M4 Sport  tv-műsor

MOST

20:45
TV műsor ajánlatunk!  
HD adás!
UEFA Bajnokok Ligája
Bajnokok Ligája: Benfica - Napoli
22:34
   
HD adás!
M4 Sport stúdió
Labdarúgás
23:00
   
HD adás!
M4 Sport stúdió
BL játéknap összefoglalója
02:55
   
HD adás!
Vitorlázás - Vendée Globe
03:15
   
HD adás!
Labdarúgó mérkőzés
OTP Bank Liga: MTK Budapest - Újpest FC
Hol vehető a(z) M4 Sport (HD)?
Hol vehető?
tv-műsor: UEFA Bajnokok Ligájatv-műsor: M4 Sport stúdiótv-műsor: M4 Sport stúdiótv-műsor: Vitorlázás - Vendée Globetv-műsor: Labdarúgó mérkőzés

M4 Sport műsor és M4 Sport HD műsor reggel és délelőtt

M4 Sport (HD) tv műsor
00-12
12.04
vasárnap
12.05
hétfő
12.06
kedd
12.07
szerda
12.08
csütörtök
Reggel és délelőtt
00:15
   
Labdarúgó mérkőzés
OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - Ferencvárosi TC
ism.
02:10
   
Labdarúgó mérkőzés
OTP Bank Liga: Debreceni VSC - Videoton FC
ism.
04:00
   
Vízilabda mérkőzés
Női Euroliga: Dunaújváros - Messina
ism.
05:17
   
Gillette World Sport 2016
ism.
05:40
   
Jövünk!
ism.
06:15
   
Kosárlabda mérkőzés
Férfi NB I.: Alba Fehérvár - Szolnoki Olaj KK
ism.
08:10
   
Vitorlázás - Vendée Globe
ism.
08:30
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
08:45
   
kisBAJNOK
09:45
   
M4 Sport stúdió
Vízilabda
10:00
   
Vízilabda mérkőzés
Női Euroliga: Messina - Heidelberg
11:10
   
M4 Sport stúdió
Vízilabda
11:15
   
Vízilabda mérkőzés
Női Euroliga: Messina - Heidelberg
11:20
   
M4 Sport stúdió
Vízilabda
11:30
   
Vízilabda mérkőzés
Női Euroliga: Dunaújváros - BVSC
01:22
   
Sportpercek
Vendeé Globe
ism.
01:26
   
Sportpercek
Kézi filler
ism.
01:40
   
Jégkorong EBEL 2016/2017
Fehérvár AV19 - Villacher SV
ism.
04:00
   
UEFA Bajnokok Ligája magazin
ism.
04:25
   
Gillette World Sport 2016
ism.
04:50
   
Sportpercek
Görbic Anita
ism.
04:56
   
Sportpercek
Vízilabda 1.
ism.
05:00
   
Vízilabda mérkőzés
Női Euroliga: Dunaújváros - BVSC
ism.
06:20
   
Szabadidő magazin
ism.
06:50
   
M4 Sport stúdió
07:00
   
M4 Sportreggeli
07:45
   
M4 Sport stúdió
07:55
   
M4 Sportreggeli
08:05
   
Jövünk!
ism.
08:35
   
Labdarúgó mérkőzés
Merkantil Bank Liga NB II.: Master Good Kisvárda - Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
ism.
10:35
   
