Sport 1  tv-műsor

MOST

14:15
   
HD adás!
Ökölvívás
Vaszil Lomacsenko - Nicholas Walters
17:15
   
Mai helyzet
17:30
TV műsor ajánlatunk!  
HD adás!
Mezeket fel
18:00
TV műsor ajánlatunk!  
HD adás!
Kosárlabda
Partizan - Riesen Ludwigsburg
20:00
TV műsor ajánlatunk!  
HD adás!
Labdarúgás
Hol vehető a(z) Sport 1 (HD)?
Hol vehető?

Sport 1 műsor és Sport 1 HD műsor reggel és délelőtt

Sport 1 (HD) tv műsor
00-12
12.10
szombat
12.11
vasárnap
12.12
hétfő
12.13
kedd
12.14
szerda
Reggel és délelőtt
02:00
   
MOB utánpótlás-magazin
02:30
   
Sporthorgászmagazin
ism.
03:00
   
UFC
Derrick Lewis - Samil Abdurahimov
UFC Fight Night
Albany
eredeti kommentárral
mai
06:00
   
Kézilabda
Dánia - Csehország
Női Eb
csoportmérkőzés
ism.
08:00
   
Televíziós vásárlás
10:00
   
Vitorlázás
Vendée Globe, öf.
10:15
   
Kezeket fel
a Sport TV kézimagazinja
10:45
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
La Liga world
11:15
TV műsor ajánlatunk!  
NFL Game day
11:45
TV műsor ajánlatunk!  
Ökölvívás
KO TV
Classics
02:00
   
UFC
Anthony Johnson - Daniel Cormier
UFC Classics (UFC 187
04:00
   
UFC
Daniel Cormier - Anthony Johnson
UFC 206
Toronto
mai
06:00
TV műsor ajánlatunk!  
UFC
Daniel Cormier - Anthony Johnson
UFC 206
Toronto
premier
07:00
   
MOB utánpótlás-magazin
07:30
   
Kezeket fel
1. szegmens
07:45
   
Televíziós vásárlás
09:00
   
Heti helyzet
A hét témái
ism.
10:00
TV műsor ajánlatunk!  
Sportverda
Magyaroszág első sportautó magazinja
11:00
   
Televíziós vásárlás
11:45
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Eibar - Alavés
spanyol bajnokság
15. forduló
premier
02:00
   
Labdarúgás
Osasuna - Barcelona
spanyol bajnokság
15. forduló
ism.
04:00
   
Labdarúgás
Real Madrid - Deportivo La Coruna
spanyol bajnokság
15. forduló
ism.

Sport 1 műsor és Sport 1 HD műsor délután

Sport 1 (HD) tv műsor
12-19
12.10
szombat
12.11
vasárnap
12.12
hétfő
12.13
kedd
12.14
szerda
Délután
12:45
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Osasuna - Barcelona
spanyol bajnokság
15. forduló
premier
15:15
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Bajnokok Ligája-magazin.
15:45
   
Kezeket fel
1. szegmens
16:00
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Real Sociedad - Valencia
spanyol bajnokság
15. forduló
premier
14:15
   
Vitorlázás
Vendée Globe, öf.
14:30
   
Trash Talk
Amerikai sportmagazin
ism.
16:00
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Celta Vigo - Sevilla
spanyol bajnokság
15. forduló
premier
12.06 15:30
A Grace klinika VI./8.
12.06 15:50
Joshi, a legjobb barát 66.
12.06 16:50
Megtört szívek III./1.
12.06 18:05
Anyák gyöngye II./7.

Sport 1 műsor és Sport 1 HD műsor este és éjjel

Sport 1 (HD) tv műsor
19-02
12.10
szombat
12.11
vasárnap
12.12
hétfő
12.13
kedd
12.14
szerda
Este és éjjel
18:15
TV műsor ajánlatunk!  
Vízilabda
Szolnoki Dózsa-Közgép - Olympiakosz
Bajnokok Ligája
csoportkör
2. forduló
premier
20:15
   
Kezeket fel
2. szegmens
20:30
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Real Madrid - Deportivo La Coruna
spanyol bajnokság
15. forduló
premier
23:00
TV műsor ajánlatunk!  
UFC
Derrick Lewis - Samil Abdurahimov
UFC Fight Night
Albany
02:00
   
UFC
Anthony Johnson - Daniel Cormier
UFC Classics (UFC 187
18:30
TV műsor ajánlatunk!  
Kézilabda
Női Eb
középdöntő
premier
20:30
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Betis - Athletic Bilbao
spanyol bajnokság
15. forduló
premier
23:00
   
UFC
Daniel Cormier - Anthony Johnson
UFC 206
Toronto
ism.
02:00
   
Labdarúgás
Osasuna - Barcelona
spanyol bajnokság
15. forduló
ism.
Hírek
© 2012-2016 Gillon Media Kft.