Disney Channel tv műsor
MOST
04:25
   
Zümi kalandjai 52.
angol animációs sorozat
04:35
   
Violetta 131.
európai - latin-amerikai ifjúsági telenovella
05:20
   
Minnie masni boltja 5.
05:25
   
Dzsungelélet 8.
05:50
   
Zümi kalandjai 64.
angol animációs sorozat
tv-műsor: Zümi kalandjai 52.tv-műsor: Violetta 131.tv-műsor: Dzsungelélet 8.tv-műsor: Zümi kalandjai 64.

Disney Channel műsor reggel és délelőtt

Disney Channel tv műsor
00-12
07.01
péntek
07.02
szombat
07.03
vasárnap
07.04
hétfő
07.05
kedd
Reggel és délelőtt
00:10
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 14.
00:35
   
Violetta 113.
európai - latin-amerikai ifjúsági telenovella
01:20
   
Violetta 114.
európai - latin-amerikai ifjúsági telenovella
02:05
   
Zümi kalandjai 30.
angol animációs sorozat
02:15
   
Muki, a Mackó 57.
02:30
   
Muki, a Mackó 58.
02:45
   
Sabrina, a tiniboszorkány 20.
03:10
   
Lolirock 23.
03:35
   
Muki, a Mackó 60.
03:50
   
Dzsungelélet 6.
04:15
   
Zümi kalandjai 51.
angol animációs sorozat
04:25
   
Zümi kalandjai 52.
angol animációs sorozat
04:35
   
Violetta 131.
európai - latin-amerikai ifjúsági telenovella
05:20
   
Minnie masni boltja 5.
05:25
   
Dzsungelélet 8.
05:50
   
Zümi kalandjai 64.
angol animációs sorozat
06:10
   
Art Attack 99.
06:40
   
Boyster, az osztrigafiú 27.
07:00
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 4.
07:30
   
A Büszke Birtok oroszlán őrsége 1.
08:00
   
Szófia hercegnő: Egyszer volt egy hercegnő
09:00
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 15.
09:25
   
K.C., a tini kém 22.
09:55
   
Öribarik 6.
10:25
   
Penn Zero: A félállású hős
10:40
   
Jessie 30.
ifjúsági sorozat
11:05
   
Kikiwaka tábor 1.
11:30
   
Anna és a droidok 17.
00:10
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 16.
00:35
   
Boyster, az osztrigafiú 1.
01:00
   
Lolirock 1.
01:25
   
Hank Zipzer 1.
01:50
   
Dzsungelélet 1.
02:15
   
Muki, a Mackó 59.
02:30
   
Muki, a Mackó 60.
02:45
   
Sabrina, a tiniboszorkány 21.
03:10
   
Lolirock 24.
03:35
   
Muki, a Mackó 61.
03:50
   
Dzsungelélet 7.
04:15
   
Zümi kalandjai 53.
angol animációs sorozat
04:25
   
Zümi kalandjai 54.
angol animációs sorozat
04:35
   
Sabrina, a tiniboszorkány 1.
05:00
   
Sabrina, a tiniboszorkány 2.
05:25
   
Dzsungelélet 9.
05:50
   
Zümi kalandjai 65.
angol animációs sorozat
06:00
   
Zümi kalandjai 54.
angol animációs sorozat
06:10
   
Art Attack 100.
06:40
   
Boyster, az osztrigafiú 28.
07:00
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 5.
07:30
   
A Büszke Birtok oroszlán őrsége 2.
08:00
   
Malacka, a hős
2003
09:55
   
Öribarik 13.
10:25
   
Penn Zero: A félállású hős
10:40
   
Jessie 31.
ifjúsági sorozat
11:05
   
Kikiwaka tábor 2.
11:30
   
Anna és a droidok 18.
00:10
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 20.
00:35
   
