Tudta-e Ön?
Lehetősége van kedvenc listák összeállítására, így könnyebben megtalálhatja az Önt érdeklő műsort.
Eurosport 2 (HD) tv műsor
20:15
   
Labdarúgás
Bundesliga 2 . Németország Fortuna Dusseldorf (Németország) - SpVgg Greuther Fuerth (Németország) 14.nap
22:15
   
Síugrás
Világkupa
23:00
   
Küzdősport
. World Grand Prix Series
01:00
   
Labdarúgás
Bundesliga
02:15
   
Labdarúgás
EUROGÓLOK
hirdetés
Eurosport 2 (HD) tv műsor
Eurosport 2 tv műsor
2014.11.24  hétfő
Eurosport 2 (HD) tv műsor
Eurosport 2 tv műsor
2014.11.25  kedd
Eurosport 2 (HD) tv műsor
Eurosport 2 tv műsor
2014.11.26  szerda
Eurosport 2 (HD) tv műsor
Eurosport 2 tv műsor
2014.11.27  csütörtök
Eurosport 2 (HD) tv műsor
Eurosport 2 tv műsor
2014.11.28  péntek
0
00:30
   
Műkorcsolya
Grand Prix Franciaország . Franciaország
00:30
   
Labdarúgás
Ifjúsági Liga
00:00
   
Síugrás
Világkupa
1
01:29
   
Labdarúgás
Bundesliga
01:00
   
Labdarúgás
Bundesliga
01:30
   
Curling
Európa-bajnokság
01:00
   
Műkorcsolya
Grand Prix Franciaország . Franciaország
01:00
   
Labdarúgás
Ifjúsági Liga
2
02:15
   
Labdarúgás
EUROGÓLOK
02:00
   
Síugrás
Világkupa
3
03:00
   
Snooker
Európa Torna
03:00
   
Műkorcsolya
Grand Prix Franciaország . Franciaország
03:00
   
Kosárlabda
EuroKupa
03:00
   
Kosárlabda
EuroKupa
03:00
   
Curling
Európa-bajnokság
4
04:30
   
Kosárlabda
EuroKupa
04:30
   
Kosárlabda
EuroKupa
04:45
   
Műkorcsolya
Grand Prix Franciaország . Franciaország
5
05:00
   
Amerikai foci
NCAA Big Ten Conference,Amerikai Egyesült Államok
05:00
   
Snooker
Európa Torna
6
06:30
   
Labdarúgás
Bundesliga
06:30
   
Amerikai foci
NCAA Big Ten Conference,Amerikai Egyesült Államok
06:00
   
Labdarúgás
Ifjúsági Liga
06:00
   
Síugrás
Világkupa
06:45
   
Műkorcsolya
Grand Prix Japán Páros rövid program Japán
7
07:45
   
Labdarúgás
Bundesliga
07:00
   
Snooker
Európa Torna
07:00
   
Labdarúgás
Ifjúsági Liga
8
08:00
   
Síugrás
Világkupa
08:30
   
Amerikai foci
NCAA Big Ten Conference,Amerikai Egyesült Államok
08:00
   
Sportok
WATTS
08:15
   
Műkorcsolya
Grand Prix Japán Női rövidprogram
9
09:30
   
Amerikai foci
NCAA Big Ten Conference,Amerikai Egyesült Államok
09:15
   
Labdarúgás
EUROGÓLOK
09:00
   
Műkorcsolya
Grand Prix Franciaország . Franciaország
09:30
   
Síugrás
Világkupa
09:45
   
Téli sportok
Ski Pass
10
10:00
   
Síugrás
Világkupa
10:00
   
