Eurosport 1  tv-műsor

MOST

23:02
   
HD adás!
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
23:33
   
HD adás!
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
00:59
   
HD adás!
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
01:27
   
HD adás!
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
03:00
   
HD adás!
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
Hol vehető a(z) Eurosport 1 (HD)?
Hol vehető?
tv-műsor: Labdarúgástv-műsor: Labdarúgástv-műsor: Labdarúgástv-műsor: Kerékpártv-műsor: Síugrás

Eurosport 1 műsor és Eurosport 1 HD műsor reggel és délelőtt

Eurosport 1 (HD) tv műsor
00-12
12.11
vasárnap
12.12
hétfő
12.13
kedd
12.14
szerda
12.15
csütörtök
Reggel és délelőtt
00:00
   
Lovaglás
CSI La Corona Spanyolország
01:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Seattle Sounders rajongók
ismétlés
01:30
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Döntő előzetes
ismétlés
02:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Döntő
élő!
03:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Döntő
élő!
05:00
   
Téli sportok
ismétlés
06:00
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
07:30
   
Szánkó
Világkupa Kanada Nők
08:30
   
Szánkó
Világkupa Kanada Férfiak
09:15
   
Alpesi sí
Világkupa Val d'Isere Férfi műlesiklás 1. futam Franciaország
élő!
10:30
   
Alpesi sí
Világkupa Sestriere Női szlalom 1.futam Olaszország
élő!
11:15
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi váltó
élő!
00:30
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
01:15
   
Sportok
WATTS
01:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
03:00
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
03:45
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Női váltó
ismétlés
04:45
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi váltó
ismétlés
05:30
   
Alpesi sí
Világkupa Sestriere Női szlalom 2.futam Olaszország
ismétlés
06:00
   
Alpesi sí
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
ismétlés
06:30
   
Téli sportok
ismétlés
07:30
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
08:15
   
Sportok
WATTS
ismétlés
08:30
   
Műkorcsolya
Grand Prix Grand Prix Final Franciaország
összefoglaló
10:00
   
Alpesi sí
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
ismétlés
10:30
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi váltó
ismétlés
11:30
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
MLS összefoglaló
00:00
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
00:30
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
MLS összefoglaló
ismétlés
01:00
   
Sportok
WATTS
ismétlés
01:15
   
Sportok
WATTS
ismétlés
01:30
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 1.nap
ismétlés
03:00
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
04:00
   
Műkorcsolya
Grand Prix Grand Prix Final Franciaország
ismétlés
05:00
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 1.nap
ismétlés
06:30
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Döntő
ismétlés
08:30
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
09:15
   
Sportok
WATTS
ismétlés
09:30
   
Vívás
Grand Prix Sorozat Doha
összefoglaló
10:30
   
Alpesi sí
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
ismétlés
11:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
MLS összefoglaló
ismétlés
11:30
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
ismétlés
00:00
   
Rali
FIA Rali Európa-bajnokság
. .
00:30
   
Szabadstílusú sí
FIS Világkupa
Arosa Ski Cross
Ski Cross

ismétlés
01:30
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 2.nap
ismétlés
03:00
   
Sportok
WATTS
ismétlés
03:15
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
MLS összefoglaló
ismétlés
03:45
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
ismétlés
04:15
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
05:00
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 2.nap
ismétlés
06:30
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
07:15
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
08:30
   
Rali
FIA Rali Európa-bajnokság
. .
ismétlés
09:00
   
Free ride
White Session
ismétlés
09:15
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Nők Sprint
ismétlés
10:00
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Női üldözéses verseny
ismétlés
10:30
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Női váltó
ismétlés
11:15
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi váltó
ismétlés
01:30
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 3.nap
ismétlés
03:00
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Női váltó
ismétlés
03:45
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi váltó
ismétlés
04:30
   
Sportok
WATTS
ismétlés
05:00
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 3.nap
ismétlés
06:30
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi váltó
ismétlés
07:45
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
08:30
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi sprint
ismétlés
09:45
   
Szabadstílusú sí
FIS Világkupa
Arosa Ski Cross
Ski Cross

ismétlés
10:30
   
Alpesi sí
Világkupa Val d'Isere Női lesiklás edzés Franciaország
élő!

