Eurosport 2  tv-műsor

MOST

03:48
   
HD adás!
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
05:30
   
HD adás!
Műkorcsolya
Grand Prix Grand Prix Final Női kűr Franciaország
06:25
   
HD adás!
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
07:29
   
HD adás!
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
09:00
   
HD adás!
Téli sportok
Hol vehető a(z) Eurosport 2 (HD)?
Hol vehető?
tv-műsor: Kerékpártv-műsor: Műkorcsolyatv-műsor: Síugrástv-műsor: Kerékpár

Eurosport 2 műsor és Eurosport 2 HD műsor reggel és délelőtt

Eurosport 2 (HD) tv műsor
00-12
12.10
szombat
12.11
vasárnap
12.12
hétfő
12.13
kedd
12.14
szerda
Reggel és délelőtt
00:54
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
01:02
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
Eintracht Frankfurt (Németország) Hoffenheim (Németország) 14.nap
ismétlés
02:32
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
ismétlés
02:59
   
Szabadstílusú sí
FIS Világkupa
Val Thorens Ski Cross
Ski Cross

ismétlés
03:59
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
05:29
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia
ismétlés
06:16
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Nők Sprint
ismétlés
06:58
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
08:30
   
Műkorcsolya
Grand Prix Grand Prix Final Párosok kűr Franciaország
ismétlés
09:11
   
Műkorcsolya
Grand Prix Grand Prix Final Női rövidprogram Franciaország
ismétlés
09:58
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia
ismétlés
11:07
   
Sífutás
Világkupa Davos Svájc 15km női szabadstílusú
élő!
00:57
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
01:04
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
Bayern München (Németország) Wolfsburg (Németország) 14.nap
ismétlés
01:59
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
Hertha Berlin (Németország) Werder Bremen (Németország) 14.nap
ismétlés
03:01
   
Téli sportok
ismétlés
03:48
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
05:30
   
Műkorcsolya
Grand Prix Grand Prix Final Női kűr Franciaország
ismétlés
06:25
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
07:29
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
09:00
   
Téli sportok
ismétlés
09:58
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
11:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
00:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
01:04
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
.
ismétlés
02:11
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
SCHALKE 04 (Németország) Bayer Leverkusen (Németország) 14.nap
ismétlés
03:00
   
Snooker
Belfast
Észak-Ir Open Észak-Írország, Döntő
ismétlés
05:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Döntő
ismétlés
07:00
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
08:30
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
.
ismétlés
09:30
   
Sportok
WATTS
ismétlés
09:45
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
10:30
   
Téli sportok
ismétlés
11:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
00:00
   
Sífutás
Világkupa Davos Svájc Ffi és Női sprint
ismétlés
01:00
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi váltó
ismétlés
01:25
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
01:30
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Döntő
ismétlés
03:00
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 1.nap
ismétlés
05:00
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
07:00
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 1.nap
ismétlés
09:00
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
10:00
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
ismétlés
10:30
   
Sportok
WATTS
ismétlés
10:45
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
11:30
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 1.nap
ismétlés
00:45
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 2.nap
ismétlés
01:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
03:00
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 2.nap
ismétlés
05:00
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
05:45
   
Szabadstílusú sí
FIS Világkupa
Arosa Ski Cross
Ski Cross

ismétlés
07:00
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 2.nap
ismétlés
09:00
   
Autóverseny
INTERCONTINENTAL GT CHALLENGE Malaysia
ismétlés
10:00
   
Rali
FIA Rali Európa-bajnokság
. .
ismétlés
10:30
   
Szabadstílusú sí
FIS Világkupa
Arosa Ski Cross
Ski Cross

ismétlés
11:30
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 2.nap
ismétlés

Eurosport 2 műsor és Eurosport 2 HD műsor délután

Eurosport 2 (HD) tv műsor
12-19
12.10
szombat
12.11
vasárnap
12.12
hétfő
12.13
kedd
12.14
szerda
Délután
12:32
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia
ismétlés
13:15
   
Szabadstílusú sí
FIS Világkupa
Val Thorens Ski Cross
Ski Cross

14:23
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
Eintracht Frankfurt (Németország) Hoffenheim (Németország) 14.nap
ismétlés
15:16
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
Bayern München (Németország) Wolfsburg (Németország) 14.nap
élő!
17:25
   
Labdarúgás
Bundesliga
összefoglaló
13:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Döntő
ismétlés
14:15
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
Bayern München (Németország) Wolfsburg (Németország) 14.nap
ismétlés
15:15
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
Mönchengladbach (Németország) Mainz (Németország) 14.nap
élő!
17:25
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
SCHALKE 04 (Németország) Bayer Leverkusen (Németország) 14.nap
élő!
13:00
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
.
ismétlés
14:00
   
