M4 Sport  tv-műsor

MOST

03:55
   
HD adás!
Forma-1 - szabadedzés 3.
Ausztrál GP
05:05
   
Vízilabda közvetítés
Férfi Bajnokok Ligája: Pro Recco - ZF-Eger
06:45
   
HD adás!
M4 Sport stúdió
Forma-1
07:00
TV műsor ajánlatunk!  
HD adás!
Forma-1 - Időmérő edzés
Ausztrál GP
08:15
   
HD adás!
M4 Sport stúdió
Forma-1
Hol vehető a(z) M4 Sport (HD)?
Hol vehető?
tv-műsor: Forma-1 - szabadedzés 3.tv-műsor: Vízilabda közvetítéstv-műsor: M4 Sport stúdiótv-műsor: Forma-1 - Időmérő edzéstv-műsor: M4 Sport stúdió

M4 Sport műsor és M4 Sport HD műsor reggel és délelőtt

M4 Sport (HD) tv műsor
00-12
03.25
szombat
03.26
vasárnap
03.27
hétfő
03.28
kedd
03.29
szerda
Reggel és délelőtt
00:40
   
Tollaslabda - Magyar Nemzetközi Ifjúsági Bajnokság
ism.
01:40
   
Fradi Tv
ism.
02:10
   
Forma-1 - szabadedzés 2.
Ausztrál GP
ism.
03:55
   
Forma-1 - szabadedzés 3.
Ausztrál GP
05:05
   
Vízilabda közvetítés
Férfi Bajnokok Ligája: Pro Recco - ZF-Eger
ism.
06:45
   
M4 Sport stúdió
Forma-1
07:00
TV műsor ajánlatunk!  
Forma-1 - Időmérő edzés
Ausztrál GP
tv-műsor: Forma-1 - Időmérő edzés
Élő közvetítés
08:15
   
M4 Sport stúdió
Forma-1
08:30
   
Szabadidő
09:00
   
Jövünk!
09:30
   
Bringasport
09:45
   
kisBAJNOK
10:50
   
FIFA 2018 Labdarúgó Vb selejtezők
Magyarország - Andorra
ism.
00:05
   
K&H női kézilabda liga
FTC-Rail Cargo Hungaria - Érd
ism.
01:45
   
Vízilabda férfi NB I.
ZF-Eger - A HÍD OSC Újbuda
ism.
04:05
   
Jégkorong közvetítés
MOL Liga - döntő, 6. mérkőzés: MAC Budapest - DVTK Jegesmedvék
ism.
05:05
   
Forma-1 - Időmérő edzés
Ausztrál GP
ism.
06:30
   
M4 Sport stúdió
Forma-1
07:00
TV műsor ajánlatunk!  
Forma-1 - Nagydíj futam
Ausztrál GP
tv-műsor: Forma-1 - Nagydíj futam
Élő közvetítés
09:05
   
M4 Sport stúdió
Forma-1
09:30
   
Sakkaréna
10:00
   
UEFA BL magazin
10:30
   
Labdarúgás - 2018-as Vb selejtezők
ism.
01:50
   
Gillette Wold Sport
magazin
ism.
02:15
   
Fradi Tv
ism.
02:45
   
U17-es elitkör Eb-selejtező
Magyarország - Norvégia mérkőzés
ism.
04:25
   
UEFA BL magazin
ism.
04:50
   
Szabadidő
ism.
05:20
   
Vízilabda közvetítés
Férfi NBI.: ZF-Eger - A-HÍD OSC Újbuda
ism.
06:50
   
M4 Sport stúdió
Sporthíradó
07:00
   
M4 Sportreggeli
07:45
   
M4 Sport stúdió
Sporthíradó
07:55
   
M4 Sportreggeli
08:15
   
Startfejes
ism.
08:45
   
Röplabda közvetítés
Férfi NB I. - döntő: FINO Kaposvár - Pénzügyőr SE
ism.
10:45
   
Labdarúgó közvetítés
U17-es elitkör Eb-selejtező: Magyarország - Norvégia
ism.
02:55
   
Vízilabda közvetítés
Férfi Bajnokok Ligája: Pro Recco - ZF-Eger
ism.
04:00
   
Szabadidő
ism.
04:30
   
Gillette World Sport 2017
ism.
04:55
   
Bringasport
ism.
05:10
   
Jövünk!
ism.
05:35
   
kisBAJNOK
ism.
06:50
   
M4 Sport stúdió
Sporthíradó
07:00
   
M4 Sportreggeli
07:45
   
M4 Sport stúdió
Sporthíradó
07:55
   
M4 Sportreggeli
08:15
   
Öttusa
ism.
08:45
   
Vívó VK Westend GP
ism.
11:00
   
Gillette World Sport 2017
ism.
11:30
   
Kézilabda közvetítés
K&H női kézilabda liga: FTC-Rail Cargo Hungaria - Érd
ism.
00:15
   
Sport7fő
Hétről hétre sport
ism.
01:20
   
Labdarúgó közvetítés
U17-es elitkör Eb-selejtező: Magyarország - Izrael
ism.
03:10
   
Vízilabda közvetítés
Férfi NBI.: ZF-Eger - A-HÍD OSC Újbuda
ism.
04:27
   
Öttusa
ism.
05:05
   
Kosárlabda magazin
ism.
06:10
   
Gillette World Sport 2017
ism.
06:50
   
M4 Sport stúdió
Sporthíradó
07:00
   
M4 Sportreggeli
07:45
   
M4 Sport stúdió
Sporthíradó
07:55
   
M4 Sportreggeli
08:15
   
Hungaroring
ism.
08:45
   
Röplabda közvetítés
ism.
11:05
   
M4 Sportreggeli
ism.

