Sport 1  tv-műsor

MOST

20:00
TV műsor ajánlatunk!  
HD adás!
Trash Talk
21:30
TV műsor ajánlatunk!  
HD adás!
Biliárd
00:30
   
HD adás!
UFC
02:30
   
HD adás!
Sportverda
03:30
TV műsor ajánlatunk!  
HD adás!
NBA
Chicago Bulls - San Antonio Spurs
Hol vehető a(z) Sport 1 (HD)?
Hol vehető?

Sport 1 műsor és Sport 1 HD műsor reggel és délelőtt

Sport 1 (HD) tv műsor
00-12
12.05
hétfő
12.06
kedd
12.07
szerda
12.08
csütörtök
12.09
péntek
Reggel és délelőtt
00:45
   
Labdarúgás
Barcelona - Real Madrid
spanyol bajnokság
14. forduló
ism.
02:45
   
Labdarúgás
Atlético Madrid - Espanyol
spanyol bajnokság
14. forduló
ism.
04:45
   
Fitnesz
IFBB Testépítő és Fitness Nemzetközi Szakedzőképzés
05:00
   
Kékek
A Mol-Pick Szeged hivatalos klubtévéje
05:30
   
Sporthorgászmagazin
ism.
06:00
   
Kézilabda
Silkeborg - Telekom Veszprém
BL
férfiak
csoportkör
9. forduló
ism.
08:00
   
Televíziós vásárlás
09:00
   
Ökölvívás
KO TV
Classics
ism.
10:00
   
Televíziós vásárlás
11:00
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Woking - Accrington Stanley
FA-kupa
2. forduló
00:15
   
Labdarúgás
Lincoln City - Oldham Athletic
FA-kupa
2. forduló
mai
02:15
   
Kézilabda
Silkeborg - Telekom Veszprém
BL
férfiak
csoportkör
9. forduló
ism.
04:00
   
Kézilabda
MOL-Pick Szeged - Celje
BL
férfiak
csoportkör
9. forduló
ism.
06:00
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája-klasszikus
ism.
08:00
   
Televíziós vásárlás
09:00
   
Harmadik félidő
Labdarúgó- és kézilabda show-műsor
1713
ism.
11:00
   
Televíziós vásárlás
00:00
   
Kézilabda
Németország - Franciaország
Női Eb
csoportmérkőzés
mai
01:45
   
Kezeket fel
2. szegmens
02:00
TV műsor ajánlatunk!  
NBA
Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs
NBA
alapszakasz
eredeti kommentárral
premier
05:00
   
Ritmikus gimnasztika
Pécs-kupa, nk. Verseny
05:30
   
Karate
DreamCupWorld Világkupa
2. rész
ism.
06:00
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
csoportkör
6. forduló
ism.
08:00
   
Televíziós vásárlás
10:00
   
Sportverda
Magyaroszág első sportautó magazinja
ism.
11:00
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
csoportkör
6. forduló
ism.
00:00
   
Kézilabda
Horvátország - Norvégia
Női Eb
csoportmérkőzés
mai
01:45
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
csoportkör
6. forduló
ism.
04:00
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
csoportkör
6. forduló
ism.
06:00
   
Arany pillanatok
06:15
   
Póker
WPT Series 13
ism.
07:15
   
Televíziós vásárlás
09:15
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
csoportkör
6. forduló
ism.
00:30
   
UFC
Anthony Johnson - Daniel Cormier
UFC Classics (UFC 187
02:30
   
Sportverda
Magyaroszág első sportautó magazinja
ism.
03:30
TV műsor ajánlatunk!  
NBA
Chicago Bulls - San Antonio Spurs
NBA
alapszakasz
eredeti kommentárral
premier
06:00
   
NBA
Chicago Bulls - San Antonio Spurs
06:30
   
Kezeket fel
2. szegmens
06:45
   
Karate
DreamCupWorld Világkupa
1. rész
ism.
07:15
   
Karate
DreamCupWorld Világkupa
2. rész
ism.
07:45
   
Televíziós vásárlás
08:45
   
Út Cardiffba
BL-magazin
ism.
10:15
   
Trash Talk
Amerikai sportmagazin
ism.
11:45
   
Televíziós vásárlás

Sport 1 műsor és Sport 1 HD műsor délután

Sport 1 (HD) tv műsor
12-19
12.05
hétfő
12.06
kedd
12.07
szerda
12.08
csütörtök
12.09
péntek
Délután
12:45
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Bajnokok Ligája-klasszikus
14:45
   
Labdarúgás
Barcelona - Real Madrid
spanyol bajnokság
14. forduló
ism.
16:45
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
spanyol bajnokság
14. forduló
összefoglaló
17:45
TV műsor ajánlatunk!  
Kézilabda
Rewind - the handball show
12:00
   
