Eurosport 2  tv-műsor

MOST

00:31
   
HD adás!
Téli sportok
01:26
   
Hírek
Eurosport Hírek
01:33
   
HD adás!
Labdarúgás
Bundesliga Németország
03:00
   
HD adás!
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország Csapat HS 140
04:30
   
HD adás!
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Hol vehető a(z) Eurosport 2 (HD)?
Hol vehető?
tv-műsor: Labdarúgástv-műsor: Síugrástv-műsor: Snooker

Eurosport 2 műsor és Eurosport 2 HD műsor reggel és délelőtt

Eurosport 2 (HD) tv műsor
00-12
12.03
szombat
12.04
vasárnap
12.05
hétfő
12.06
kedd
12.07
szerda
Reggel és délelőtt
00:47
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
01:23
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
Mainz (Németország) Bayern München (Németország) 13.nap
ismétlés
03:01
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140 férfi selejtező
ismétlés
03:59
   
Alpesi sí
Világkupa Lake Louise Női lesiklás Kanada
ismétlés
05:00
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Negyeddöntő
ismétlés
06:47
   
Labdarúgás
U20 Női világbajnokság USA Japán
élő!
09:00
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
Mainz (Németország) Bayern München (Németország) 13.nap
ismétlés
10:15
   
Labdarúgás
U20 Női világbajnokság Észak-Korea Franciaország
élő!
00:25
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
00:31
   
Téli sportok
ismétlés
01:26
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
01:33
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
Borussia Dortmund (Németország) Mönchengladbach (Németország) 13.nap
ismétlés
03:00
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország Csapat HS 140
ismétlés
04:30
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Elődöntő
ismétlés
06:00
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország Csapat HS 140
ismétlés
07:15
   
Téli sportok
ismétlés
08:15
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
Borussia Dortmund (Németország) Mönchengladbach (Németország) 13.nap
ismétlés
09:45
   
Alpesi sí
Világkupa Val d'Isere Férfi óriásműlesiklás 1.futam Franciaország
élő!
11:00
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Elődöntő
ismétlés
00:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
01:00
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
.
ismétlés
02:00
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
ismétlés
03:00
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
04:30
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
ismétlés
06:00
   
Biatlon
Világkupa Svédország Női üldözéses verseny
ismétlés
06:30
   
Alpesi sí
Világkupa Lake Louise Női szuper Kanada
ismétlés
07:15
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
08:15
   
Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női 10km klasszikus
ismétlés
08:45
   
Biatlon
Világkupa Svédország Női üldözéses verseny
ismétlés
09:30
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
.
ismétlés
10:30
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
00:30
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
ismétlés
02:30
   
Északi összetett
Világkupa Lillehammer Norvégia
ismétlés
03:00
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
ismétlés
04:30
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
06:00
   
Alpesi sí
Világkupa Lake Louise Női szuper Kanada
ismétlés
07:00
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
ismétlés
08:30
   
Téli sportok
ismétlés
09:30
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
10:30
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
ismétlés
00:00
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
00:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
01:00
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
02:00
   
LG FIA Túraautó világbajnokság
Szezon áttekintés
ismétlés
03:00
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
04:00
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
05:30
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
ismétlés
07:00
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
08:30
   
Rali
FIA Rali Európa-bajnokság
. Season Review .
ismétlés
09:30
   
Szabadstílusú motokrossz (FMX)
Ugrások éjszakája Gdansk
10:30
   
Sportok
WATTS
ismétlés
11:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés

Eurosport 2 műsor és Eurosport 2 HD műsor délután

Eurosport 2 (HD) tv műsor
12-19
12.03
szombat
12.04
vasárnap
12.05
hétfő
12.06
kedd
12.07
szerda
Délután
12:45
   
Alpesi sí
Világkupa Val d'Isere Férfi downhill Franciaország
13:55
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Elődöntő
élő!
15:20
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
Borussia Dortmund (Németország) Mönchengladbach (Németország) 13.nap
élő!
17:27
   
Labdarúgás
Bundesliga
összefoglaló
12:15
   
Alpesi sí
Világkupa Val d'Isere Férfi óriásműlesiklás 1.futam Franciaország
ismétlés
12:45
   
Alpesi sí
Világkupa Val d'Isere Ffi óriásműlesiklás 2.futam Franciaország
élő!
14:00
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
élő!
15:15
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
SV Darmstadt 98 (Németország) Hamburger SV (Németország) 13.nap
élő!
17:30
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
FC Augsburg (Németország) Eintracht Frankfurt (Németország) 13.nap
élő!
12:00
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
ismétlés
14:00
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
.
ismétlés
15:00
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
16:30
   
Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női 10km klasszikus
ismétlés
17:15
   
Alpesi sí
Világkupa Lake Louise Női szuper Kanada
ismétlés
12:00
   
Alpesi sí
Világkupa Lake Louise Női szuper Kanada
ismétlés
12:45
   
Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női 10km klasszikus
ismétlés
13:30
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
15:00
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
ismétlés
16:30
   
Téli sportok
ismétlés
17:30
   
Sportok
WATTS
ismétlés
13:00
   
Kosárlabda
Euroliga Kosárlabda show
13:15
   
Alpesi sí
Világkupa Lake Louise Női szuper Kanada
ismétlés
14:00
   
Biatlon
Világkupa Svédország Női üldözéses verseny
ismétlés
14:30
   
Labdarúgás
Bundesliga
ismétlés
15:00
   
Kosárlabda
Euroliga Kosárlabda show
ismétlés
15:15
   
Szabadstílusú motokrossz (FMX)
Ugrások éjszakája Gdansk
ismétlés
16:15
   
LG FIA Túraautó világbajnokság
Szezon áttekintés
ismétlés
17:15
   
Rali
FIA Rali Európa-bajnokság
. Season Review .
ismétlés
12.04 10:50
Totalcar II./2.
12.04 12:05
Trendközelben XIII./10.
12.04 15:10
A zöld íjász I./2.
12.04 18:10
Brooklyn 99 - Nemszázas körzet III./3.

Eurosport 2 műsor és Eurosport 2 HD műsor este és éjjel

Eurosport 2 (HD) tv műsor
19-02
12.03
szombat
12.04
vasárnap
12.05
hétfő
12.06
kedd
12.07
szerda
Este és éjjel
18:21
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
Leipzig (Németország) SCHALKE 04 (Németország) 13.nap
élő!
20:28
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Elődöntő
élő!
22:00
   
Kerékpár
London Pályakerékpár Revolution Series . Egyesült Királyság
élő!
23:33
   
Snowboard
FIS Világkupa Németország
00:25
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
00:31
   
Téli sportok
ismétlés
01:26
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
01:33
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
Borussia Dortmund (Németország) Mönchengladbach (Németország) 13.nap
ismétlés
19:30
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
.
összefoglaló
20:25
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
20:30
   
Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női 10km klasszikus
ismétlés
21:15
   
Északi összetett
Világkupa Lillehammer Norvégia
ismétlés
21:45
   
Biatlon
Világkupa Svédország Férfi üldözéses verseny
ismétlés
22:15
   
Biatlon
Világkupa Svédország Női üldözéses verseny
ismétlés
22:45
   
Alpesi sí
Világkupa Lake Louise Női szuper Kanada
ismétlés
23:45
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
00:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
01:00
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
.
ismétlés
02:00
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
ismétlés
18:00
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
19:00
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
.
ismétlés
19:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
20:00
   
Labdarúgás
Bundesliga . Németország Union Berlin (Németország) Eintracht Braunschweig (Németország) 15. nap
élő!
22:15
   
Alpesi sí
Világkupa Lake Louise Női szuper Kanada
ismétlés
23:00
   
Birkózás
Golden Grand Prix
Baku Döntő
Döntő

ismétlés
23:25
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
23:30
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
00:30
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
ismétlés
18:30
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
ismétlés
19:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
20:00
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
21:30
   
Biatlon
Világkupa Svédország Férfi üldözéses verseny
ismétlés
22:00
   
Téli sportok
ismétlés
23:00
   
Vívás
Grand Prix Sorozat Torino
ismétlés
00:00
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
00:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
01:00
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
02:00
   
LG FIA Túraautó világbajnokság
Szezon áttekintés
ismétlés
18:15
   
Kosárlabda
Euroliga Kosárlabda show
ismétlés
18:30
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 9.forduló Vilnius (Litvánia) Alba Berlin (Németország)
élő!
20:15
   
Sportok
WATTS
ismétlés
20:40
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
20:45
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 9.forduló Malaga (Spanyolország) Murcia (Spanyolország)
élő!
22:30
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
23:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
00:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
01:05
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 9.forduló Vilnius (Litvánia) Alba Berlin (Németország)
ismétlés
02:00
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 9.forduló Malaga (Spanyolország) Murcia (Spanyolország)
ismétlés
Hírek
© 2012-2016 Gillon Media Kft.