Síugrás
Világkupa
11
11:00
   
Snooker
Európa Torna
11:00
   
Labdarúgás
Bundesliga
11:00
   
Síugrás
Világkupa
11:00
   
Labdarúgás
Ifjúsági Liga
11:00
   
Műkorcsolya
Grand Prix Japán Férfi rövidprogram
Eurosport 2 (HD) tv műsor
Eurosport 2 tv műsor
2014.11.24  hétfő
Eurosport 2 (HD) tv műsor
Eurosport 2 tv műsor
2014.11.25  kedd
Eurosport 2 (HD) tv műsor
Eurosport 2 tv műsor
2014.11.26  szerda
Eurosport 2 (HD) tv műsor
Eurosport 2 tv műsor
2014.11.27  csütörtök
Eurosport 2 (HD) tv műsor
Eurosport 2 tv műsor
2014.11.28  péntek
12
12:00
   
Labdarúgás
Bundesliga
12:30
   
Snooker
Európa Torna
12:30
   
Sportok
WATTS
12:45
   
Motorsport
GT Academy Masterclass
12:30
   
Téli sportok
Ski Pass
12:45
   
Amerikai foci
NCAA Big Ten Conference,Amerikai Egyesült Államok
13
13:00
   
Síugrás
Világkupa
13:00
   
Labdarúgás
Bundesliga
13:00
   
Síugrás
Világkupa
14
14:30
   
Labdarúgás
Bundesliga
14:00
   
Snooker
Európa Torna
14:00
   
Kosárlabda
EuroKupa
14:30
   
Curling
Európa-bajnokság
14:15
   
Sportok
WATTS
14:30
   
Labdarúgás
Szuperliga India Delhi Dynamos FC (India) - Mumbai City FC (India)
15
15:00
   
Labdarúgás
Ifjúsági Liga
16
16:00
   
Snooker
Európa Torna
16:00
   
Curling
Európa-bajnokság
16:30
   
Sportok
WATTS
16:45
   
Motorsport
GT Academy Masterclass
16:30
   
Műkorcsolya
Grand Prix Japán Férfi rövidprogram
17
17:00
   
Kosárlabda
EuroKupa
17:00
   
Műkorcsolya
Grand Prix Franciaország . Franciaország
17:15
   
Műkorcsolya
Grand Prix Japán Női rövidprogram
18
18:00
   
Síugrás
Világkupa
18:45
   
Labdarúgás
Bundesliga
18:45
   
Kosárlabda
EuroKupa
18:00
   
Snooker
Európa Torna
11.24 22:40
Lángoló Chicago II./15.
11.24 22:55
Gyilkos elmék: Alapos Gyanú I./3.
11.24 23:00
Ray Donovan II/10.
11.24 23:00
BeleValóVilág 7.
Eurosport 2 (HD) tv műsor
Eurosport 2 tv műsor
2014.11.24  hétfő
Eurosport 2 (HD) tv műsor
Eurosport 2 tv műsor
2014.11.25  kedd
Eurosport 2 (HD) tv műsor
Eurosport 2 tv műsor
2014.11.26  szerda
Eurosport 2 (HD) tv műsor
Eurosport 2 tv műsor
2014.11.27  csütörtök
Eurosport 2 (HD) tv műsor
Eurosport 2 tv műsor
2014.11.28  péntek
19
19:00
   
Kosárlabda
EuroKupa
19:00
   
Síugrás
Világkupa
19:30
   
Sportok
19:00
   
Síugrás
Világkupa
20
20:15
   
Labdarúgás
Bundesliga 2 . Németország Fortuna Dusseldorf (Németország) - SpVgg Greuther Fuerth (Németország) 14.nap
20:45
   
