DIGI Sport 2  tv-műsor

MOST

13:35
   
Kosárlabda
női Európa Kupa
15:30
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
17:15
   
Félelem nélkül
autósmagazin
17:45
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
17:55
   
Labdarúgás
belga bajnokság
Hol vehető a(z) DIGI Sport 2 (HD)?
Hol vehető?
tv-műsor: Kosárlabdatv-műsor: Kosárlabdatv-műsor: Sport 24tv-műsor: Labdarúgás

DIGI Sport 2 műsor és DIGI Sport 2 HD műsor reggel és délelőtt

DIGI Sport 2 (HD) tv műsor
00-12
12.10
szombat
12.11
vasárnap
12.12
hétfő
12.13
kedd
12.14
szerda
Reggel és délelőtt
00:50
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
07:00
   
Labdarúgás
Európa Liga
összefoglaló
ism.
07:35
   
Labdarúgás
Európa Liga
Villarreal-Steaua Bucuresti
ism.
09:35
   
Labdarúgás
Európa Liga
Feyenoord-Fenerbahce
ism.
11:30
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
11:40
   
Labdarúgás
Európa Liga
Southampton-Hapoel Beer Sheva
ism.
00:10
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
06:55
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
Panathinaikosz-Galatasaray
ism.
08:40
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
Baskonia Vitoria Gasteiz-Darussafaka Dogus Istanbul
ism.
10:25
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
10:35
   
K-1
Glory-sorozat
Németország
ism.

DIGI Sport 2 műsor és DIGI Sport 2 HD műsor délután

DIGI Sport 2 (HD) tv műsor
12-19
12.10
szombat
12.11
vasárnap
12.12
hétfő
12.13
kedd
12.14
szerda
Délután
13:45
   
Labdarúgás
Európa Liga
Astra-AS Roma
ism.
15:35
   
A nap hőse
15:45
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
15:55
   
Vízilabda
férfi Euro Kupa
negyeddöntő

visszavágó

FTC-PQS Waterpolo - Primorje Rijeka

ÉLŐ
17:30
   
Autósport
Gymkhana 2016
összefoglaló
ism.
17:55
   
Labdarúgás
Serie A TIM
Crotone-Pescara

ÉLŐ
14:35
   
A nap hőse
14:45
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
14:55
   
Labdarúgás
Serie A TIM
Bologna-Empoli

ÉLŐ
17:00
   
Labdarúgás
Ligue 1
St. Étienne-Guingamp

ÉLŐ
12.03 15:00
Kaliforniába jöttem VI./1.
12.03 15:30
Kaliforniába jöttem VI./2.
12.03 16:00
Kaliforniába jöttem VI./3.
12.03 16:25
Flúgos Futam I./7.

DIGI Sport 2 műsor és DIGI Sport 2 HD műsor este és éjjel

DIGI Sport 2 (HD) tv műsor
19-02
12.10
szombat
12.11
vasárnap
12.12
hétfő
12.13
kedd
12.14
szerda
Este és éjjel
19:55
   
Labdarúgás
Ligue 1
Lille-Montpellier

ÉLŐ
22:00
   
K-1
Glory-sorozat
Németország

ÉLŐ
00:10
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
19:00
   
Vízilabda
férfi Euro Kupa
negyeddöntő

visszavágó

FTC-PQS Waterpolo - Primorje Rijeka
ism.
20:30
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
20:40
   
Labdarúgás
Serie A TIM
Internazionale-Genoa

ÉLŐ
22:45
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
22:55
   
Labdarúgás
belga bajnokság
Gent-Oostende
ism.
Hírek
© 2012-2016 Gillon Media Kft.