M4 Sport  tv-műsor

MOST

00:00
   
HD adás!
Tollaslabda - Super Series döntő
03:05
   
HD adás!
Jégkorong közvetítés
Jégkorong Magyar Kupa: Dunaújvárosi Acélbikák - UTE
05:37
   
HD adás!
Sportpercek
Sarauer portré
05:45
   
HD adás!
kisBAJNOK
06:50
   
HD adás!
M4 Sport stúdió
Hol vehető a(z) M4 Sport (HD)?
Hol vehető?
tv-műsor: Jégkorong közvetítéstv-műsor: kisBAJNOKtv-műsor: M4 Sport stúdió

M4 Sport műsor és M4 Sport HD műsor reggel és délelőtt

M4 Sport (HD) tv műsor
00-12
01.17
kedd
01.18
szerda
01.19
csütörtök
01.20
péntek
01.21
szombat
Reggel és délelőtt
00:00
   
Tollaslabda - Super Series döntő
ism.
03:05
   
Jégkorong közvetítés
Jégkorong Magyar Kupa: Dunaújvárosi Acélbikák - UTE
ism.
05:37
   
Sportpercek
Sarauer portré
ism.
05:45
   
kisBAJNOK
ism.
06:50
   
M4 Sport stúdió
07:00
   
M4 Sportreggeli
07:45
   
M4 Sport stúdió
07:55
   
M4 Sportreggeli
08:05
   
Élen állunk!
ism.
08:35
   
Jégkorong közvetítés
MOL Liga: UTE-Dunaújvárosi Acélbikák
ism.
11:50
   
Jövünk!
ism.
00:20
   
Kosárlabda közvetítés
Kosárlabda Férfi NB1: Szolnoki Olaj KK - Egis Körmend
ism.
02:10
   
Korcsolya - Short Track Eb
Rövidpályás Gyorskorcsolya EB - Negyeddöntők, elődöntő, döntők
ism.
04:10
   
Asztalitenisz - World Tour Budapest
ism.
05:45
   
Kosárlabda magazin
ism.
06:50
   
M4 Sport stúdió
07:00
   
M4 Sportreggeli
07:45
   
M4 Sport stúdió
07:55
   
M4 Sportreggeli
08:05
   
Gillette World Sport 2016
ism.
08:35
   
Tollaslabda - Super Series döntő
ism.
10:00
   
Élen állunk!
ism.
10:35
   
Kézilabda közvetítés
Női kézilabda NB1: DVSC-TVP - FTC-RAIL CARGO HUNGARIA
ism.
00:50
   
Jégkorong közvetítés
MOL Liga: UTE-Dunaújvárosi Acélbikák
ism.
03:45
   
M4 Sport Év sportolója Gála 2016
ism.
05:47
   
Vízilabda - Bajnokok Ligája hazai mérkőzések
ism.
06:50
   
M4 Sport stúdió
07:00
   
M4 Sportreggeli
07:45
   
M4 Sport stúdió
07:55
   
M4 Sportreggeli
08:05
   
Hungaroring
ism.
08:35
   
Tollaslabda - Super Series döntő
ism.
10:15
   
Év végi összefoglaló műsorok
Labdarúgó EB 2016 - UEFA összefoglaló
ism.
11:15
   
Két váll
ism.
11:50
   
Lóverseny
ism.
00:05
   
Labdarúgó közvetítés
ism.
01:50
   
Kosárlabda közvetítés
Kosárlabda Férfi NB1: Szolnoki Olaj KK - Egis Körmend
ism.
03:25
   
Két váll
ism.
03:55
   
Skipper
ism.
04:55
   
Vízilabda közvetítés
ism.
06:15
   
Két váll
ism.
06:50
   
M4 Sport stúdió
07:00
   
M4 Sportreggeli
07:45
   
M4 Sport stúdió
07:55
   
M4 Sportreggeli
08:05
   
Vívó
ism.
08:35
   
Tollaslabda - Super Series döntő
ism.
09:30
   
Múlt és Jelen egy időben
ism.
10:05
   
Jégkorong közvetítés
MOL Liga: UTE-Dunaújvárosi Acélbikák
ism.
00:55
   
Korcsolya - Short Track Eb
Rövidpályás Gyorskorcsolya EB - Negyeddöntők, elődöntő, döntők
ism.
02:55
   
Hungaroring
ism.
03:25
   
Kézilabda közvetítés
ism.
05:00
   
Múlt és Jelen egy időben
ism.
05:55
   
Labdarúgó közvetítés
ism.
07:40
   
Tollaslabda - Super Series döntő
ism.
08:45
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
09:00
   
Startfejes
ism.
09:26
   
Vendée Globe összefoglaló
09:45
   
Szabadidő
10:15
   
Jövünk!
10:45
   
M4 Sport stúdió
Asztalitenisz
11:00
   
Asztalitenisz - World Tour Budapest

M4 Sport műsor és M4 Sport HD műsor délután

M4 Sport (HD) tv műsor
12-19
01.17
kedd
01.18
szerda
01.19
csütörtök
01.20
péntek
01.21
szombat
Délután
12:20
   
