Eurosport 1  tv-műsor

MOST

03:00
   
HD adás!
LG FIA Túraautó világbajnokság
Szezon áttekintés
04:00
   
HD adás!
Rali
FIA Rali Európa-bajnokság
05:00
   
HD adás!
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
05:30
   
HD adás!
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
07:00
   
Sportok
WATTS
Hol vehető a(z) Eurosport 1 (HD)?
Hol vehető?
tv-műsor: LG FIA Túraautó világbajnokságtv-műsor: Ralitv-műsor: Labdarúgástv-műsor: Kerékpártv-műsor: Sportok

Eurosport 1 műsor és Eurosport 1 HD műsor reggel és délelőtt

Eurosport 1 (HD) tv műsor
00-12
12.08
csütörtök
12.09
péntek
12.10
szombat
12.11
vasárnap
12.12
hétfő
Reggel és délelőtt
00:30
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Szezon áttekintés
ismétlés
01:00
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
ismétlés
01:28
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
03:00
   
LG FIA Túraautó világbajnokság
Szezon áttekintés
ismétlés
04:00
   
Rali
FIA Rali Európa-bajnokság
. Season Review .
ismétlés
05:00
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
ismétlés
05:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
07:00
   
Sportok
WATTS
ismétlés
08:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Szezon áttekintés
ismétlés
08:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
10:30
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
ismétlés
11:00
   
Sportok
WATTS
ismétlés
01:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Seattle Sounders rajongók
ismétlés
01:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
03:00
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
04:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Toronto FC (Kanada) Montreal Impact (Kanada)
ismétlés
05:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
07:00
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
08:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Seattle Sounders rajongók
ismétlés
08:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
10:15
   
Biatlon
Világkupa Svédország Női üldözéses verseny
ismétlés
10:45
   
Biatlon
Világkupa Svédország Férfi üldözéses verseny
ismétlés
11:15
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi sprint
élő!
00:00
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia
ismétlés
01:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Best of MLS
ismétlés
01:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
03:00
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia
ismétlés
04:00
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Nők Sprint
ismétlés
04:45
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi sprint
ismétlés
05:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
07:00
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Nők Sprint
ismétlés
08:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Best of MLS
ismétlés
08:30
   
Szánkó
Világkupa Kanada Nők
09:15
   
Alpesi sí
Világkupa Val d'Isere Férfi óriásműlesiklás 1.futam Franciaország
élő!
10:30
   
Alpesi sí
Világkupa Sestriere Női óriásműlesiklás 1.futam Olaszország
élő!
11:30
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi üldözéses verseny
élő!
00:00
   
Lovaglás
CSI La Corona Spanyolország
01:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Seattle Sounders rajongók
ismétlés
01:30
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Döntő előzetes
ismétlés
02:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Döntő
élő!
03:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Döntő
élő!
05:00
   
Téli sportok
ismétlés
06:00
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
07:30
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
08:30
   
Szánkó
Világkupa Kanada Férfiak
09:15
   
Alpesi sí
Világkupa Val d'Isere Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
élő!
10:30
   
Alpesi sí
Világkupa Sestriere Női szlalom 1.futam Olaszország
élő!
11:15
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi váltó
élő!
00:30
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
01:15
   
Sportok
WATTS
01:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
03:00
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
03:45
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Női váltó
ismétlés
04:45
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi váltó
ismétlés
05:30
   
Alpesi sí
Világkupa Sestriere Női szlalom 2.futam Olaszország
ismétlés
06:00
   
Alpesi sí
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
ismétlés
06:30
   
Téli sportok
ismétlés
07:30
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
08:15
   
Sportok
WATTS
ismétlés
08:30
   
Műkorcsolya
Grand Prix Grand Prix Final Franciaország
összefoglaló
10:00
   
Alpesi sí
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
ismétlés
10:30
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi váltó
ismétlés
11:30
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
MLS összefoglaló

Eurosport 1 műsor és Eurosport 1 HD műsor délután

Eurosport 1 (HD) tv műsor
12-19
12.08
csütörtök
12.09
péntek
12.10
szombat
12.11
vasárnap
12.12
hétfő
Délután
12:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Colorado Rapids (Amerikai Egyesült Államok) Seattle Sounders (Amerikai Egyesült Államok)
ismétlés
13:30
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Toronto FC (Kanada) Montreal Impact (Kanada)
ismétlés
15:00
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
ismétlés
15:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
17:00
   
