TV műsor: a most futó és a következő műsorok a TV-ben

Tudta-e Ön?
Lehetősége van Google Naptárába feljegyezni az Önt érdeklő műsort, így figyelmeztetést kap a műsor indulása előtt.
m1 (HD) tv műsor
14:25
Különleges mentőalakulat III./13.
ausztrál tévéfilmsorozat,2011
15:10
 
A múlt fogságában 159.
brazil tévéfilmsorozat,2012
16:10
   
Híradó
16:25
 
Rex felügyelő V./6.
osztrák-német bűnügyi tévéfilmsorozat,1999
17:10
 
SZERENCSE HÍRADÓ
m2 (HD) tv műsor
14:25
 
Sandokan I./14.
olasz rajzfilmsorozat, 1998
14:50
 
Zazie kisasszony I./32.
kanadai animációs filmsorozat, 2013
15:00
 
Garfield és barátai 3.
amerikai animációs filmsorozat, 1988
15:25
 
Fixi, Foxi és barátaik 13.
német animációs filmsorozat, 1999
15:50
 
Telmo és Tula, a kis szakácsok 31.
katalán animációs filmsorozat, 2012
m3 tv műsor
13:55
 
Ász
1989
16:30
 
Családi kör
1984
17:20
 
Dániel
1978
18:00
 
Rabszolgasors
1976
18:35
 
Szomszédok
1992
Duna TV (HD) tv műsor
14:30
 
A templomos lovagok kincse 3.
magyar tévéfilmsorozat,1991
15:05
 
Voyager - A múlt titkai és legendái
olasz dokumentumfilm-sorozat,2009
15:35
   
Táncvarázs
16:30
   
Térkép
17:00
 
Capri - Az álmok szigete
olasz tévéfilmsorozat,2010
Duna World (HD) tv műsor
14:35
 
Életművész
15:30
 
Família Kft. 53.
magyar tévéfilmsorozat,1992
15:55
   
Katolikus Krónika
16:30
   
Család-barát
18:15
   
Via Dolorosa - A fájdalmak útja
meditáció Krisztus keresztútjáról.,1995
RTL Klub (HD) tv műsor
14:30
 
Éjjel-Nappal Budapest
magyar filmsorozat,2014
15:40
 
Csók és csata 102/2.
amerikai filmsorozat,2011
16:20
 
Az örökség 7/2.
amerikai-mexikói filmsorozat,2013
16:50
 
A gyanú árnyékában 308.
magyar dokureality-sorozat,2013
17:55
 
Fókusz
közszolgálati magazin
RTL2 (RTL II) tv műsor
14:00
Szerelem zálogba 16.
mexikói filmsorozat,2013
15:00
Szeretők és riválisok 84.
mexikói filmsorozat,2001
16:00
 
Barátok közt 6893-6894.
magyar filmsorozat,2014
16:30
 
Agymenők V./9.
amerikai vígjátéksorozat,2011
17:00
 
ValóVilág 76.
valóságshow,2014
TV2 (HD) tv műsor
13:55
 
Knight Rider 11.
amerikai akciófilm-sorozat,1982-1986
14:55
 
Hal a tortán
vendégváró valóság-show,2014
16:00
 
Családi Titkok
magyar reality sorozat,2013
17:00
Maricruz 59.
amerikai-mexikói filmsorozat,2013
18:00
   
Tények
hírműsor,2013
Super TV2 (HD) tv műsor
14:10
 
Édes élet
reality sorozat,2014
15:20
 
Kasza! II./6.
showműsor,2014
16:25
 
Aktív
magazinműsor,2014
16:50
   
Tények
hírműsor,2013
17:15
 
Jóban Rosszban 2336.
magyar filmsorozat,2005-2014
FEM3 tv műsor
14:00
 
Shopping Királynők
szórakoztató fashion reality,2013
15:00
 
Hawaii Five-0
amerikai akció-krimisorozat,2010-2012
16:00
 
Las Vegas
amerikai filmsorozat,2003-2008
17:00
 
Az élet show-ja
valóság-show,2014
18:00
 
Shopping Királynők II./69.
szórakoztató fashion reality,2014
PRO4 tv műsor
13:50
MacGyver 82.
amerikai-kanadai filmsorozat,1985-1992
15:00
Baywatch IV./12.
amerikai akciófilm-sorozat,1989-2001
16:00
Különleges ügyosztály - Marseille 14.
francia krimi-sorozat,2008-2012
17:05
Dunai zsaruk II./4.
német-osztrák akció-krimisorozat,2005-2013
18:05
 