M4 Sport műsor és M4 Sport HD műsor délután

M4 Sport (HD) tv műsor
12-18
03.25
szombat
03.26
vasárnap
03.27
hétfő
03.28
kedd
03.29
szerda
Délután
12:50
   
M4 Sport stúdió
Vb selejtező előtt: Portugália - Magyarország
ism.
13:55
   
Ziccer
14:30
   
Forma-1 - Időmérő edzés
Ausztrál GP
ism.
15:50
   
M4 Sport stúdió
Vízilabda
16:00
   
Vízilabda közvetítés
Férfi NBI.: ZF-Eger - A-HÍD OSC Újbuda
17:16
   
M4 Sport stúdió
Vízilabda
17:30
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
17:45
   
M4 Sport stúdió
Kézilabda
12:30
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
12:45
   
M4 Sport stúdió
Labdarúgás
13:00
   
Labdarúgó közvetítés
U17-es elitkör Eb-selejtező: Magyarország - Norvégia
14:50
   
M4 Sport stúdió
Labdarúgás
15:00
   
M4 Sport stúdió
Röplabda
15:15
   
Röplabda közvetítés
Férfi NB I. - döntő: FINO Kaposvár - Pénzügyőr SE
17:04
   
M4 Sport stúdió
Röplabda
17:40
   
M4 Sport stúdió
Kosárlabda
12:30
   
Bringasport
ism.
13:55
   
UEFA BL magazin
ism.
14:25
   
Jövünk!
ism.
15:05
   
M4 Sportreggeli
ism.
16:00
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
16:15
   
Öttusa
16:45
   
Kézilabda magazin
17:50
   
Labdarúgás - 2018-as Vb selejtezők
Portugália - Magyarország
ism.
13:20
   
Kézilabda magazin
ism.
14:30
   
M4 Sportreggeli
ism.
15:25
   
Sakkaréna
ism.
16:00
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
16:10
   
Kosárlabda magazin
ism.
17:15
   
Hajime
17:50
   
M4 Sport stúdió
12:00
   
Műkorcsolya Vb
15:30
   
Fradi Tv
ism.
16:00
   
M4 Sport stúdió
16:15
   
M4 Sport stúdió
16:50
   
Lóverseny
17:20
   
CHI - a belső erő
17:50
   
M4 Sport stúdió
03.25 06:30
Zöld térben IV./3.
03.25 08:50
Stíluspárbaj Lakatos Márkkal I./6.
03.25 09:55
Egyszer volt, hol nem volt I./19.
03.25 10:00
A legjobb receptek IV./44.

M4 Sport műsor és M4 Sport HD műsor este és éjjel

M4 Sport (HD) tv műsor
18-02
03.25
szombat
03.26
vasárnap
03.27
hétfő
03.28
kedd
03.29
szerda
Este és éjjel
18:00
   
Kézilabda közvetítés
K&H női kézilabda liga: FTC-Rail Cargo Hungaria - Érd
19:35
   
M4 Sport stúdió
Kézilabda
20:00
   
M4 Sport stúdió
Labdarúgás
20:45
TV műsor ajánlatunk!  
FIFA 2018 Labdarúgó Vb-selejtező
Portugália - Magyarország mérkőzés
tv-műsor: FIFA 2018 Labdarúgó Vb-selejtező
Élő közvetítés
23:15
   
FIFA 2018 Labdarúgó Vb-selejtezők összefoglalója
Labdarúgás
Élő műsor
00:05
   
K&H női kézilabda liga
FTC-Rail Cargo Hungaria - Érd
ism.
01:45
   
Vízilabda férfi NB I.
ZF-Eger - A HÍD OSC Újbuda
ism.
18:00
   
Kosárlabda közvetítés
Férfi NB I.: Egis Körmend - Szolnoki Olaj KK
19:50
   
M4 Sport stúdió
Kosárlabda
20:00
   
Vívó VK Westend GP
21:00
   
Összefoglaló a nap eseményeiből
21:15
   
Forma-1 - Nagydíj futam
Ausztrál GP
ism.
23:30
   
M4 Sport stúdió
Birkózó Magyar Nagydíj
01:50
   
Gillette Wold Sport
magazin
ism.
19:45
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
20:00
   
Sport7fő
Hétről hétre sport
21:05
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
21:20
   
Kosárlabda magazin
22:30
   
Ziccer
ism.
22:55
   
Kosárlabda közvetítés
Férfi NB I.: Egis Körmend - Szolnoki Olaj KK
ism.
18:00
   
Labdarúgó közvetítés
89. rész
19:50
   
M4 Sport stúdió
Labdarúgás
20:15
   
Fradi Tv
20:45
   
Hungaroring
21:15
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
21:30
   
Forma-1 - Nagydíj futam
Forma-1 Ausztrál Nagydíj - Futam
ism.
23:45
   
UEFA BL magazin
ism.
00:15
   
Sport7fő
Hétről hétre sport
ism.
01:20
   
Labdarúgó közvetítés
U17-es elitkör Eb-selejtező: Magyarország - Izrael
ism.
18:00
   
Kézilabda közvetítés
19:35
   
M4 Sport stúdió
19:45
   
M4 Sport stúdió
20:00
   
Labdarúgó közvetítés
Magyar Kupa negyeddöntő: Újpest FC - Vasas FC
21:50
   
M4 Sport stúdió
22:05
   
M4 Sport stúdió
22:20
   
Műkorcsolya Vb
Műkorcsolya és Jégtánc Világbajnokság - Páros rövidprogram
00:00
   
M4 Sport stúdió
00:35
   
Fradi Tv
ism.
01:05
   
Labdarúgó közvetítés
U17-es elitkör Eb-selejtező: Magyarország - Oroszország
ism.
Hírek
© 2012-2017 Gillon Media Kft.