Sport 1  tv-műsor

MOST

18:15
TV műsor ajánlatunk!  
HD adás!
Kézilabda
Románia - Horvátország
20:30
TV műsor ajánlatunk!  
HD adás!
Kézilabda
Dánia - Csehország
22:30
   
HD adás!
NFL
Kansas City Chiefs - Oakland Raiders
02:00
   
HD adás!
MOB utánpótlás-magazin
02:30
   
HD adás!
Sporthorgászmagazin
Hol vehető a(z) Sport 1 (HD)?
Hol vehető?

Sport 1 műsor és Sport 1 HD műsor reggel és délelőtt

Sport 1 (HD) tv műsor
00-12
12.07
szerda
12.08
csütörtök
12.09
péntek
12.10
szombat
12.11
vasárnap
Reggel és délelőtt
00:00
   
Kézilabda
Németország - Franciaország
Női Eb
csoportmérkőzés
mai
01:45
   
Kezeket fel
2. szegmens
02:00
TV műsor ajánlatunk!  
NBA
Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs
NBA
alapszakasz
eredeti kommentárral
premier
05:00
   
Ritmikus gimnasztika
Pécs-kupa, nk. Verseny
05:30
   
Karate
DreamCupWorld Világkupa
2. rész
ism.
06:00
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
csoportkör
6. forduló
ism.
08:00
   
Televíziós vásárlás
10:00
   
Sportverda
Magyaroszág első sportautó magazinja
ism.
11:00
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
csoportkör
6. forduló
ism.
00:00
   
Kézilabda
Horvátország - Norvégia
Női Eb
csoportmérkőzés
mai
01:45
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
csoportkör
6. forduló
ism.
04:00
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
csoportkör
6. forduló
ism.
06:00
   
Arany pillanatok
06:15
   
Póker
WPT Series 13
ism.
07:15
   
Televíziós vásárlás
09:15
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
csoportkör
6. forduló
ism.
00:30
   
UFC
Anthony Johnson - Daniel Cormier
UFC Classics (UFC 187
02:30
   
Sportverda
Magyaroszág első sportautó magazinja
ism.
03:30
TV műsor ajánlatunk!  
NBA
Chicago Bulls - San Antonio Spurs
NBA
alapszakasz
eredeti kommentárral
premier
06:00
   
NBA
Chicago Bulls - San Antonio Spurs
06:30
   
Kezeket fel
2. szegmens
06:45
   
Karate
DreamCupWorld Világkupa
1. rész
ism.
07:15
   
Karate
DreamCupWorld Világkupa
2. rész
ism.
07:45
   
Televíziós vásárlás
08:45
   
Út Cardiffba
BL-magazin
ism.
10:15
   
Trash Talk
Amerikai sportmagazin
ism.
11:45
   
Televíziós vásárlás
02:00
   
MOB utánpótlás-magazin
02:30
   
Sporthorgászmagazin
ism.
03:00
   
UFC
Derrick Lewis - Samil Abdurahimov
UFC Fight Night
Albany
eredeti kommentárral
mai
06:00
   
Kézilabda
Dánia - Csehország
Női Eb
csoportmérkőzés
ism.
08:00
   
Televíziós vásárlás
10:00
   
Vitorlázás
Vendée Globe, öf.
10:15
   
Kezeket fel
a Sport TV kézimagazinja
10:45
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
La Liga world
11:15
TV műsor ajánlatunk!  
NFL Game day
11:45
TV műsor ajánlatunk!  
Ökölvívás
KO TV
Classics
02:00
   
UFC
Anthony Johnson - Daniel Cormier
UFC Classics (UFC 187
04:00
   
UFC
Daniel Cormier - Anthony Johnson
UFC 206
Toronto
mai
06:00
TV műsor ajánlatunk!  
UFC
Daniel Cormier - Anthony Johnson
UFC 206
Toronto
premier
07:00
   
MOB utánpótlás-magazin
07:30
   
Kezeket fel
1. szegmens
07:45
   
Televíziós vásárlás
09:00
   
Heti helyzet
A hét témái
ism.
10:00
TV műsor ajánlatunk!  
Sportverda
Magyaroszág első sportautó magazinja
11:00
   
Televíziós vásárlás
11:45
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Eibar - Alavés
spanyol bajnokság
15. forduló
premier

Sport 1 műsor és Sport 1 HD műsor délután

Sport 1 (HD) tv műsor
12-19
12.07
szerda
12.08
csütörtök
12.09
péntek
12.10
szombat
12.11
vasárnap
Délután
13:45
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
összefoglaló
ism.
15:00
   