Rush - A hajsza II./6.
ausztrál akció-krimisorozat,2008-2011
Cool tv műsor
13:45
 
Cobra 11 XVI./1.
német akciófilm-sorozat,2011
14:40
 
Döglött akták II./7.
amerikai krimisorozat,2004
15:35
 
CSI: New York-i helyszínelők IV./9.
amerikai krimisorozat,2007
16:30
 
CSI: Miami helyszínelők V./2.
amerikai krimisorozat,2006
17:20
 
Dr. Csont II./12.
amerikai krimisorozat,2006
Viasat 3 tv műsor
14:20
 
CSI: A helyszínelők XIII./18.
amerikai bűnügyi sorozat,2012
15:20
 
Gyilkos számok III./12.
amerikai krimisorozat,2007
16:20
 
Nyomtalanul VII./4.
amerikai krimisorozat,2008
17:15
 
Megruházlak! I./4.
ruha-átalakító verseny,2014
18:20
 
Jóbarátok I./19.
amerikai vígjátéksorozat,1994
Viasat 6 tv műsor
14:25
 
Férjek gyöngye IV./24.
amerikai vígjáték sorozat,1998/99
14:55
 
Férjek gyöngye IV./25.
amerikai vígjáték sorozat,1998/99
15:25
Texas királyai XII./2.
amerikai animációs sorozat,2008
15:55
Texas királyai XII./3.
amerikai animációs sorozat,2008
16:20
 
Dragon Ball Z II./50.
japán rajzfilmsorozat,1996
Story 4 tv műsor
13:55
 
Született feleségek II./15.
amerikai vígjátéksorozat,2004
14:50
 
Columbo: Columbo a panoptikumban
amerikai krimisorozat,1972
16:50
 
Poirot: Herkules munkái
angol krimi,2013
19:00
   
Hír24
hírműsor
19:35
 
Columbo: Gyilkosság, füst és árnyak
amerikai krimisorozat,1989
Story 5 tv műsor
14:00
 
Quinn doktornő II./20.
amerikai kalandfilmsorozat,1993
15:00
 
A végzet hatalma 39.
mexikói ,2011
16:00
 
Megkövült szívek 20.
mexikói sorozat,2011
17:00
Mosolyt kérek! 57.
argentin sorozat,2011
18:00
 
Quinn doktornő II./21.
amerikai kalandfilmsorozat,1993
tv műsor
Filmbox HD tv műsorFilmbox HD
Díjnyertes ausztrál sorozat a FilmBoxon
Izgalmas, érdekes, díjnyertes - a Wentworth, a nők börtöne megérkezett a FilmBoxra.

A sorozat a Prisoner előzménye. Annak egyik karakterét veszi elő, bemutatva egy börtönkarrier kezdetét. Mindez pedig annyira jól sikerült, hogy még néhány díjat is bezsebelt a Wentworth, a nők börtöne. Az Australian Academy legjobb dráma kategóriában választotta díjnyertesnek a sorozatot, Nicole de Silva pedig a legjobb női szereplő díját kapta meg az ASTRA-tól alakításáért.

tv műsor információkBővebben...
HBO (HD) tv műsor
13:15
 
Timothy Green különös élete
amerikai filmdráma,2012
15:05
 
A magányos lovas
amerikai western,2013
17:35
 
Képeslapok a szakadékból
amerikai vígjáték-dráma,1990
19:20
 
Szeka-túra
amerikai vígjáték,2012
21:00
Veszett szűzek
angol vígjáték,2012
HBO 2 tv műsor
14:20
 
