Nemzetiségi Adások tv-műsor

MOST

16:00
   
Román nemzetiségi műsor
18:00
   
Szlovák nemzetiségi műsor
20:00
   
Ismétlés
00:00
   
Ismétlés
08:00
   
Horvát nemzetiségi műsor

Nemzetiségi Adások műsor reggel és délelőtt

Nemzetiségi Adások műsor délután

Nemzetiségi Adások rádió műsor
12-19
01.24
kedd
01.25
szerda
01.26
csütörtök
01.27
péntek
01.28
szombat
Délután
12:00
   
Déli harangszó
a soproni német evangélikus templomból
12:03
   
Három szólamra
magyarul
Benne:
Jelenlét - vidék
Szerkesztő-műsorvezető: Pilisy Csenge
(A január 21-i Kossuth műsor ism.)
12:30
   
Három szólamra
lovári nyelven
Benne:
Trinfálo gláso - Dopash cháso le romenge
Szerkesztő-műsorvezető: Kvalla Gábor
13:00
   
Ruszin nemzetiségi műsor
Szerkesztő-műsorvezető: Fábián Anna
13:30
   
Nemzetiségek zenéje
Bemutatjuk a Söndörgő együttest.
1. Jeftanovicevo kolo,
2. Cacak,
3. Koncertfelvétel - egyveleg,
4. Oj stari starce,
5. Lilino kolo (Ferus Mustafovval),
6. Ratevka
Szerkesztő-műsorvezető: Mándity Predrág (ism.)
14:00
   
Szerb nemzetiségi műsor
Szerkesztő, műsorvezető, zenei szerkesztő: Rádity Milenko
Benne:
14.08-15.00 Aktualitások (riportok, interjúk) a magyarországi szerb közösség életében
15.00-15.45 Tudósítók bejelentkezése, tudósítás(ok) szerbiai kulturál
16:00
   
Román nemzetiségi műsor
"O voce românească"
Szerkesztő, műsorvezető, zenei szerkesztő: Kaupert Júlia
Benne:
Hírek (16.05, 17.00)
Kalendárium
Aktuális interjúk, riportok a közösség életéből
Sporthírek
12:00
   
Déli harangszó
a kijevi nagytemplomból
12:03
   
Három szólamra
magyarul
Benne:
Jelenlét - Budapest
Szerkesztő: Füredy Zsolt
Műsorvezető: Bicsák Eszter
(A január 22-i Kossuth műsor ism.)
12:30
   
Három szólamra
beás nyelven
Benne:
Pă tri gláj - Zsumătácsé sász lu băjási
Szerkesztő-műsorvezető: Varga Ilona
13:00
   
Bolgár nemzetiségi műsor
Szerkesztő-műsorvezető: Kjoszeva Szvetla
Benne: hírek, stúdióbeszélgetés, interjú, zene
13:30
   
Nemzetiségek zenéje
Bemutatjuk a szlovák Elán rockegyüttest.
1. Od Tatier k Dunaju,
2. Hodina nehy,
3. Rabaka,
4. Mucha,
5. Van Goghovo ucho
Szerkesztő-műsorvezető: Hrubonová Iveta (ism.)
14:00
   
Szerb nemzetiségi műsor
Szerkesztő, műsorvezető, zenei szerkesztő: Mándity Predrág
Benne:
14.08-14.18Élő rádiós híd az Újvidéki és Pécsi Rádió között
14.30-15.00 Aktualitások (egyházi ünnep, riportok, interjúk) a magyarországi szerb közöss
16:00
   
Román nemzetiségi műsor
"O voce românească"
Szerkesztő, műsorvezető, zenei szerkesztő: Boka Tibor
Benne:
Hírek (16.05, 17.00)
Kalendárium
Aktuális interjúk, riportok a közösség életéből
Sporthírek
12:00
   
Déli harangszó
a bezenyei római katolikus templomból
12:03
   
Három szólamra
magyarul
Benne:
Cigánymagazin
Szerkesztő-műsorvezető: Nagy István és Horváth Éva
12:30
   
Három szólamra
lovári nyelven
Benne:
Trinfálo gláso - Dopash cháso le romenge
Szerkesztő-műsorvezető: Kvalla Gábor
13:00
   
Görög nemzetiségi műsor
Szerkesztő-műsorvezető: Nagyné Szabó Antigoné
13:30
   
Nemzetiségek zenéje
Az egyik legkedveltebb román popzenekar, a Proconsul dalaiból válogatunk.
1. Cerul,
2. Mi-ai luat inima,
3. Nu mi-e bine fara tine,
4. Te visez,
5. Pentru tine
6. Vagabond
Szerkesztő-műsorvezető: Kaupert Júlia (ism.)
14:00
   
Szerb nemzetiségi műsor
Szerkesztő, műsorvezető, zenei szerkesztő: Rádity Milenko
Benne:
14.08 Hírek
14.15-15.00 Aktualitások (riportok, interjúk) a magyarországi szerb közösség életében
15.00-15.45 Tudósítók bejelentkezése, tudósítás(ok) sz
16:00
   
Román nemzetiségi műsor
"O voce românească"
Szerkesztő, műsorvezető, zenei szerkesztő: Kreszta István
Benne:
Hírek (16.05, 17.00)
Kalendárium
Aktuális interjúk, riportok a közösség életéből
Sporthírek
12:00
   