Boyster, az osztrigafiú 2.
01:00
   
Lolirock 2.
01:25
   
Hank Zipzer 2.
01:50
   
Dzsungelélet 2.
02:15
   
Muki, a Mackó 61.
02:30
   
Muki, a Mackó 62.
02:45
   
Sabrina, a tiniboszorkány 22.
03:10
   
Lolirock 25.
03:35
   
Muki, a Mackó 62.
03:50
   
Dzsungelélet 8.
04:15
   
Zümi kalandjai 55.
angol animációs sorozat
04:25
   
Zümi kalandjai 56.
angol animációs sorozat
04:35
   
Sabrina, a tiniboszorkány 3.
05:00
   
Sabrina, a tiniboszorkány 4.
05:25
   
Dzsungelélet 10.
05:50
   
Zümi kalandjai 66.
angol animációs sorozat
06:00
   
Zümi kalandjai 55.
angol animációs sorozat
06:10
   
Art Attack 101.
06:40
   
Boyster, az osztrigafiú 29.
07:00
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 6.
07:30
   
A Büszke Birtok oroszlán őrsége 3.
08:00
   
Susi és Tekergő
09:40
   
Aranyhaj- Örökkön örökké
09:55
   
Öribarik 15.
10:25
   
Penn Zero: A félállású hős
10:40
   
Jessie 32.
ifjúsági sorozat
11:05
   
Kikiwaka tábor 4.
11:30
   
Anna és a droidok 19.
00:10
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 11.
00:35
   
Boyster, az osztrigafiú 3.
01:00
   
Lolirock 3.
01:25
   
Hank Zipzer 3.
01:50
   
Dzsungelélet 3.
02:15
   
Muki, a Mackó 1.
02:30
   
Muki, a Mackó 2.
02:45
   
Sabrina, a tiniboszorkány 23.
03:10
   
Lolirock 26.
03:35
   
Muki, a Mackó 1.
03:50
   
Dzsungelélet 9.
04:15
   
Zümi kalandjai 57.
angol animációs sorozat
04:25
   
Zümi kalandjai 58.
angol animációs sorozat
04:35
   
Sabrina, a tiniboszorkány 5.
05:00
   
Sabrina, a tiniboszorkány 6.
05:25
   
Dzsungelélet 11.
05:50
   
Zümi kalandjai 67.
angol animációs sorozat
06:00
   
Zümi kalandjai 56.
angol animációs sorozat
06:10
   
Art Attack 102.
06:40
   
Boyster, az osztrigafiú 30.
07:00
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 7.
07:30
   
A Büszke Birtok oroszlán őrsége 5.
08:00
   
Szófia hercegnő: A lebegő palota
09:00
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 1.
09:25
   
K.C., a tinikém 25.
09:55
   
Öribarik 7.
10:25
   
Penn Zero: A félállású hős
10:40
   
Jessie 33.
ifjúsági sorozat
11:05
   
Kikiwaka tábor 5.
11:30
   
Anna és a droidok 20.
00:10
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 2.
00:35
   
Boyster, az osztrigafiú 4.
01:00
   
Lolirock 4.
01:25
   
Hank Zipzer 4.
01:50
   
Dzsungelélet 4.
02:15
   
Muki, a Mackó 3.
02:30
   
Muki, a Mackó 4.
02:45
   
Sabrina, a tiniboszorkány 24.
03:10
   
Lolirock 1.
03:35
   
Muki, a Mackó 2.
03:50
   
Dzsungelélet 10.
04:15
   
Zümi kalandjai 55.
angol animációs sorozat
04:25
   
Zümi kalandjai 56.
angol animációs sorozat
04:35
   
Sabrina, a tiniboszorkány 7.
05:00
   
Sabrina, a tiniboszorkány 8.
05:25
   
Dzsungelélet 12.
05:50
   
Zümi kalandjai 68.
angol animációs sorozat
06:00
   
Zümi kalandjai 57.
angol animációs sorozat
06:10
   
Art Attack 103.
06:40
   
Boyster, az osztrigafiú 31.
07:00
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 8.
07:30
   
A Büszke Birtok oroszlán őrsége 4.
08:00
   
Kössétek be magatokat! 1.
09:00
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 2.
09:25
   
K.C., a tinikém 14.
09:55
   
Öribarik 8.
10:25
   
Penn Zero: A félállású hős
10:40
   
Jessie 34.
ifjúsági sorozat
11:05
   
Kikiwaka tábor 3.
11:30
   
Anna és a droidok 21.

