Eurosport 2  tv-műsor

MOST

20:03
   
HD adás!
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
21:34
   
HD adás!
Biatlon
Világkupa Svédország Férfi üldözéses verseny
22:05
   
HD adás!
Téli sportok
23:01
   
HD adás!
Vívás
Grand Prix Sorozat Torino
00:04
   
HD adás!
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
Hol vehető a(z) Eurosport 2 (HD)?
Hol vehető?
tv-műsor: Síugrástv-műsor: Kerékpár

Eurosport 2 műsor és Eurosport 2 HD műsor reggel és délelőtt

Eurosport 2 (HD) tv műsor
00-12
12.04
vasárnap
12.05
hétfő
12.06
kedd
12.07
szerda
12.08
csütörtök
Reggel és délelőtt
00:24
   
Alpesi sí
Világkupa Lake Louise Női lesiklás Kanada
ismétlés
01:33
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
01:40
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
Borussia Dortmund (Németország) Mönchengladbach (Németország) 13.nap
ismétlés
02:58
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország Csapat HS 140
ismétlés
04:26
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Elődöntő
ismétlés
05:56
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország Csapat HS 140
ismétlés
07:23
   
Téli sportok
ismétlés
08:18
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
Borussia Dortmund (Németország) Mönchengladbach (Németország) 13.nap
ismétlés
09:45
   
Alpesi sí
Világkupa Val d'Isere Férfi óriásműlesiklás 1.futam Franciaország
élő!
11:04
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Elődöntő
ismétlés
00:58
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
01:05
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
.
ismétlés
02:13
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
ismétlés
03:02
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
03:03
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
04:37
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
ismétlés
06:01
   
Biatlon
Világkupa Svédország Női üldözéses verseny
ismétlés
06:33
   
Alpesi sí
Világkupa Lake Louise Női szuper Kanada
ismétlés
07:21
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
08:20
   
Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női 10km klasszikus
ismétlés
08:51
   
Biatlon
Világkupa Svédország Női üldözéses verseny
ismétlés
09:33
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
.
ismétlés
10:37
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
00:37
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
ismétlés
02:28
   
Északi összetett
Világkupa Lillehammer Norvégia
ismétlés
03:00
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
ismétlés
04:31
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
05:59
   
Alpesi sí
Világkupa Lake Louise Női szuper Kanada
ismétlés
06:59
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
ismétlés
08:35
   
Téli sportok
ismétlés
09:29
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
10:31
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
ismétlés
11:59
   
Alpesi sí
Világkupa Lake Louise Női szuper Kanada
ismétlés
00:04
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
00:57
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
01:04
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
02:09
   
LG FIA Túraautó világbajnokság
Szezon áttekintés
ismétlés
03:00
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
04:00
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
05:30
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
ismétlés
07:00
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
08:30
   
Rali
FIA Rali Európa-bajnokság
. Season Review .
ismétlés
09:30
   
Szabadstílusú motokrossz (FMX)
Ugrások éjszakája Gdansk
10:30
   
Sportok
WATTS
ismétlés
11:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
00:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
01:05
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 9.forduló Vilnius (Litvánia) Alba Berlin (Németország)
ismétlés
02:00
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 9.forduló Malaga (Spanyolország) Murcia (Spanyolország)
ismétlés
03:00
   
Rali
FIA Rali Európa-bajnokság
. Season Review .
ismétlés
04:00
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
05:30
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 9.forduló Malaga (Spanyolország) Murcia (Spanyolország)
ismétlés
07:00
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
08:30
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 9.forduló Vilnius (Litvánia) Alba Berlin (Németország)
ismétlés
10:00
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 9.forduló Malaga (Spanyolország) Murcia (Spanyolország)
ismétlés
11:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés

Eurosport 2 műsor és Eurosport 2 HD műsor délután

Eurosport 2 (HD) tv műsor
12-19
12.04
vasárnap
12.05
hétfő
12.06
kedd
12.07
szerda
12.08
csütörtök
Délután
12:20
   
Alpesi sí
Világkupa Val d'Isere Férfi óriásműlesiklás 1.futam Franciaország
ismétlés
12:53
   
Alpesi sí
Világkupa Val d'Isere Ffi óriásműlesiklás 2.futam Franciaország
élő!
14:07
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
élő!
15:13
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
SV Darmstadt 98 (Németország) Hamburger SV (Németország) 13.nap
élő!
17:27
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
FC Augsburg (Németország) Eintracht Frankfurt (Németország) 13.nap
élő!
12:01
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
ismétlés
14:00
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
.
ismétlés
15:05
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
16:31
   
Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női 10km klasszikus
ismétlés
17:08
   