Sport7fő
Hétről hétre sport
ism.
13:30
   
Sakkaréna
ism.
14:00
   
Kosárlabda magazin
ism.
15:05
   
M4 Sportreggeli
ism.
16:00
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
16:10
   
A Sportdiplomata - portréfilm Aján Tamásról
ism.
17:15
   
Év végi összefoglaló műsorok
Labdarúgó EB 2016 - UEFA összefoglaló
ism.
12:05
   
Fradi Tv
ism.
12:31
   
Év végi összefoglaló műsorok
Labdarúgó EB 2016 - UEFA összefoglaló
ism.
13:40
   
kisBAJNOK
ism.
14:35
   
Lóverseny
15:05
   
M4 Sportreggeli
ism.
16:00
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
16:06
   
Két váll
16:35
   
Tollaslabda - Super Series döntő
17:45
   
M4 Sport stúdió
Futsal
12:20
   
Múlt és Jelen egy időben
12:50
   
Labdarúgó közvetítés
ism.
14:35
   
Gillette World Sport 2016
ism.
15:05
   
M4 Sportreggeli
ism.
16:00
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
16:10
   
Vízilabda - Bajnokok Ligája hazai mérkőzések
ism.
17:35
   
Pecatúra
13:10
   
Vízilabda közvetítés
ism.
14:35
   
Pecatúra
ism.
15:10
   
M4 Sportreggeli
ism.
16:00
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
16:15
   
Tollaslabda - Super Series döntő
17:20
   
Startfejes
17:46
   
M4 Sport stúdió
Kézilabda
13:00
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
13:15
   
Ziccer
13:45
   
M4 Sport stúdió
Asztalitenisz
14:00
   
Asztalitenisz - World Tour Budapest
16:00
   
M4 Sport stúdió
Asztalitenisz
16:15
   
M4 Sport stúdió
Kosárlabda
16:30
   
Kosárlabda közvetítés
01.17 03:05
A bosszú asszonya 51.
01.17 05:00
Ízek útján 11.
01.17 10:50
Gordon Ramsay - A pokol konyhája XII./4.
01.17 15:45
Ana három arca 12.

M4 Sport műsor és M4 Sport HD műsor este és éjjel

M4 Sport (HD) tv műsor
19-02
01.17
kedd
01.18
szerda
01.19
csütörtök
01.20
péntek
01.21
szombat
Este és éjjel
18:10
   
Hungaroring
18:40
   
Tollaslabda - Super Series döntő
20:00
   
Fradi Tv
20:30
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
20:45
   
Asztalitenisz - World Tour Budapest
22:20
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
22:35
   
Sport7fő
Hétről hétre sport
ism.
23:45
   
Ziccer
ism.
00:20
   
Kosárlabda közvetítés
Kosárlabda Férfi NB1: Szolnoki Olaj KK - Egis Körmend
ism.
18:00
   
Labdarúgó közvetítés
19:45
   
M4 Sport stúdió
Futsal
20:01
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
20:15
   
M4 Sport stúdió
Vízilabda
20:30
   
Vízilabda - Bajnokok Ligája hazai mérkőzések
21:46
   
M4 Sport stúdió
Vízilabda
21:55
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
22:10
   
Asztalitenisz - World Tour Budapest
23:50
   
Kosárlabda magazin
ism.
00:50
   
Jégkorong közvetítés
MOL Liga: UTE-Dunaújvárosi Acélbikák
ism.
18:05
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
18:15
   
Vívó
18:45
   
Tollaslabda - Super Series döntő
19:45
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
20:00
   
M4 Sport stúdió
Vízilabda
20:15
   
Vízilabda közvetítés
21:31
   
M4 Sport stúdió
Vízilabda
21:45
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
22:00
   
Asztalitenisz - World Tour Budapest
23:35
   
Fradi Tv
ism.
00:05
   
Labdarúgó közvetítés
ism.
01:50
   
Kosárlabda közvetítés
Kosárlabda Férfi NB1: Szolnoki Olaj KK - Egis Körmend
ism.
18:00
   
Kézilabda közvetítés
19:35
   
M4 Sport stúdió
Kézilabda
20:00
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
20:15
   
Gillette World Sport 2016
20:45
   
Asztalitenisz - World Tour Budapest
22:20
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
22:35
   
Korcsolya - Short Track Eb
Rövidpályás Gyorskorcsolya EB - Negyeddöntők, elődöntők, döntők
ism.
00:55
   
Korcsolya - Short Track Eb
Rövidpályás Gyorskorcsolya EB - Negyeddöntők, elődöntő, döntők
ism.
18:18
   
M4 Sport stúdió
Kosárlabda
18:20
   
M4 Sport stúdió
Asztalitenisz
18:30
   
Asztalitenisz - World Tour Budapest
22:35
   
M4 Sport stúdió
Asztalitenisz
22:45
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
23:00
   
Kézilabda közvetítés
ism.
00:45
   
Kosárlabda közvetítés
ism.
Hírek
© 2012-2017 Gillon Media Kft.