Disney Channel műsor délután

Disney Channel tv műsor
12-19
07.01
péntek
07.02
szombat
07.03
vasárnap
07.04
hétfő
07.05
kedd
Délután
12:00
   
Kirby Buckets kalandjai 3.
12:30
   
Penn Zero: A félállású hős
12:50
   
7T 15.
13:05
   
Rejtélyek városkája 13.
13:35
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 19.
14:00
   
Szünidei Napló 9.
14:30
   
Mako Mermaids 19.
15:00
   
Riley a nagyvilágban 19.
15:30
   
Indul a risza 19.
16:00
   
Öribarik 6.
16:30
   
Binny és a szellem 2.
17:00
   
Supa Strikas 14.
dél-afrikai animációs filmsorozat, 2008
17:30
   
Harcra fel! 12.
vígjátéksorozat
12:00
   
Kirby Buckets kalandjai 6.
12:30
   
Csiribí-csiribá
amerikai vígjáték
14:15
   
Csillag kontra Gonosz Erők 13.
14:30
   
Mako Mermaids 20.
15:00
   
Riley a nagyvilágban 13.
15:30
   
Indul a risza 20.
16:00
   
Kirby Buckets kalandjai 12.
16:30
   
K.C., a tinikém 15.
17:00
   
Supa Strikas 11.
dél-afrikai animációs filmsorozat, 2008
17:30
   
Harcra fel! 13.
vígjátéksorozat
12:00
   
Kirby Buckets kalandjai 7.
12:30
   
Csiribí-csiribá 2.
amerikai vígjáték
14:15
   
Aranyhaj- Örökkön örökké
14:30
   
Mako Mermaids 21.
15:00
   
Riley a nagyvilágban 28.
15:30
   
Indul a risza 21.
16:00
   
Kirby Buckets kalandjai 14.
16:30
   
K.C., a tini kém 19.
17:00
   
Supa Strikas 12.
dél-afrikai animációs filmsorozat, 2008
17:30
   
Harcra fel! 14.
vígjátéksorozat
12:00
   
Kirby Buckets kalandjai 6.
12:30
   
Penn Zero: A félállású hős
12:50
   
7T 16.
13:05
   
Rejtélyek városkája 17.
13:35
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 20.
14:00
   
Szünidei napló 10.
14:30
   
Mako Mermaids 22.
15:00
   
Riley a nagyvilágban 22.
15:30
   
Indul a risza 22.
16:00
   
Öribarik 7.
16:30
   
Binny és a szellem 3.
17:00
   
Supa Strikas 1.
dél-afrikai animációs filmsorozat, 2008
17:30
   
Harcra fel! 15.
vígjátéksorozat
12:00
   
Kirby Buckets kalandjai 1.
12:30
   
Penn Zero: A félállású hős
12:50
   
7T 17.
13:05
   
Rejtélyek városkája 18.
13:35
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 22.
14:00
   
Szünidei napló 11.
14:30
   
Mako Mermaids 23.
15:00
   
Riley a nagyvilágban 29.
15:30
   
Indul a risza 23.
16:00
   
Öribarik 8.
16:30
   
Binny és a szellem 4.
17:00
   
Supa Strikas 2.
dél-afrikai animációs filmsorozat, 2008
17:30
   
Harcra fel! 16.
vígjátéksorozat
07.01 07:15
Alfák II./7.
07.01 10:00
A szerelem foglyai 87.
07.01 11:00
Láncra vert szerelem 5.
07.01 14:10
Alfák II./8.

