Sport 2  tv-műsor

MOST

06:30
   
HD adás!
Kékek
07:00
   
Televíziós vásárlás
09:00
TV műsor ajánlatunk!  
HD adás!
Birkózás
15:00
   
HD adás!
Labdarúgás
17:00
TV műsor ajánlatunk!  
HD adás!
Birkózás
Hol vehető a(z) Sport 2 (HD)?
Hol vehető?

Sport 2 műsor és Sport 2 HD műsor reggel és délelőtt

Sport 2 (HD) tv műsor
00-12
12.07
szerda
12.08
csütörtök
12.09
péntek
12.10
szombat
12.11
vasárnap
Reggel és délelőtt
00:45
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
csoportkör
6. forduló
03:00
   
Mai helyzet
03:15
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
csoportkör
6. forduló
ism.
06:00
   
Harcművészmagazin
Fightpont 1012
06:15
   
Kézilabda
Rewind - the handball show
06:45
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
csoportkör
6. forduló
ism.
09:00
   
Televíziós vásárlás
11:00
   
Erős emberek
HSMA Kamionhúzó Európa-bajnokság
Győr
ism.
00:45
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
csoportkör
6. forduló
ism.
03:30
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
összefoglaló
premier
04:45
   
Vitorlázás
Vendée Globe, öf.
05:00
   
Karate
DreamCupWorld Világkupa
1. rész
ism.
05:30
   
Karate
DreamCupWorld Világkupa
2. rész
ism.
06:00
   
Sporthorgászmagazin
ism.
06:30
   
Kékek
A Mol-Pick Szeged hivatalos klubtévéje
07:00
   
Televíziós vásárlás
09:00
TV műsor ajánlatunk!  
Birkózás
1. nap
Kötöttfogású klubvilágkupa
premier
00:15
   
Kezeket fel
a Sport TV kézimagazinja
00:45
   
Trash Talk
Amerikai sportmagazin
ism.
02:15
TV műsor ajánlatunk!  
NFL
Kansas City Chiefs - Oakland Raiders
Alapszakasz
14. játéknap
premier
05:45
   
Kezeket fel
2. szegmens
06:00
   
Út Cardiffba
BL-magazin
ism.
07:30
   
Televíziós vásárlás
09:00
TV műsor ajánlatunk!  
Birkózás
2. nap
Kötöttfogású klubvilágkupa
premier
01:30
   
Kézilabda
Románia - Horvátország
Női Eb
csoportmérkőzés
ism.
03:30
   
Kézilabda
Dánia - Csehország
Női Eb
csoportmérkőzés
ism.
05:30
   
Kezeket fel
a Sport TV kézimagazinja
06:00
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
a hét mérkőzése
ism.
08:00
   
Heti helyzet
A hét témái
ism.
09:00
   
Televíziós vásárlás
10:00
   
Kézilabda
Dánia - Csehország
Női Eb
csoportmérkőzés
ism.
01:30
   
Ökölvívás
KO TV
Classics
ism.
02:30
   
Kékek
A Mol-Pick Szeged hivatalos klubtévéje
03:00
TV műsor ajánlatunk!  
Ökölvívás
Terence Crawford - John Molina
Profi gála
Omaha
premier
06:00
   
Labdarúgás
Osasuna - Barcelona
spanyol bajnokság
15. forduló
ism.
08:00
   
Televíziós vásárlás
10:00
   
Labdarúgás
Real Madrid - Deportivo La Coruna
spanyol bajnokság
15. forduló
ism.

