjel

DIGI Sport 2 (HD) tv műsor
19-02
12.07
szerda
12.08
csütörtök
12.09
péntek
12.10
szombat
12.11
vasárnap
Este és éjjel
18:20
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:40
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
Maccabi FOX Tel-Aviv-Brose Bamberg

ÉLŐ
20:45
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
21:05
   
Amerikai foci
felkészülési mérkőzés
Magyarország-Belgium
ism.
00:00
   
Kézilabda
Bundesliga
Füchse Berlin-Melsungen
ism.
18:55
   
Labdarúgás
Európa Liga
Astra-AS Roma

ÉLŐ
21:00
   
Labdarúgás
Európa Liga
Standard Liége-Ajax

ÉLŐ
23:05
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
23:25
   
Kézilabda
Bundesliga
Füchse Berlin-Melsungen
ism.
18:20
   
Vitorlázás
Vendée Globe
heti összefoglaló
ism.
18:35
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:55
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
Panathinaikosz-Galatasaray

ÉLŐ
20:55
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
Baskonia Vitoria Gasteiz-Darussafaka Dogus Istanbul

ÉLŐ
22:55
   
Serie A TIM Magazin
ism.
23:50
   
Szélkakas
Ligue 1 Magazin
ism.
00:50
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
19:55
   
Labdarúgás
Ligue 1
Lille-Montpellier

ÉLŐ
22:00
   
K-1
Glory-sorozat
Németország

ÉLŐ
00:10
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
19:00
   
Vízilabda
férfi Euro Kupa
negyeddöntő

visszavágó

FTC-PQS Waterpolo - Primorje Rijeka
ism.
20:30
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
20:40
   
Labdarúgás
Serie A TIM
Internazionale-Genoa

ÉLŐ
22:45
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
22:55
   
Labdarúgás
belga bajnokság
Gent-Oostende
ism.
Hírek
© 2012-2016 Gillon Media Kft.