GÓÓÓL
A bajnokság összefoglalója
ism.
00:30
   
Jégkorong EBEL 2016/2017
Fehérvár AV19 - Villacher SV
ism.
02:50
   
Sportpercek
Szucsánszky Zita
ism.
03:00
   
UEFA Bajnokok Ligája magazin
ism.
03:25
   
Pecatúra
ism.
03:55
   
Gillette World Sport 2016
ism.
04:20
   
Szabadidő magazin
ism.
04:45
   
PEGAZUS lovassport magazin
ism.
05:10
   
Sportpercek
Vendeé Globe
ism.
05:20
   
Sportpercek
Kézi filler 3
ism.
05:25
   
Kosárlabda magazin
ism.
05:55
   
M4 Sport stúdió
Kosárlabda összefoglaló
ism.
06:50
   
M4 Sport stúdió
07:00
   
M4 Sportreggeli
07:45
   
M4 Sport stúdió
07:55
   
M4 Sportreggeli
08:00
   
Sportpercek
Kézi filler
ism.
08:05
   
Sportpercek
Szucsánszky Zita
ism.
08:15
   
Kézilabda Női Eb - Svédország
Női EB: Magyarország - Csehország
ism.
09:55
   
BRINGASPORT magazin
ism.
10:15
   
kisBAJNOK
ism.
11:15
   
Jövünk!
ism.
11:45
   
Sport7fő
Hétről hétre sport
ism.
02:55
   
Vitorlázás - Vendée Globe
ism.
03:15
   
Labdarúgó mérkőzés
OTP Bank Liga: MTK Budapest - Újpest FC
ism.
05:00
   
Jövünk!
ism.
05:26
   
M4 Sport stúdió
Kosárlabda magazin
ism.
06:20
   
Gillette World Sport 2016
ism.
06:50
   
M4 Sport stúdió
07:00
   
M4 Sportreggeli
07:45
   
M4 Sport stúdió
07:55
   
M4 Sportreggeli
08:15
   
UEFA Bajnokok Ligája
Bajnokok Ligája: Benfica - Napoli
ism.
10:20
   
Labdarúgó mérkőzés
OTP Bank Liga: Debreceni VSC - Videoton FC
ism.
02:35
   
Kézilabda mérkőzés
Férfi NB I.: MOL-Pick Szeged - Csurgói Kézilabda Klub
ism.
04:07
   
Hajime
ism.
05:00
   
kisBAJNOK
ism.
05:55
   
Lóverseny
ism.
06:25
   
BRINGASPORT magazin
ism.
06:50
   
M4 Sport stúdió
07:00
   
M4 Sportreggeli
07:45
   
M4 Sport stúdió
07:55
   
M4 Sportreggeli
08:05
   
UEFA Bajnokok Ligája
Bajnokok Ligája: Lyon - Sevilla
ism.
09:55
   
Gillette World Sport 2016
ism.
10:25
   
M4 Sport stúdió
Kosárlabda magazin
ism.
11:15
   
M4 Sport stúdió
Labdarúgás
11:30
   
Labdarúgás FIFA Klub Vb - Japán
"Rendezői csapat" - Auckland City

M4 Sport műsor és M4 Sport HD műsor délután

M4 Sport (HD) tv műsor
12-19
12.04
vasárnap
12.05
hétfő
12.06
kedd
12.07
szerda
12.08
csütörtök
Délután
12:40
   
M4 Sport stúdió
Vízilabda
12:44
   
Vízilabda mérkőzés
Női Euroliga: Dunaújváros - BVSC
12:50
   
M4 Sport stúdió
Labdarúgás
13:00
   
Labdarúgó mérkőzés
Merkantil Bank Liga NB II.: Master Good Kisvárda - Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
14:51
   
M4 Sport stúdió
Labdarúgás
15:05
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
15:20
   
UEFA Bajnokok Ligája magazin
15:50
   
Labdarúgó mérkőzés
OTP Bank Liga: Vasas FC - Diósgyőri VTK
17:45
   
M4 Sport stúdió
Kézilabda
12:40
   
Sportpercek
Görbic Anita
ism.
12:50
   
Labdarúgó mérkőzés
OTP Bank Liga: Paksi FC - Swietelsky Haladás
14:50
   
M4 Sportreggeli
ism.
15:45
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
15:55
   