Déli harangszó
a hodászi görögkatolikus cigány templomból
12:03
   
Három szólamra
magyarul
Benne:
Cigánymagazin
Szerkesztő-műsorvezető: Varga Ilona
12:30
   
Három szólamra
beás nyelven
Benne:
Pă tri gláj - Zsumătácsé sász lu băjási
Szerkesztő-műsorvezető: Varga Ilona
13:00
   
Ukrán nemzetiségi műsor
Szerkesztő-műsorvezető: Sipajlo Igor
13:30
   
Nemzetiségek zenéje
Válogatás a 2015. Szplit-i Fesztivál előadóinak dalaiból
1. Petar Graso: Moje zlato,
2. Colonia: Pameti by bye,
3. Klapa Cambi Kastel Kambelovac: Ako tako triba bit,
4. Damir Kedzo: Tebi sve sam oprostio,
5. Hari Roncevic: Nisi t
14:00
   
Szerb nemzetiségi műsor
Szerkesztő, műsorvezető, zenei szerkesztő: Mándity Predrág
Benne:
14.08-15.00 Aktualitások (egyházi ünnep, riportok, interjúk) a magyarországi szerb közösség életében
15.00-15.45 Tudósítók bejelentkezése, tudósítás(ok)
16:00
   
Román nemzetiségi műsor
"O voce românească"
Szerkesztő, műsorvezető, zenei szerkesztő: Kaupert Júlia
Benne:
Hírek (16.05, 17.00)
Kalendárium
Aktuális interjúk, riportok a közösség életéből
Sporthírek
12:00
   
Déli harangszó
a budapesti bolgár ortodox templomból
12:03
   
Nemzetiségek zenéje
1. Manos Hadjidakis: a) Sunday overclouded, b) I´ve Tried so hard to make you mine, c) The sky clouded over, d) Stop the coach, coachman, e) Let us go baxe tsifliki, f) There is no moon to light the night, g) Introduction, h) Town criers call, i) En
13:00
   
Örmény nemzetiségi műsor
Szerkesztő-műsorvezető: Avanesian Alex
13:30
   
Lengyel nemzetiségi műsor
Szerkesztő-műsorvezető: Bogdańska-Szadai Bożena
Benne:
Aktuális hírek Lengyelországból, a magyarországi lengyelség hírei, programajánló, riportok, lengyel zene
14:00
   
Szerb nemzetiségi műsor
Kívánságműsor
Szerkesztő, műsorvezető, zenei szerkesztő: Rádity Milenko
Tel.: hétfőtől-szombatig 14.00-16.00-ig: 06-72-518-340, radios@radio.hu
16:00
   
Román nemzetiségi műsor
"O voce românească"
Szerkesztő, műsorvezető, zenei szerkesztő: Kaupert Júlia
Benne:
Kalendárium
Hétvégi miserend
"Pe undele Europei" - euroregionális műsor
"Stele de 5 stele" - könnyűzenei műsor
01.24 16:50
Jógára fel! 2.
01.24 17:05
Sliders III./14.
01.24 17:20
A szépség és a szörnyeteg IV./6.
01.24 17:35
Gordon Ramsay - A pokol konyhája XII./10.

Nemzetiségi Adások műsor este és éjjel

Nemzetiségi Adások rádió műsor
19-02
01.24
kedd
01.25
szerda
01.26
csütörtök
01.27
péntek
01.28
szombat
Este és éjjel
18:00
   
Szlovák nemzetiségi műsor
Szerkesztő-műsorvezető: Makai Ildikó
Benne:
Hírek
Évforduló naptár
Aktualitások
Nemzetiségi életünk hétköznapjai
20:00
   
Ismétlés
A hétfő délelőtti műsor ismétlése
00:00
   
Ismétlés
A hétfő délutáni műsor ismétlése
18:00
   
Szlovák nemzetiségi műsor
Szerkesztő-műsorvezető: Dózsa Zenta
Benne:
Hírek
Évforduló naptár
Aktualitások
Nemzetiségi életünk hétköznapjai
20:00
   
Ismétlés
A kedd délelőtti műsor ismétlése
00:00
   
Ismétlés
A kedd délutáni műsor ismétlése
18:00
   
Szlovák nemzetiségi műsor
Szerkesztő-műsorvezető: Hrubonová Iveta
Benne:
Hírek
Évforduló naptár
Aktualitások
Nemzetiségi életünk hétköznapjai
20:00
   
Ismétlés
A szerda délelőtti műsor ismétlése
00:00
   
Ismétlés
A szerda délutáni műsor ismétlése
18:00
   
Szlovák nemzetiségi műsor
Szerkesztő-műsorvezető: Dózsa Zenta
Benne:
Hírek
Évforduló naptár
Aktualitások
Nemzetiségi életünk hétköznapjai
20:00
   
Ismétlés
A csütörtök délelőtti műsor ismétlése
00:00
   
Ismétlés
A csütörtök délutáni műsor ismétlése
18:00
   
Szlovák nemzetiségi műsor
Szerkesztő-műsorvezető: Makai Ildikó
Benne:
Hírek
Évforduló naptár
Aktualitások
Nemzetiségi életünk hétköznapjai
Vallási műsor (szerkesztő: Hrubonová Iveta)
"Önök kérték" - zenés kívánságműsor. Tel.: mi
20:00
   
Ismétlés
A péntek délelőtti műsor ismétlése
00:00
   
Ismétlés
A péntek délutáni műsor ismétlése
Hírek
© 2012-2017 Gillon Media Kft.