Sportok
WATTS
ismétlés
13:00
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
14:00
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Nők Sprint
élő!
15:30
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia
élő!
16:30
   
Szabadstílusú sí
FIS Világkupa
Val Thorens Ski Cross
Ski Cross

ismétlés
12:30
   
Alpesi sí
Világkupa Val d'Isere Ffi óriásműlesiklás 2.futam Franciaország
élő!
13:30
   
Alpesi sí
Világkupa Sestriere Női óriásműlesiklás 2.futam Olaszország
élő!
14:30
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Női üldözéses verseny
élő!
15:30
   
Alpesi sí
Világkupa Val d'Isere Ffi óriásműlesiklás 2.futam Franciaország
ismétlés
15:45
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
élő!
17:45
   
Szabadstílusú sí
FIS Világkupa
Val Thorens Ski Cross
Ski Cross

12:30
   
Alpesi sí
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
élő!
13:30
   
Alpesi sí
Világkupa Sestriere Női szlalom 2.futam Olaszország
élő!
14:30
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Női váltó
élő!
16:00
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
élő!
16:45
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi váltó
ismétlés
17:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
élő!
12:00
   
Labdarúgás
UEFA Bajnokok Ligája sorsolás
élő!
12:30
   
Sportok
WATTS
ismétlés
12:45
   
Sportok
WATTS
ismétlés
13:00
   
Labdarúgás
UEFA Europa Liga
élő!
13:30
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
MLS összefoglaló
ismétlés
14:00
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 1.nap
élő!
12.08 05:00
Lucia - A sors üldözöttje 99.
12.08 11:00
Hétvégi főzőcske III./7.
12.08 11:40
Hétvégi főzőcske III./8.
12.08 15:45
Maria 116.

Eurosport 1 műsor és Eurosport 1 HD műsor este és éjjel

Eurosport 1 (HD) tv műsor
19-02
12.08
csütörtök
12.09
péntek
12.10
szombat
12.11
vasárnap
12.12
hétfő
Este és éjjel
18:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Toronto FC (Kanada) Montreal Impact (Kanada)
ismétlés
19:15
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Seattle Sounders rajongók
19:40
   
Hírek
Eurosport Hírek
19:45
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
20:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
élő!
22:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
23:00
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
ismétlés
23:30
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Toronto FC (Kanada) Montreal Impact (Kanada)
ismétlés
01:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Seattle Sounders rajongók
ismétlés
01:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
18:00
   
Úszás
Rövidpályás Világbajnokság Kanada Kanada
19:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Best of MLS
19:25
   
Hírek
Eurosport Hírek
19:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
20:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
élő!
22:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
23:00
   
Úszás
Rövidpályás Világbajnokság Kanada Kanada
ismétlés
00:00
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia
ismétlés
01:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Best of MLS
ismétlés
01:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
18:30
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Best of MLS
ismétlés
19:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Döntő előzetes
19:30
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi üldözéses verseny
ismétlés
19:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
20:05
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
20:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
élő!
22:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
23:05
   
Téli sportok
00:00
   
Lovaglás
CSI La Corona Spanyolország
01:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Seattle Sounders rajongók
ismétlés
01:30
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Döntő előzetes
ismétlés
02:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Döntő
élő!
19:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
20:00
   
Téli sportok
21:00
   
Lovaglás
FEI Világkupa Spanyolország
22:00
   
Lóverseny
Hong Kong Nemzetközi verseny
Hong Kong
22:15
   
Úszás
Rövidpályás Világbajnokság Kanada Kanada
23:25
   
Hírek
Eurosport Hírek
23:30
   
Lovaglás
Rolex Grand Slam Genf Svájc
00:30
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
01:15
   
Sportok
WATTS
01:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
18:30
   
Lovaglás
Horse Excellence
18:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
19:00
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi váltó
ismétlés
20:00
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 1.nap
élő!
22:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
23:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Döntő
ismétlés
00:00
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
00:30
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
MLS összefoglaló
ismétlés
01:00
   
Sportok
WATTS
ismétlés
01:15
   
Sportok
WATTS
ismétlés
01:30
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 1.nap
ismétlés
Hírek
© 2012-2016 Gillon Media Kft.