Én, a robot
amerikai fantasztikus akciófilm,2004
16:15
 
Álomutazás
cseh dokumentumfilm,2012
17:15
 
Szülői felügyelet nélkül
amerikai vígjáték,2012
19:00
 
Dől a moné
amerikai vígjáték,2012
20:30
 
Parajelenségek 4
amerikai horrorfilm,2012
HBO Comedy tv műsor
12:50
 
Bármi áron
amerikai akciófilm,1980
14:45
 
A semmi közepén IV/8.
amerikai vígjátéksorozat,2012
15:10
 
Megrázó tehetség
amerikai vígjáték,2012
16:45
 
Bármi áron
amerikai akciófilm,1980
18:35
 
Web-Terápia II/3.
amerikai vígjátéksorozat,2012
Cinemax tv műsor
13:00
 
A zálogos
amerikai film,1964
14:55
 
A búcsúkoncert
amerikai film,2012
16:40
 
Nyitott szívvel
francia film,2012
18:10
 
A fal (2012)
osztrák filmdráma,2012
20:00
 
Édesnégyes
2011
Cinemax 2 tv műsor
13:40
 
Búcsú apánktól
japán filmdráma,2012
14:55
 
Újra a régi
angol romantikus vígjáték,1998
16:30
 
Ez is szerelem?
2012
18:20
 
Megölni egy papot
francia-amerikai film,1988
20:20
Újra otthon
kanadai filmdráma,2012
Filmbox HD tv műsor
14:25
 
Marvin szobája
amerikai filmdráma, 1996
16:00
 
A Szaturnusz gyűrűjében
olasz dráma, 2006
17:50
 
Elvarázsolt április
amerikai életrajzi film, 1990
19:20
 
Mrs. Henderson bemutatja
angol vígjáték, 2007
21:00
Vegas 16.
amerikai drámasorozat, 2012-2013
Filmbox Extra tv műsor
14:00
 
Szavazz rám
kanadai vígjáték, 2006
15:25
 
A hűtlenség ára 1
olasz dráma, 2009
17:10
 
A hűtlenség ára 2
olasz dráma, 2009
18:55
 
Kapitalizmus: Szeretem!
amerikai dokumentum, 2009
21:00
 
Az utolsó csók
amerikai romantikus vígjáték, 2006
Filmbox Family tv műsor
14:00
 
Csodavilág
kanadai dráma, 2005
15:35
 
Vágtass tornádó
amerikai dráma, 2008
17:25
 
A húgom srácai Egyiptomban
dán vígjáték, 2004
18:45
 
Egy újabb holdtölte
amerikai dráma, 2010
20:10
 
Vándormadarak
spanyol-francia-német-olasz dokumentumfilm, 2001
Filmbox tv műsor
14:15
 
9-es terv az űrből
amerikai horror/sci-fi, 1959
15:30
 
Dajka kalamajka
amerikai családi film, 2008
17:00
 
Csonthülye
dél-afrikai vígjáték, 2001
18:40
 
Harisnyás Pippi kalandjai
amerikai csaladi film, 1958-1961
19:35
 
A Nagy Sóstó kalózai
amerikai kalandfilm, 2006
Filmbox Plus tv műsor
13:00
 
Szilánkok
amerikai dráma, 1993
14:50
 
Hajsza a kristályért
sci-fi
16:15
 
Snowboarder
francia krimi, 2003
18:00
 
A völgy szépe
francia vígjáték , 2008
19:25
 
Korunk Robin Hoodjai
francia krimi, 2010
film+ tv műsor
13:10
 
Armageddon 4.: Meteor vihar
amerikai katasztrófafilm,2010
15:00
 
7 másodperc
amerikai akciófilm,2005
16:50
 
A testőr
amerikai akcióthriller,2006
19:00
 
A törvény gyilkosa
amerikai krimi,2008
21:00
 
Tűzhányó
amerikai katasztrófafilm,1997
film+ 2 tv műsor
13:45
 
Egon és Dönci - Mindenütt jó, de legjobb otthon
magyar animációs film,2007
15:10
 
Elég a vadnyugatból!
amerikai kalandvígjáték,1994
17:05
 
Az űridomár
amerikai kalandfilm,2001
19:00
 
A Midsomer gyilkosságok IX./7.
angol krimisorozat,2006
21:00
Allan Quatermain és a koponyák temploma
amerikai kalandfilm,2008
DIGI Film tv műsor
13:05
Négybalkéz
amerikai vígjáték,2001
14:50
 