Kosárlabda
EuroKupa
20:30
   
Pankráció
World Wrestling Entertainment
20:00
   
Szkander
PAL/NAL
20:30
   
Szabadstílusú motokrossz (FMX)
Ugrások éjszakája ,Beijing,Kína
20:00
   
Labdarúgás
Bundesliga
20:30
   
Labdarúgás
Bundesliga
21
21:00
   
Pankráció
Vintage Collection
21:30
   
Szabadstílusú motokrossz (FMX)
Ugrások éjszakája ,Beijing,Kína
22
22:15
   
Síugrás
Világkupa
22:30
   
Kosárlabda
22:00
   
Ökölvívás
WBO VB
22:30
   
Pankráció
World Wrestling Entertainment
22:30
   
Síugrás
Világkupa
23
23:00
   
Küzdősport
. World Grand Prix Series
23:00
   
Amerikai foci
NCAA Big Ten Conference,Amerikai Egyesült Államok
23:00
   
Snooker
Európa Torna
23:00
   
Pankráció
Vintage Collection
23:15
   
Küzdősport
King of Kings
24
00:30
   
Labdarúgás
Ifjúsági Liga
00:00
   
Síugrás
Világkupa
00:45
   
Labdarúgás
Bundesliga
hirdetés
Főbb tv csatornák
m1 (HD)
m2 (HD)
m3
Duna TV (HD)
Duna World (HD)
RTL Klub (HD)
RTL2 (RTL II)
RTL+
TV2 (HD)
Super TV2 (HD)
FEM3
PRO4
Cool
Viasat 3
Viasat 6
Story 4
Story 5
Filmcsatornák
HBO (HD)
HBO 2
HBO Comedy
Cinemax
Cinemax 2
Filmbox HD
Filmbox Extra
Filmbox Family
Filmbox
Filmbox Plus
film+
film+ 2
DIGI Film (HD)
Sorozat+
Comedy Central
AXN (HD)
AXN White
AXN Black
FOX TV
Universal Channel
AMC (HD)
Paramount Channel
Film Mánia
Film Café
BBC Entertainment
Sundance Channel HD
E! Entertainment (HD)
Gyermek és ifjúsági tv-k
Minimax
Minimax/C8
Megamax
Disney Channel
Cartoon Network/TCM
Boomerang
Nickelodeon
Nickelodeon HD
Nick Jr
JimJam
Baby TV
Duck TV
Duck TV HD
Viva
MTV Hungary
Ismeretterjesztő tv-k
Spektrum (HD)
National Geographic Channel
NatGeoWild (HD)
NatGeo HD
Discovery HD Showcase
Discovery Channel
Discovery Science (HD)
Discovery World
Investigation Discovery
ID Extra
TLC
Animal Planet
Animal Planet HD
History (HD)
Travel Channel
Travel Channel HD
Viasat Explore
Viasat Nature
Viasat History
Ozone Network
Life Network
Spektrum Home
Paprika TV
Food Network
CBS Reality
CBS Reality (UPC Direct)
DoQ
DIGI World (HD)
DIGI Life (HD)
DIGI Animal World (HD)
BBC Knowledge
Da Vinci Learning
Fine Living
Fashion TV HD
D1 Televízió
FIX TV (HD)
Hatoscsatorna
PAX TV
Bonum TV
Sport tv-k
Eurosport (HD)
Eurosport 2 (HD)
Sport 1 (HD)
Sport 2 (HD)
Sport M
Sportklub
DIGI Sport 1 (HD)
DIGI Sport 2 (HD)
Extreme Sports Channel
Trace Sports HD
The Fishing & Hunting Channel (HD)
Fit HD
Zene tv-k
Mezzo Live HD
Mezzo
Brava HD
iConcert HD
MTV Live HD
Trace Urban (HD)
VH-1
VH-1 Classic
1 Music Channel (HD)
H!T Music
Muzsika TV
Sláger TV
myZen.tv HD
Hír tv-k
ATV (HD)
Hír TV
Echo TV
Meteo TV
Euronews
CNN
CNBC
Bloomberg English
Rádiók
Kossuth Rádió
Petőfi Rádió
Bartók Rádió
Nemzetiségi Adások
Dankó Rádió
Duna World Rádió
Magyar Katolikus Rádió
Kapcsolat
© 2012-2014 Gillon Media Kft.