Eurosport 1 műsor és Eurosport 1 HD műsor délután

Eurosport 1 (HD) tv műsor
12-19
12.11
vasárnap
12.12
hétfő
12.13
kedd
12.14
szerda
12.15
csütörtök
Délután
12:30
   
Alpesi sí
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
élő!
13:30
   
Alpesi sí
Világkupa Sestriere Női szlalom 2.futam Olaszország
élő!
14:30
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Női váltó
élő!
16:00
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
élő!
16:45
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi váltó
ismétlés
17:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
élő!
12:00
   
Labdarúgás
UEFA Bajnokok Ligája sorsolás
élő!
12:30
   
Sportok
WATTS
ismétlés
12:45
   
Sportok
WATTS
ismétlés
13:00
   
Labdarúgás
UEFA Europa Liga
élő!
13:30
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
MLS összefoglaló
ismétlés
14:00
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 1.nap
élő!
12:00
   
Úszás
Rövidpályás Világbajnokság Kanada Kanada
összefoglaló
14:00
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 2.nap
élő!
12:15
   
Szabadstílusú sí
FIS Világkupa
Arosa Ski Cross
Ski Cross

ismétlés
13:15
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
14:00
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 3.nap
élő!
12:00
   
Alpesi sí
Világkupa Val Gardena Groeden Férfi lesiklás edzés Olaszország
élő!
13:45
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 4.nap
élő!
17:15
   
Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Férfi sprint
élő!
12.09 02:10
Nyugi, Charlie! II./34.
12.09 03:00
A bosszú asszonya 24.
12.09 07:05
Hetedik érzék III./6.
12.09 11:40
Hétvégi főzőcske III./10.

Eurosport 1 műsor és Eurosport 1 HD műsor este és éjjel

Eurosport 1 (HD) tv műsor
19-02
12.11
vasárnap
12.12
hétfő
12.13
kedd
12.14
szerda
12.15
csütörtök
Este és éjjel
19:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
20:00
   
Téli sportok
21:00
   
Lovaglás
FEI Világkupa Spanyolország
22:00
   
Lóverseny
Hong Kong Nemzetközi verseny
Hong Kong
22:15
   
Úszás
Rövidpályás Világbajnokság Kanada Kanada
23:25
   
Hírek
Eurosport Hírek
23:30
   
Lovaglás
Rolex Grand Slam Genf Svájc
00:30
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
01:15
   
Sportok
WATTS
01:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
18:30
   
Lovaglás
Horse Excellence
18:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
19:00
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi váltó
ismétlés
20:00
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 1.nap
élő!
22:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
23:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Döntő
ismétlés
00:00
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
00:30
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
MLS összefoglaló
ismétlés
01:00
   
Sportok
WATTS
ismétlés
01:15
   
Sportok
WATTS
ismétlés
01:30
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 1.nap
ismétlés
18:30
   
Lovaglás
Rolex Grand Slam Genf Svájc
ismétlés
19:30
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
MLS összefoglaló
ismétlés
19:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
20:00
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 2.nap
élő!
22:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
23:00
   
Autóverseny
Blancpain Endurance sorozat Sepang Malaysia
00:00
   
Rali
FIA Rali Európa-bajnokság
. .
00:30
   
Szabadstílusú sí
FIS Világkupa
Arosa Ski Cross
Ski Cross

ismétlés
01:30
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 2.nap
ismétlés
18:30
   
Szabadstílusú sí
FIS Világkupa
Arosa Ski Cross
Ski Cross

ismétlés
19:15
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Női váltó
ismétlés
19:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
20:00
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 3.nap
élő!
22:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
23:00
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
23:45
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Döntő
ismétlés
01:30
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 3.nap
ismétlés
18:45
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
19:30
   
Labdarúgás
Cantona Commissioner of Football
19:35
   
Sportok
WATTS
ismétlés
19:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
20:00
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 4.nap
élő!
22:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
23:00
   
Lovaglás
Díjlovagló Világkupa London Egyesült Királyság
00:00
   
Biatlon
Világkupa Cseh Köztársaság Férfi sprint
ismétlés
Hírek
© 2012-2016 Gillon Media Kft.