Vitorlázás
Vendée Globe, öf.
15:15
   
Arany pillanatok
15:30
   
NBA
Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs
NBA
alapszakasz
mai
17:30
   
Mai helyzet
17:45
TV műsor ajánlatunk!  
Kosárlabda
Szolnok Olaj - AEK Athén
Bajnokok Ligája
csoportkör
8. forduló
premier
12:00
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
összefoglaló
premier
13:15
   
Jégkorong
KHL-összefog-laló
13:30
TV műsor ajánlatunk!  
Biliárd
Mosconi-kupa
2. nap
15:30
TV műsor ajánlatunk!  
Futsal
Spanyol liga,, öf.
16:00
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
csoportkör
6. forduló
12:45
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
a hét mérkőzése
14:45
   
NBA
Chicago Bulls - San Antonio Spurs
NBA
alapszakasz
mai
16:45
TV műsor ajánlatunk!  
Heti helyzet
A hét témái
17:45
TV műsor ajánlatunk!  
Kezeket fel
a Sport TV kézimagazinja
12:45
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Osasuna - Barcelona
spanyol bajnokság
15. forduló
premier
15:15
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Bajnokok Ligája-magazin.
15:45
   
Kezeket fel
1. szegmens
16:00
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Real Sociedad - Valencia
spanyol bajnokság
15. forduló
premier
14:15
   
Vitorlázás
Vendée Globe, öf.
14:30
   
Trash Talk
Amerikai sportmagazin
ism.
16:00
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Celta Vigo - Sevilla
spanyol bajnokság
15. forduló
premier
12.09 21:00
Flört a fellegekben
12.09 21:00
Lángoló Chicago I./9.
12.09 21:00
Csini, dögös, botrányos III./38.
12.09 21:30
Csini, dögös, botrányos III./39.

Sport 1 műsor és Sport 1 HD műsor este és éjjel

Sport 1 (HD) tv műsor
19-02
12.07
szerda
12.08
csütörtök
12.09
péntek
12.10
szombat
12.11
vasárnap
Este és éjjel
20:00
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Real Madrid - Borussia Dortmund
Bajnokok Ligája
csoportkör
6. forduló
premier
22:45
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
összefoglaló
premier
00:00
   
Kézilabda
Horvátország - Norvégia
Női Eb
csoportmérkőzés
mai
01:45
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
csoportkör
6. forduló
ism.
18:15
   
Mai helyzet
18:30
TV műsor ajánlatunk!  
Út Cardiffba
BL-magazin
premier
20:00
TV műsor ajánlatunk!  
Trash Talk
Amerikai sportmagazin
premier
21:30
TV műsor ajánlatunk!  
Biliárd
Mosconi-kupa
3. nap
premier
00:30
   
UFC
Anthony Johnson - Daniel Cormier
UFC Classics (UFC 187
18:15
TV műsor ajánlatunk!  
Kézilabda
Románia - Horvátország
Női Eb
csoportmérkőzés
premier
20:30
TV műsor ajánlatunk!  
Kézilabda
Dánia - Csehország
Női Eb
csoportmérkőzés
premier
22:30
   
NFL
Kansas City Chiefs - Oakland Raiders
Alapszakasz
14. játéknap
ism.
02:00
   
MOB utánpótlás-magazin
18:15
TV műsor ajánlatunk!  
Vízilabda
Szolnoki Dózsa-Közgép - Olympiakosz
Bajnokok Ligája
csoportkör
2. forduló
premier
20:15
   
Kezeket fel
2. szegmens
20:30
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Real Madrid - Deportivo La Coruna
spanyol bajnokság
15. forduló
premier
23:00
TV műsor ajánlatunk!  
UFC
Derrick Lewis - Samil Abdurahimov
UFC Fight Night
Albany
02:00
   
UFC
Anthony Johnson - Daniel Cormier
UFC Classics (UFC 187
18:30
TV műsor ajánlatunk!  
Kézilabda
Női Eb
középdöntő
premier
20:30
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Betis - Athletic Bilbao
spanyol bajnokság
15. forduló
premier
23:00
   
UFC
Daniel Cormier - Anthony Johnson
UFC 206
Toronto
ism.
02:00
   
Labdarúgás
Osasuna - Barcelona
spanyol bajnokság
15. forduló
ism.
Hírek
© 2012-2016 Gillon Media Kft.