Sport 2  tv-műsor

MOST

16:00
TV műsor ajánlatunk!  
HD adás!
Labdarúgás
Svédország - Fehéroroszország
17:45
TV műsor ajánlatunk!  
HD adás!
Labdarúgás
Azerbajdzsán - Németország
20:00
   
HD adás!
Labdarúgás
20:30
TV műsor ajánlatunk!  
HD adás!
Labdarúgás
Montenegró - Lengyelország
22:45
   
HD adás!
Labdarúgás
Anglia - Litvánia
Hol vehető a(z) Sport 2 (HD)?
Hol vehető?
tv-műsor: Labdarúgástv-műsor: Labdarúgástv-műsor: Labdarúgástv-műsor: Labdarúgástv-műsor: Labdarúgás

Sport 2 műsor és Sport 2 HD műsor reggel és délelőtt

Sport 2 műsor és Sport 2 HD műsor délután

Sport 2 (HD) tv műsor
12-18
03.26
vasárnap
03.27
hétfő
03.28
kedd
03.29
szerda
03.30
csütörtök
Délután
12:00
   
Labdarúgás
Luxemburg - Franciaország
Vb-selejtező
Luxembourg
ism.
14:00
   
Labdarúgás
Bulgária - Hollandia
Vb-selejtező
Szófia
ism.
16:00
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Svédország - Fehéroroszország
tv-műsor: Labdarúgás
Vb-selejtező
Solna
17:45
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Azerbajdzsán - Németország
tv-műsor: Labdarúgás
Vb-selejtező
Baku
premier
12:00
TV műsor ajánlatunk!  
Lóverseny
Futam
premier
15:00
   
Autósport
Mobil1 The Grid, 1703
15:30
   
Kezeket fel
a Sport TV kézimagazinja
16:00
   
Kézilabda
BL
férfiak
nyolcaddöntő
1. mérkőzés
ism.
12:00
TV műsor ajánlatunk!  
Lóverseny
Futam
premier
15:00
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája-magazin.
15:30
   
Kézilabda
BL
férfiak
nyolcaddöntő
1. mérkőzés
ism.
17:30
   
Kézilabda
Rewind - the handball show
12:00
TV műsor ajánlatunk!  
Lóverseny
Futam
premier
15:00
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája-magazin.
15:30
   
Labdarúgás
Franciaország - Spanyolország
Felkészülési mérkőzés
Saint-Denis
ism.
17:30
   
Kézilabda
Rewind - the handball show
12:00
TV műsor ajánlatunk!  
Lóverseny
Futam
premier
15:00
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája-magazin.
15:30
   
Labdarúgás
Vb-selejtezők, összefoglaló
ism.
16:30
   
Labdarúgás
Vb-selejtezők, összefoglaló
ism.
17:30
   
Autósport
Mobil1 The Grid, 1703
03.26 18:00
A Bohóc II./6.
03.26 20:00
Star Trek: Mindenen túl
03.26 20:40
Időtlen és trendi 6.
03.26 21:00
A Kerék I./2.

Sport 2 műsor és Sport 2 HD műsor este és éjjel

Sport 2 (HD) tv műsor
18-02
03.26
vasárnap
03.27
hétfő
03.28
kedd
03.29
szerda
03.30
csütörtök
Este és éjjel
20:00
   
Labdarúgás
La Liga world
20:30
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Montenegró - Lengyelország
tv-műsor: Labdarúgás
Vb-selejtező
Podgorica
premier
22:45
   
Labdarúgás
Anglia - Litvánia
Vb-selejtező
London
ism.
00:45
   
Labdarúgás
Románia - Dánia
Vb-selejtező
Kolozsvár
ism.
18:00
   
Kézilabda
BL
férfiak
nyolcaddöntő
1. mérkőzés
ism.
20:00
   
Ökölvívás
Jorge Linares - Anthony Crolla
Profi gála
Manchester
ism.
23:00
   
Labdarúgás
Anglia - Litvánia
Vb-selejtező
London
ism.
01:00
   
Labdarúgás
Vb-selejtezők, összefoglaló
ism.
02:00
   
Labdarúgás
Bulgária - Hollandia
Vb-selejtező
Szófia
ism.
18:00
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Oroszország - Belgium
tv-műsor: Labdarúgás
Felkészülési mérkőzés
Szocsi
premier
20:00
   
Harmadik félidő
Labdarúgó- és kézilabda show-műsor
1727
ism.
22:00
   
UFC
Tyron Woodley - Stephen Thompson
UFC 209 New York
ism.
01:00
   
Darts
Premier League
8. állomás
Manchester
ism.
18:00
TV műsor ajánlatunk!  
Jégkorong
Lokomotiv - SZKA
tv-műsor: Jégkorong
KHL
rájátszás
20:30
TV műsor ajánlatunk!  
Kosárlabda
tv-műsor: Kosárlabda
BL
férfiak
negyeddöntő
visszavágó
premier
22:30
   
NBA
Houston Rockets - Golden State Warriors
NBA
alapszakasz
ism.
00:30
   
UFC
UFC Unleashed 2017/3
ism.
01:30
   
UFC
Tyron Woodley - Stephen Thompson
UFC 209 New York
ism.
18:00
TV műsor ajánlatunk!  
Jégkorong
Ak Barsz - Metalurg Magnyitogorszk
tv-műsor: Jégkorong
KHL
rájátszás
20:30
TV műsor ajánlatunk!  
Trash Talk
tv-műsor: Trash Talk
Amerikai sportmagazin
premier
22:00
TV műsor ajánlatunk!  
Sportgazdaság
A Sport TV gazdasági kerekasztala
23:00
   
Kézilabda
Rhein-Neckar Löwen - THW Kiel
BL
férfiak
nyolcaddöntő
visszavágó
mai
00:45
   
Arany pillanatok
01:00
   
Út Cardiffba
BL-magazin
ism.
Hírek
© 2012-2017 Gillon Media Kft.