Amikor megfagy a világ
akciófilm,2010
16:25
 
Marvin szobája
amerikai dráma, 1996
18:10
 
Betty nővér
amerikai vígjáték,2000
20:00
 
Mission: Impossible - Fantom protokoll
amerikai akciófilm ,2011
Sorozat+ tv műsor
14:30
 
Zárt ajtók mögött 151.
amerikai filmsorozat,2011
15:30
 
Cobra 11 V./14.
német akciófilm-sorozat,2001
16:25
 
Az egység IV./13.
amerikai akciófilm-sorozat,2008
17:20
 
CSI: A helyszínelők V./9.
amerikai-kanadai krimisorozat,2004
18:15
 
CSI: Miami helyszínelők V./24.
amerikai krimisorozat,2006
Prizma TV tv műsor
14:15
 
A szupercsapat II./21.
amerikai akciófilm-sorozat,1984
15:10
   
Hupikék törpikék 29.
amerikai-belga animációs filmsorozat,1981
15:35
   
Hupikék törpikék 30.
amerikai-belga animációs filmsorozat,1981
16:05
 
Győzike Show 80.
reality komédia,2005
17:00
 
Columbo I./3.
amerikai krimisorozat,1971
Comedy Central tv műsor
14:30
 
A Madagaszkár pingvinjei II./15.
amerikai rajzfilmsorozat
15:00
 
A Madagaszkár pingvinjei II./16.
amerikai rajzfilmsorozat
15:30
 
Életem értelmei II./8.
amerikai vígjátéksorozat
16:00
 
Életem értelmei II./9.
amerikai vígjátéksorozat
16:30
 
Jim szerint a világ IV./8.
amerikai vígjátéksorozat
AXN (HD) tv műsor
14:10
 
Hawaii Five-0 I./16.
amerikai akciókrimi-sorozat,2010
15:10
 
Gyilkos számok III./23.
amerikai drámasorozat,2006
16:05
 
Teen Wolf - Farkasbőrben II./9.
amerikai misztikus filmsorozat,2010
17:00
Elveszett lány III./12.
kanadai fantasztikus filmsorozat,2012
18:00
Stargate Universe II./12.
amerikai akciósorozat,2010
AXN White tv műsor
14:00
 
Don Matteo VII./18.
olasz krimivígjáték-sorozat,2009
15:10
 
Sue Thomas - FBI II./5.
amerikai krimisorozat, 2003
16:05
 
Sherlock & Watson I./2.
amerikai krimisorozat,2012
17:00
Perzselő szenvedélyek III./11.
német családi film
17:55
Heartland III./6.
kanadai drámasorozat
AXN Black tv műsor
13:55
 
Csillagközi szökevények III./6.
amerikai sci-fi-sorozat,2001
14:50
 
Az elveszett ereklyék fosztogatói III./10.
amerikai akció-sorozat,2001
15:45
 
Kattant kajások III./10.
kanadai dokureality-sorozat,2008
16:10
 
Kattant kajások III./11.
kanadai dokureality-sorozat,2008
16:35
 
Kacsavadászok II./2.
amerikai reality filmsorozat,2012
FOX TV tv műsor
14:20
 
Hetedik érzék III./1.
amerikai misztikus krimisorozat, 2012
15:10
 
A médium III./15.
amerikai krimisorozat,2007
16:00
 
Bűbájos boszorkák I./10.
amerikai sorozat, 1998-1999
16:50
 
Szeretünk Raymond I./13.
amerikai vígjátéksorozat, 1996
17:15
 
Szeretünk Raymond I./14.
amerikai vígjátéksorozat, 1996
Universal Channel tv műsor
14:20
   
