DIGI Sport 3  tv-műsor

MOST

23:05
   
Labdarúgás
Európa Liga
07:00
   
Labdarúgás
Európa Liga
07:35
   
Labdarúgás
Európa Liga
09:35
   
Labdarúgás
Európa Liga
11:30
   
Labdarúgás
Európa Liga
Hol vehető a(z) DIGI Sport 3 (HD)?
Hol vehető?
tv-műsor: Labdarúgástv-műsor: Labdarúgástv-műsor: Labdarúgástv-műsor: Labdarúgástv-műsor: Labdarúgás

DIGI Sport 3 műsor és DIGI Sport 3 HD műsor reggel és délelőtt

DIGI Sport 3 (HD) tv műsor
00-12
12.10
szombat
12.11
vasárnap
12.12
hétfő
12.13
kedd
12.14
szerda
Reggel és délelőtt
06:55
   
Szélkakas
Ligue 1 Magazin
ism.
07:55
   
Labdarúgás
Ligue 1
Dijon-Olympique Marseille
ism.
09:45
   
Kézilabda
Bundesliga
Füchse Berlin-Melsungen
ism.
11:15
   
Kézilabda
SEHA Liga
Telekom Veszprém-Vardar Szkopje
ism.
07:00
   
Labdarúgás
Serie A TIM
Sampdoria-Lazio
ism.
08:50
   
A nap hőse
09:00
   
Kézilabda
SEHA Liga
PPD Zagreb-Telekom Veszprém
ism.
10:30
   
Labdarúgás
Európa Liga
összefoglaló
ism.
11:05
   
Labdarúgás
Európa Liga
Astra-AS Roma
ism.

DIGI Sport 3 műsor és DIGI Sport 3 HD műsor délután

DIGI Sport 3 (HD) tv műsor
12-19
12.10
szombat
12.11
vasárnap
12.12
hétfő
12.13
kedd
12.14
szerda
Délután
13:00
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
13:10
   
A nap hőse
13:20
   
Reggeli Start
válogatás
ism.
14:20
   
Küzdősport Gála
Szekszárd
ism.
16:15
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
16:20
   
Labdarúgás
Európa Liga
összefoglaló
ism.
16:55
   
Labdarúgás
Ligue 1
Bordeaux-Monaco

ÉLŐ
12:55
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
13:05
   
Labdarúgás
Ligue 1
Lille-Montpellier
ism.
14:55
   
Labdarúgás
Serie A TIM
Palermo-Chievo

ÉLŐ
17:00
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
17:10
   
Félelem nélkül
autósmagazin
ism.
17:40
   
Vitorlázás
Vendée Globe
heti összefoglaló
17:55
   
Labdarúgás
belga bajnokság
Gent-Oostende

ÉLŐ
12.09 07:05
Hetedik érzék III./6.
12.09 11:00
Hétvégi főzőcske III./9.
12.09 15:30
A Grace klinika VI./11.
12.09 15:50
Joshi, a legjobb barát 69.

DIGI Sport 3 műsor és DIGI Sport 3 HD műsor este és éjjel

DIGI Sport 3 (HD) tv műsor
19-02
12.10
szombat
12.11
vasárnap
12.12
hétfő
12.13
kedd
12.14
szerda
Este és éjjel
19:00
   
Vitorlázás
Vendée Globe
heti összefoglaló
19:15
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
19:25
   
Vízilabda
férfi Bajnokok Ligája
Olympique Nice - A-HÍD OSC-Újbuda
ÉLŐ
20:55
   
Labdarúgás
argentin bajnokság
San Lorenzo-Union

ÉLŐ
23:00
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
23:10
   
Kézilabda
SEHA Liga
PPD Zagreb-Telekom Veszprém
ism.
20:00
   
A nap hőse
20:10
   
Labdarúgás
Európa Liga
összefoglaló

ism.
20:45
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
20:55
   
Labdarúgás
argentin bajnokság
River Plate-Boca Juniors

ÉLŐ
23:00
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
23:10
   
Kézilabda
SEHA Liga
Nexe-Telekom Veszprém
ism.
Hírek
© 2012-2016 Gillon Media Kft.