M4 Sport stúdió
Kosárlabda magazin
16:45
   
Sport7fő
Hétről hétre sport
17:35
   
M4 Sport stúdió
Kézilabda
12:40
   
M4 Sportreggeli
ism.
13:40
   
Hajime
14:15
   
Hungaroring magazin
14:45
   
Fradi Tv
15:15
   
M4 Sport stúdió
Úszás
15:20
   
Rövidpályás Úszó Vb - Kanada
17:50
   
M4 Sport stúdió
Kézilabda
12:20
   
Hungaroring magazin
ism.
12:55
   
Kézilabda Női Eb - Svédország
Női EB: Magyarország - Csehország
ism.
14:40
   
Lóverseny
15:15
   
M4 Sport stúdió
Úszás
15:20
   
Rövidpályás Úszó Vb - Kanada
13:18
   
M4 Sport stúdió
Labdarúgás
13:45
   
Pecatúra
14:15
   
M4 Sportreggeli
ism.
15:15
   
M4 Sport stúdió
Úszás
12.06 21:00
Ozzy & Jack a világ körül I./9.
12.06 21:00
NCIS: Los Angeles VI./17.
12.06 21:00
Óriásnők II./7.
12.06 21:00
Az alvilág királynője I./11.

M4 Sport műsor és M4 Sport HD műsor este és éjjel

M4 Sport (HD) tv műsor
19-02
12.04
vasárnap
12.05
hétfő
12.06
kedd
12.07
szerda
12.08
csütörtök
Este és éjjel
18:00
   
Kézilabda mérkőzés
Férfi NB I.: Csurgói Kézilabda Klub - Grundfos Tatabánya KC
19:35
   
M4 Sport stúdió
Kézilabda
20:00
   
M4 Sport stúdió
Napi eseményei összefoglalója
20:15
   
GÓÓÓL
A bajnokság összefoglalója
22:20
   
M4 Sport stúdió
Napi eseményei összefoglalója
22:30
   
Lovas VK
23:30
   
Labdarúgó mérkőzés
OTP Bank Liga: MTK Budapest - Újpest FC
01:22
   
Sportpercek
Vendeé Globe
ism.
01:26
   
Sportpercek
Kézi filler
ism.
01:40
   
Jégkorong EBEL 2016/2017
Fehérvár AV19 - Villacher SV
ism.
18:30
   
Kézilabda Női Eb - Svédország
Női EB: Magyarország - Csehország
20:05
   
M4 Sport stúdió
Kézilabda
20:15
   
M4 Sport stúdió
Futsal felvezető
20:30
   
Labdarúgó mérkőzés
Magyarország-Spanyolország barátságos futsal mérkőzés
22:06
   
M4 Sport stúdió
Futsal
22:15
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
22:30
   
Labdarúgó mérkőzés
OTP Bank Liga: Vasas FC - Diósgyőri VTK
ism.
00:30
   
Jégkorong EBEL 2016/2017
Fehérvár AV19 - Villacher SV
ism.
18:00
   
Kézilabda mérkőzés
Férfi NB I.: MOL-Pick Szeged - Csurgói Kézilabda Klub
19:36
   
M4 Sport stúdió
Kézilabda
20:00
   
M4 Sport stúdió
Labdarúgás
20:45
TV műsor ajánlatunk!  
UEFA Bajnokok Ligája
Bajnokok Ligája: Benfica - Napoli
tv-műsor: UEFA Bajnokok Ligája
22:34
   
M4 Sport stúdió
Labdarúgás
23:00
   
M4 Sport stúdió
BL játéknap összefoglalója
18:30
   
M4 Sportreggeli
ism.
19:20
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
19:30
   
Fradi Tv
ism.
20:00
   
M4 Sport stúdió
Labdarúgás
20:45
TV műsor ajánlatunk!  
UEFA Bajnokok Ligája
Bajnokok Ligája: Lyon - Sevilla
tv-műsor: UEFA Bajnokok Ligája
22:34
   
M4 Sport stúdió
Labdarúgás
23:00
   
M4 Sport stúdió
BL játéknap összefoglalója
18:15
   
M4 Sport stúdió
Úszás
20:05
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
20:30
   
Labdarúgó mérkőzés
OTP Bank Liga: Gyirmót FC Győr - Budapest Honvéd
22:25
   
M4 Sport stúdió
Napi események összefoglalója
22:35
   
M4 Sport stúdió
Női labdarúgás összefoglaló
23:15
   
FIFA magazin
ism.
23:45
   
Skipper
00:30
   
Rövidpályás Úszó Vb - Kanada
Hírek
© 2012-2016 Gillon Media Kft.