Disney Channel műsor este és éjjel

Disney Channel tv műsor
19-02
07.01
péntek
07.02
szombat
07.03
vasárnap
07.04
hétfő
07.05
kedd
Este és éjjel
18:00
   
K.C., a tini kém 7.
18:30
   
Kikiwaka tábor 8.
19:00
   
Kirby Buckets kalandjai 3.
19:30
   
Evermoor titkai 12.
20:00
   
Binny és a szellem 3.
20:30
   
Szünidei napló 10.
21:00
   
Violetta 25.
európai - latin-amerikai ifjúsági telenovella
22:00
   
Alex és bandája 4.
22:30
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 15.
22:55
   
Binny és a szellem 5.
23:20
   
Evermoor titkai 7.
23:45
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 7.
00:10
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 16.
00:35
   
Boyster, az osztrigafiú 1.
01:00
   
Lolirock 1.
01:25
   
Hank Zipzer 1.
01:50
   
Dzsungelélet 1.
18:00
   
K.C., a tini kém 17.
18:30
   
Kikiwaka tábor 3.
19:00
   
Kirby Buckets kalandjai 12.
19:30
   
Evermoor titkai 13.
20:00
   
Binny és a szellem 4.
20:30
   
Susi és Tekergő
22:30
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 19.
22:55
   
Binny és a szellem 6.
23:20
   
Evermoor titkai 8.
23:45
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 9.
00:10
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 20.
00:35
   
Boyster, az osztrigafiú 2.
01:00
   
Lolirock 2.
01:25
   
Hank Zipzer 2.
01:50
   
Dzsungelélet 2.
18:00
   
K.C., a tini kém 22.
18:30
   
Kikiwaka tábor 15.
19:00
   
Kirby Buckets kalandjai 14.
19:30
   
Evermoor titkai 14.
20:00
   
Binny és a szellem 5.
20:30
   
Boszorkányváros
amerikai családi vígjáték
22:15
   
Boyster, az osztrigafiú 4.
22:30
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 22.
22:55
   
Binny és a szellem 7.
23:20
   
Evermoor titkai 9.
23:45
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 12.
00:10
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 11.
00:35
   
Boyster, az osztrigafiú 3.
01:00
   
Lolirock 3.
01:25
   
Hank Zipzer 3.
01:50
   
Dzsungelélet 3.
18:00
   
K.C., a tini kém 18.
18:30
   
Kikiwaka tábor 1.
19:00
   
Kirby Buckets kalandjai 1.
19:30
   
Evermoor titkai 15.
20:00
   
Binny és a szellem 6.
20:30
   
Szünidei napló 11.
21:00
   
Violetta 26.
európai - latin-amerikai ifjúsági telenovella
22:00
   
Alex és bandája 7.
22:30
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 5.
22:55
   
Binny és a szellem 1.
23:20
   
Evermoor titkai 10.
23:45
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 1.
00:10
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 2.
00:35
   
Boyster, az osztrigafiú 4.
01:00
   
Lolirock 4.
01:25
   
Hank Zipzer 4.
01:50
   
Dzsungelélet 4.
18:00
   
K.C., a tini kém 5.
18:30
   
Kikiwaka tábor 2.
19:00
   
Kirby Buckets kalandjai 2.
19:30
   
Evermoor titkai 16.
20:00
   
Binny és a szellem 7.
20:30
   
Szünidei napló 12.
21:00
   
Violetta 27.
európai - latin-amerikai ifjúsági telenovella
22:00
   
Alex és bandája 8.
22:30
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 1.
22:55
   
Binny és a szellem 2.
23:20
   
Evermoor titkai 11.
23:45
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 3.
00:10
   
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai 4.
00:35
   
Boyster, az osztrigafiú 5.
01:00
   
Lolirock 5.
01:25
   
Hank Zipzer 5.
01:50
   
Dzsungelélet 5.
Hírek
© 2012-2016 Gillon Media Kft.