Labdarúgás
Barcelona - Real Madrid
spanyol bajnokság
14. forduló
ism.
13:45
TV műsor ajánlatunk!  
MOB utánpótlás-magazin
14:15
   
Ökölvívás
Vaszil Lomacsenko - Nicholas Walters
Profi gála
Las Vegas
ism.
17:15
   
Mai helyzet
17:30
TV műsor ajánlatunk!  
Mezeket fel
BL-felve-zető
13:45
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
összefoglaló
ism.
15:00
   
Vitorlázás
Vendée Globe, öf.
15:15
   
Arany pillanatok
15:30
   
NBA
Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs
NBA
alapszakasz
mai
17:30
   
Mai helyzet
17:45
TV műsor ajánlatunk!  
Kosárlabda
Szolnok Olaj - AEK Athén
Bajnokok Ligája
csoportkör
8. forduló
premier
12:00
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
összefoglaló
premier
13:15
   
Jégkorong
KHL-összefog-laló
13:30
TV műsor ajánlatunk!  
Biliárd
Mosconi-kupa
2. nap
15:30
TV műsor ajánlatunk!  
Futsal
Spanyol liga,, öf.
16:00
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
csoportkör
6. forduló
12:45
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
a hét mérkőzése
14:45
   
NBA
Chicago Bulls - San Antonio Spurs
NBA
alapszakasz
mai
16:45
TV műsor ajánlatunk!  
Heti helyzet
A hét témái
17:45
TV műsor ajánlatunk!  
Kezeket fel
a Sport TV kézimagazinja
12.08 22:00
Top Gear: 2014 legjobb pillanatai 3.
12.08 22:00
NCIS: New Orleans II./20.
12.08 22:00
Backstrom nyomozó 8.
12.08 22:00
Aranyláz a Bering-tengeren V./22.

Sport 1 műsor és Sport 1 HD műsor este és éjjel

Sport 1 (HD) tv műsor
19-02
12.05
hétfő
12.06
kedd
12.07
szerda
12.08
csütörtök
12.09
péntek
Este és éjjel
18:15
TV műsor ajánlatunk!  
Kézilabda
Oroszország - Horvátország
Női Eb
csoportmérkőzés
premier
20:15
   
Mai helyzet
20:30
TV műsor ajánlatunk!  
Harmadik félidő
Labdarúgó- és kézilabda show-műsor
1713
premier
22:30
   
Kézilabda
Montenegró - Dánia
Női Eb
csoportmérkőzés
mai
00:15
   
Labdarúgás
Lincoln City - Oldham Athletic
FA-kupa
2. forduló
mai
18:00
TV műsor ajánlatunk!  
Kosárlabda
Partizan - Riesen Ludwigsburg
Bajnokok Ligája
csoportkör
8. forduló
premier
20:00
TV műsor ajánlatunk!  
UEFA Bajnokok Ligája
Barcelona-Mönchengladbach
tv-műsor: UEFA Bajnokok Ligája
Bajnokok Ligája
csoportkör
6. forduló
premier
22:45
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
összefoglaló
premier
00:00
   
Kézilabda
Németország - Franciaország
Női Eb
csoportmérkőzés
mai
01:45
   
Kezeket fel
2. szegmens
02:00
TV műsor ajánlatunk!  
NBA
Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs
NBA
alapszakasz
eredeti kommentárral
premier
20:00
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Real Madrid - Borussia Dortmund
Bajnokok Ligája
csoportkör
6. forduló
premier
22:45
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
összefoglaló
premier
00:00
   
Kézilabda
Horvátország - Norvégia
Női Eb
csoportmérkőzés
mai
01:45
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
csoportkör
6. forduló
ism.
18:15
   
Mai helyzet
18:30
TV műsor ajánlatunk!  
Út Cardiffba
BL-magazin
premier
20:00
TV műsor ajánlatunk!  
Trash Talk
Amerikai sportmagazin
premier
21:30
TV műsor ajánlatunk!  
Biliárd
Mosconi-kupa
3. nap
premier
00:30
   
UFC
Anthony Johnson - Daniel Cormier
UFC Classics (UFC 187
18:15
TV műsor ajánlatunk!  
Kézilabda
Románia - Horvátország
Női Eb
csoportmérkőzés
premier
20:30
TV műsor ajánlatunk!  
Kézilabda
Dánia - Csehország
Női Eb
csoportmérkőzés
premier
22:30
   
NFL
Kansas City Chiefs - Oakland Raiders
Alapszakasz
14. játéknap
ism.
02:00
   
MOB utánpótlás-magazin
Hírek
© 2012-2016 Gillon Media Kft.