Sport 2 műsor és Sport 2 HD műsor délután

Sport 2 (HD) tv műsor
12-19
12.07
szerda
12.08
csütörtök
12.09
péntek
12.10
szombat
12.11
vasárnap
Délután
12:00
TV műsor ajánlatunk!  
Lóverseny
Futam
premier
15:00
   
Trash Talk
Amerikai sportmagazin
ism.
16:30
TV műsor ajánlatunk!  
Biliárd
Mosconi-kupa
1. nap
15:00
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
csoportkör
6. forduló
ism.
17:00
TV műsor ajánlatunk!  
Birkózás
1. nap
Kötöttfogású klubvilágkupa
premier
12:00
   
Televíziós vásárlás
12:30
   
NFL
Kansas City Chiefs - Oakland Raiders
Alapszakasz
14. játéknap
ism.
16:00
TV műsor ajánlatunk!  
Birkózás
2. nap
Kötöttfogású klubvilágkupa
premier
12:00
   
Arany pillanatok
12:15
   
Televíziós vásárlás
13:15
   
Trash Talk
Amerikai sportmagazin
ism.
14:45
   
NFL Game day
ism.
15:15
TV műsor ajánlatunk!  
Póker
WPT Series 13
16:15
TV műsor ajánlatunk!  
Kézilabda
Női Eb
középdöntő
premier
12:00
TV műsor ajánlatunk!  
Olimpián innen, a sport mindenkié
12:30
   
Ökölvívás
KO TV
Classics
ism.
13:30
   
Ökölvívás
Terence Crawford - John Molina
Profi gála
Omaha
ism.
16:15
TV műsor ajánlatunk!  
Kézilabda
Női Eb
középdöntő
premier
12.08 10:00
Isten áldjon, Esperanza! 21.
12.08 11:40
Hétvégi főzőcske III./8.
12.08 15:45
Maria 116.
12.08 16:50
Megtört szívek III./3.

Sport 2 műsor és Sport 2 HD műsor este és éjjel

Sport 2 (HD) tv műsor
19-02
12.07
szerda
12.08
csütörtök
12.09
péntek
12.10
szombat
12.11
vasárnap
Este és éjjel
18:30
TV műsor ajánlatunk!  
Kézilabda
Románia - Oroszország
Női Eb
csoportmérkőzés
premier
20:15
   
Kezeket fel
2. szegmens
20:30
TV műsor ajánlatunk!  
Labdarúgás
Legia Warszawa - Sporting
Bajnokok Ligája
csoportkör
6. forduló
premier
22:45
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
csoportkör
6. forduló
mai
00:45
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
csoportkör
6. forduló
ism.
20:45
TV műsor ajánlatunk!  
Kézilabda
Hollandia - Franciaország
Női Eb
csoportmérkőzés
premier
22:30
   
Kézilabda
Németország - Lengyelország
Női Eb
csoportmérkőzés
mai
00:15
   
Kezeket fel
a Sport TV kézimagazinja
00:45
   
Trash Talk
Amerikai sportmagazin
ism.
19:30
TV műsor ajánlatunk!  
Biliárd
Mosconi-kupa
4. nap
premier
23:30
   
NBA
Chicago Bulls - San Antonio Spurs
NBA
alapszakasz
ism.
01:30
   
Kézilabda
Románia - Horvátország
Női Eb
csoportmérkőzés
ism.
18:00
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája-magazin.
18:30
TV műsor ajánlatunk!  
Kézilabda
Női Eb
középdöntő
premier
20:15
TV műsor ajánlatunk!  
UFC
Ultimate Insider, 540
20:45
TV műsor ajánlatunk!  
Kézilabda
Női Eb
középdöntő
premier
22:30
TV műsor ajánlatunk!  
Ökölvívás
Anthony Joshua - Eric Molina
Profi gála
Manchester
premier
01:30
   
Ökölvívás
KO TV
Classics
ism.
18:00
   
Kezeket fel
a Sport TV kézimagazinja
18:30
   
Kékek
A Mol-Pick Szeged hivatalos klubtévéje
19:00
TV műsor ajánlatunk!  
NFL
Alapszakasz
14. játéknap
premier
22:30
TV műsor ajánlatunk!  
NFL
Alapszakasz
14. játéknap
premier
02:00
   
NFL Game day
ism.
Hírek
© 2012-2016 Gillon Media Kft.