Sportok
WATTS
ismétlés
14:15
   
Műkorcsolya
Grand Prix Grand Prix Final Franciaország
ismétlés
15:45
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
16:30
   
Sífutás
Világkupa Davos Svájc Ffi és Női sprint
ismétlés
17:30
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
Bayern München (Németország) Wolfsburg (Németország) 14.nap
ismétlés
13:00
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
14:30
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Döntő
ismétlés
16:00
   
Műkorcsolya
Grand Prix Grand Prix Final Franciaország
ismétlés
17:30
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Női váltó
ismétlés
13:00
   
Kosárlabda
Euroliga Kosárlabda show
13:15
   
Szabadstílusú sí
FIS Világkupa
Arosa Ski Cross
Ski Cross

ismétlés
14:00
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
14:45
   
Kosárlabda
Euroliga Kosárlabda show
ismétlés
15:00
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
16:00
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Döntő
ismétlés
17:15
   
Kosárlabda
Euroliga Kosárlabda show
ismétlés
17:30
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 10. forduló Khimki (Oroszország) Bilbao (Spanyolország)
élő!
12.11 07:00
Got Talent a világ körül 2.
12.11 09:10
Top Forma III./2.
12.11 10:20
Totalcar II./3.
12.11 14:00
Száműzöttek műhelye II./2.

Eurosport 2 műsor és Eurosport 2 HD műsor este és éjjel

Eurosport 2 (HD) tv műsor
19-02
12.10
szombat
12.11
vasárnap
12.12
hétfő
12.13
kedd
12.14
szerda
Este és éjjel
18:13
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
Hertha Berlin (Németország) Werder Bremen (Németország) 14.nap
élő!
20:29
   
Műkorcsolya
Grand Prix Grand Prix Final Férfi szabadprogram Franciaország
élő!
21:25
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
21:34
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
22:44
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Női üldözéses verseny
ismétlés
23:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
00:57
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
01:04
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
Bayern München (Németország) Wolfsburg (Németország) 14.nap
ismétlés
01:59
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
Hertha Berlin (Németország) Werder Bremen (Németország) 14.nap
ismétlés
19:30
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
.
összefoglaló
20:41
   
Sportok
WATTS
ismétlés
20:54
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
21:00
   
Alpesi sí
Világkupa Val d'Isere Férfi szlalom 2.futam Franciaország
ismétlés
21:44
   
Alpesi sí
Világkupa Sestriere Női szlalom 2.futam Olaszország
ismétlés
22:28
   
Free ride
ismétlés
22:45
   
Téli sportok
ismétlés
23:41
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
00:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
01:04
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
.
ismétlés
19:00
   
Labdarúgás
Bundesliga Németország
.
ismétlés
20:00
   
Labdarúgás
Bundesliga . Németország VFB Stuttgart (Németország) Hannover 96 (Németország) 16. nap
élő!
22:10
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
22:15
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Női váltó
ismétlés
23:00
   
Téli sportok
ismétlés
00:00
   
Sífutás
Világkupa Davos Svájc Ffi és Női sprint
ismétlés
01:00
   
Biatlon
Világkupa Szlovénia Férfi váltó
ismétlés
01:25
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
01:30
   
Labdarúgás
Amerikai Labdarúgó bajnokság
Döntő
ismétlés
18:30
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
19:15
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
ismétlés
19:45
   
Sportok
WATTS
ismétlés
20:00
   
Szabadstílusú sí
FIS Világkupa
Arosa Ski Cross
Ski Cross

élő!
21:10
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
21:15
   
Műkorcsolya
Grand Prix Grand Prix Final Franciaország
ismétlés
22:45
   
Sportok
WATTS
ismétlés
23:00
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
23:40
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
23:45
   
Vívás
Grand Prix Sorozat Doha
ismétlés
00:45
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 2.nap
ismétlés
01:30
   
Kerékpár
Amszterdam 6-napos verseny Hollandia
ismétlés
19:15
   
Síugrás
Világkupa Lillehammer Norvégia HS 138
ismétlés
20:00
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
ismétlés
20:30
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 10. forduló Fuenlabrada (Spanyolország) Vilnius (Litvánia)
élő!
22:10
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
22:15
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 10. forduló Khimki (Oroszország) Bilbao (Spanyolország)
ismétlés
23:30
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
ismétlés
23:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
ismétlés
00:00
   
Snooker
Glasgow
Skót Open Skócia, 3.nap
ismétlés
01:30
   
Kosárlabda
EuroKupa Alapszakasz 10. forduló Khimki (Oroszország) Bilbao (Spanyolország)
ismétlés
Hírek
© 2012-2016 Gillon Media Kft.