Alpesi sí
Világkupa Lake Louise Női szuper Kanada
ismétlés
12:52
   
Sífutás
Világkupa Lillehammer Norvégia Női 10km klasszikus
ismétlés
13:30
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
14:59
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
ismétlés
16:33
   
Téli sportok
ismétlés
17:28
   
Sportok
WATTS
ismétlés
13:00
   
Kosárlabda
Euroliga Kosárlabda show
13:15
   
Alpesi sí
Világkupa Lake Louise Női szuper Kanada
ismétlés
14:00
   
Biatlon
Világkupa Svédország Női üldözéses verseny
ismétlés
14:30
   
Labdarúgás
Bundesliga
ismétlés
15:00
   
Kosárlabda
Euroliga Kosárlabda show
ismétlés
15:15
   
Szabadstílusú motokrossz (FMX)
Ugrások éjszakája Gdansk
ismétlés
16:15
   
LG FIA Túraautó világbajnokság
Szezon áttekintés
ismétlés
17:15
   
Rali
FIA Rali Európa-bajnokság
. Season Review .
ismétlés
13:00
   
Sportok
WATTS
ismétlés
14:00
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
15:00
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 9.forduló Vilnius (Litvánia) Alba Berlin (Németország)
ismétlés
16:30
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 9.forduló Malaga (Spanyolország) Murcia (Spanyolország)
ismétlés
12.06 21:00
Ozzy & Jack a világ körül I./9.
12.06 21:00
A Goldberg család I./8.
12.06 21:00
A falka II./8.
12.06 21:00
Az alvilág királynője I./11.

Eurosport 2 műsor és Eurosport 2 HD műsor este és éjjel

Eurosport 2 (HD) tv műsor
19-02
12.04
vasárnap
12.05
hétfő
12.06
kedd
12.07
szerda
12.08
csütörtök
Este és éjjel
19:27
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
.
összefoglaló
20:31
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
20:38
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
élő!
21:45
   
Biatlon
Világkupa Svédország Férfi üldözéses verseny
ismétlés
22:18
   
Biatlon
Világkupa Svédország Női üldözéses verseny
ismétlés
22:49
   
Alpesi sí
Világkupa Lake Louise Női szuper Kanada
ismétlés
23:51
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
00:58
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
01:05
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
.
ismétlés
18:06
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
18:55
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
.
ismétlés
19:57
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
20:05
   
Labdarúgás
Bundesliga . Németország Union Berlin (Németország) Eintracht Braunschweig (Németország) 15. nap
élő!
22:15
   
Alpesi sí
Világkupa Lake Louise Női szuper Kanada
ismétlés
23:03
   
Birkózás
Golden Grand Prix
Baku Döntő
Döntő

ismétlés
23:32
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
23:39
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
00:37
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
ismétlés
18:27
   
Snooker
Egyesült Királyság Bajnoksága York Egyesült Királyság
Döntő
ismétlés
19:56
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
20:03
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
21:34
   
Biatlon
Világkupa Svédország Férfi üldözéses verseny
ismétlés
22:05
   
Téli sportok
ismétlés
23:01
   
Vívás
Grand Prix Sorozat Torino
ismétlés
00:04
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
00:57
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
01:04
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
18:15
   
Kosárlabda
Euroliga Kosárlabda show
ismétlés
18:30
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 9.forduló Vilnius (Litvánia) Alba Berlin (Németország)
élő!
20:15
   
Sportok
WATTS
ismétlés
20:40
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
20:45
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 9.forduló Malaga (Spanyolország) Murcia (Spanyolország)
élő!
22:30
   
Síugrás
Világkupa Klingenthal Németország HS 140
ismétlés
23:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
00:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
01:05
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 9.forduló Vilnius (Litvánia) Alba Berlin (Németország)
ismétlés
02:00
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 9.forduló Malaga (Spanyolország) Murcia (Spanyolország)
ismétlés
18:00
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
ismétlés
18:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
19:45
   
Műkorcsolya
Grand Prix Grand Prix Final Páros rövid program Franciaország
élő!
20:40
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
20:45
   
Műkorcsolya
Grand Prix Grand Prix Final Megnyitó Franciaország
21:15
   
Műkorcsolya
Grand Prix Grand Prix Final Férfi rövidprogram Franciaország
élő!
22:00
   
Sportok
WATTS
ismétlés
23:00
   
Free ride
White Session
ismétlés
23:15
   
Sportok
WATTS
ismétlés
23:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
00:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
01:00
   
Sportok
WATTS
ismétlés
01:45
   
Műkorcsolya
Grand Prix Grand Prix Final Páros rövid program Franciaország
ismétlés
Hírek
© 2012-2016 Gillon Media Kft.