DIGI Sport 3  tv-műsor

MOST

22:35
   
Labdarúgás
belga bajnokság
07:00
   
Labdarúgás
belga bajnokság
08:50
   
Labdarúgás
belga bajnokság
10:40
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
10:50
   
A nap hőse
Hol vehető a(z) DIGI Sport 3 (HD)?
Hol vehető?
tv-műsor: Labdarúgástv-műsor: Labdarúgástv-műsor: Labdarúgástv-műsor: Sport 24tv-műsor: A nap hőse

DIGI Sport 3 műsor és DIGI Sport 3 HD műsor reggel és délelőtt

DIGI Sport 3 (HD) tv műsor
00-12
01.23
hétfő
01.24
kedd
01.25
szerda
01.26
csütörtök
01.27
péntek
Reggel és délelőtt
07:00
   
Labdarúgás
belga bajnokság
Kortrijk-Waregem
ism.
08:50
   
Labdarúgás
belga bajnokság
Gent-Charleroi
ism.
10:40
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
10:50
   
A nap hőse
11:00
   
Röplabda
női MEVZA
Linamar-Békéscsabai RSE-1. BVK Bratislava
ism.
07:00
   
Labdarúgás
Serie A TIM
összefoglaló
ism.
08:30
   
Labdarúgás
Serie A TIM
AC Milan-Napoli
ism.
10:20
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
10:30
   
A nap hőse
10:40
   
Labdarúgás
Serie A TIM
Bologna-Torino
ism.
07:00
   
Labdarúgás
Olasz Kupa negyeddöntő
Napoli-Fiorentina
ism.
08:50
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
09:00
   
A nap hőse
09:10
   
Labdarúgás
Francia Ligakupa
elődöntő

Bordeaux-PSG
ism.
11:00
   
Labdarúgás
Ligue 1
összefoglaló
ism.
00:55
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
01:15
   
Reggeli Start
válogatás
06:30
   
Labdarúgás
Olasz Kupa
negyeddöntő

Juventus-AC Milan
ism.
08:50
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
09:00
   
A nap hőse
09:10
   
Kosárlabda
férfi Európa Kupa
EGIS Körmend - Bnei Herzlija
ism.
11:05
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
11:15
   
A nap hőse
11:25
   
Labdarúgás
Serie A TIM
Palermo-Internazionale
ism.
00:15
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
07:00
   
Labdarúgás
Angol Ligakupa
elődöntő

visszavágó

Hull City-Manchester United
ism.
08:50
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
09:00
   
A nap hőse
09:10
   
Labdarúgás
Olasz Kupa
negyeddöntő

Juventus-AC Milan
ism.
11:00
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
11:10
   
A nap hőse
11:20
   
Labdarúgás
Olasz Kupa
negyeddöntő

Napoli-Fiorentina
ism.

DIGI Sport 3 műsor és DIGI Sport 3 HD műsor délután

DIGI Sport 3 (HD) tv műsor
12-19
01.23
hétfő
01.24
kedd
01.25
szerda
01.26
csütörtök
01.27
péntek
Délután
12:55
   
Röplabda
ism.
14:50
   
Reggeli Start
válogatás
ism.
16:35
   
A nap hőse
16:45
   
Kosárlabda
női Euroliga
UNIQA Sopron-Jekatyerinburg
ism.
12:30
   
Labdarúgás
Serie A TIM
Juventus-Lazio
ism.
14:20
   
Reggeli Start
16:05
   
A nap hőse
16:15
   
Labdarúgás
Serie A TIM
Palermo-Internazionale
ism.
12:00
   
Labdarúgás
Ligue 1
AS Monaco-Lorient
ism.
13:50
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
14:00
   
A nap hőse
14:10
   
Reggeli Start
válogatás
ism.
15:55
   
Labdarúgás
Ligue 1
Dijon-Lille
ism.
17:45
   
A nap hőse
17:55
   
Kosárlabda
férfi Euroliga Magazin
ism.
13:15
   
Labdarúgás
Serie A TIM
AS Roma-Cagliari
ism.
15:05
   
A nap hőse
15:15
   
Reggeli Start
ism.
17:00
   
Labdarúgás
Serie A TIM
összefoglaló
ism.
13:15
   
Motorsport
Superenduro-világbajnokság
Riesa
ism.
13:45
   
Reggeli Start
ism.
15:30
   
A nap hőse
15:40
   
Kosárlabda
férfi Európa Kupa
Alba Fehérvár - Pau-Lacq-Orthez
ism.
17:45
   
A nap hőse
17:55
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
CSZKA Moszkva-Anadolu Efes

ÉLŐ
01.23 05:00
A Toledo család 11.
01.23 11:00
Klasszikus autók nyomában VI./12.
01.23 15:45
Ana három arca 16.
01.23 16:00
Nevelésből elégséges I./18.

DIGI Sport 3 műsor és DIGI Sport 3 HD műsor este és éjjel

DIGI Sport 3 (HD) tv műsor
19-02
01.23
hétfő
01.24
kedd
01.25
szerda
01.26
csütörtök
01.27
péntek
Este és éjjel
18:30
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:50
   
Rögbi
Bajnokok Kupája
Wasps-Toulouse
ism.
20:40
   
Rögbi
ism.
22:30
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
22:50
   
Rögbi
Bajnokok Kupája
Leinster Rugby-Montpellier
ism.
18:05
   
Vitorlázás
Vendée Globe
heti összefoglaló
ism.
18:20
   
Labdarúgás
belga bajnokság
összefoglaló
18:50
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
19:10
   
Labdarúgás
Király Kupa
Aláves-Alcorcón

ÉLŐ
21:15
   
A nap hőse
21:25
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
Baskonia Vitoria Gasteiz-Crvena zvezda

ÉLŐ
23:20
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
23:40
   
Kosárlabda
férfi Európa Kupa
Alba Fehérvár - Pau-Lacq-Orthez
ism.
18:25
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
Anadolu Efes-Darussafaka Dogus Istanbul

ÉLŐ
20:20
   
Vitorlázás
Vendée Globe
heti összefoglaló
ism.
20:35
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
20:55
   
Labdarúgás
Angol Ligakupa
elődöntő

visszavágó

Liverpool-Southampton

ÉLŐ
23:00
   
Kosárlabda
férfi Európa Kupa
EGIS Körmend-Bnei Herzlija
ism.
00:55
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
01:15
   
Reggeli Start
válogatás
18:30
   
Vízilabda
férfi Bajnokok Ligája
OSC-Brescia
ism.
19:50
   
Vitorlázás
Vendée Globe
heti összefoglaló
ism.
20:05
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
20:25
   
Labdarúgás
belga bajnokság
Eupen

Standard Liége

ÉLŐ
22:30
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
Crvena zvezda-Panathinaikosz
ism.
00:15
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
19:55
   
A nap hőse
20:05
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
20:25
   
Labdarúgás
belga bajnokság
Charleroi-Waregem

ÉLŐ
22:30
   
Labdarúgás
Angol Ligakupa
összefoglaló
ism.
23:00
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
Barcelona-Baskonia Vitoria Gasteiz
ism.
00:45
   
Reggeli Start
válogatás
01:10
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
Hírek
© 2012-2017 Gillon Media Kft.