Zsaruvér II./5.
amerikai krimisorozat, 2011
15:20
   
Testvérek V./6.
amerikai drámasorozat, 2011
16:20
   
Kisvárosi gyilkosságok XV./4.
angol bűnügyi sorozat, 2011
18:20
   
Luxusdoki I./4.
amerikai vígjátéksorozat, 2009
19:20
   
A Partiőrség I./13.
ausztrál filmsorozat, 2007
MGM tv műsor
13:15
   
Az indián harcos
amerikai western,1955
14:40
 
A repülés úttörői
amerikai életrajzi film,1978
16:20
   
Kövesd az álmod
amerikai vígjáték,1962
18:10
   
Dominick és Eugene
amerikai dráma,1989
20:00
Sólymok
angol vígjáték,1989
Paramount Channel tv műsor
13:40
 
Kicsi Fa az indiánok között
kanadai filmdráma,1997
15:45
 
Égiposta
amerikai vígjáték,1996
17:45
 
Csupa balláb
amerikai musical, 1991
19:40
 
A bajnok - Bobby Fischer nyomában
amerika dráma, 1993
21:40
Szívem érted rapes 2
dráma, 2006
Film Mánia tv műsor
12:55
 
Aranybánya
angol akciófilm,1974
15:15
 
A Csendes-óceán hercege
francia-spanyol kalandfilm,2000
17:15
 
Laza csapat
kanadai családi vígjáték,1999
19:10
 
Halj meg velem
amerikai vígjáték,1994
21:00
 
Sharpe - Életveszélyben
angol kalandfilm,2008
Film Café tv műsor
14:25
 
Flört a négyzeten
amerikai-kanadai romantikus vígjáték,2004
16:20
 
Hiteles másolat
francia-olasz-belga filmdráma,2010
18:15
 
Pilótafeleségek I./99.
izraeli drámasorozat,2009
19:00
Nyertesek és lúzerek II./7.
ausztrál vígjátéksorozat,2012
20:05
 
Római helyszínelők I./14.
olasz krimisorozat,2009
BBC Entertainment tv műsor
14:15
   
EastEnders I./4820.
14:45
   
Doktorok XIV./51.
15:15
   
A Leggyengébb Láncszem XII./73.
16:00
   
Kivonási pont I./5.
16:50
   
Miután Elmentél III./3.
Sundance Channel HD tv műsor
14:00
   
Shades of Ray
dráma
15:30
   
Before The Music Dies
dokumentumfilm,2006
17:00
   
Greenlit
2010
18:00
   
THE DOCTOR, THE TORNADO AND THE KENTUCKY KID
dokumentumfilm,2006
19:45
   
LIVE FROM LONDON: 01-004: MAXIMO PARK LIVE FROM BRIXTON ACADEMY
2007
tv műsor
Spektrum (HD) tv műsorSpektrum (HD)
Ross Kemp – veszett világ
"Elvitathatatlan az a közelség, amelyet Ross Kemp elér ezzel a sorozattal. Sokkolóan intim" - ezt írja a Ross Kemp- veszett világ című sorozatról a világ egyik legtekintélyesebb szaklapja, a The Times. A lebilincselő sorozat világot bejáró és azt meghódító útján március 1-jén ér Magyarországra, aznap tűzi műsorára a Spektrum. Az első két évad epizódjai márciusban minden héten láthatóak a csatornán.

tv műsor információkBővebben...
Minimax tv műsor
14:30
 
Andersen, a mesemondó I./26.
2005
15:00
 
Léna farmja I./3.
2012
15:30
 
Pound Puppies: Kutyakölyköt minden kiskölyöknek! II./3.
2012
16:00
 
Állati küldetés I./5.
rajzfilmsorozat,2011
16:25
 
Magyar Népmesék II./36.
1978
Minimax/C8 tv műsor
14:30
 
Andersen, a mesemondó I./26.
2005
15:00
 
Léna farmja I./3.
2012
15:30
 
Pound Puppies: Kutyakölyköt minden kiskölyöknek! II./3.
2012
16:00
 
Állati küldetés I./5.
rajzfilmsorozat,2011
16:25
 
Magyar Népmesék II./36.
1978
Megamax tv műsor
14:30
   
Szörfsuli II./8.
ifjúsági sorozat
15:30
   
Lego Ninjago II./2.
rajzfilmsorozat
16:00
   
Pac-Man és a szellemkaland I./6.
16:30
   
A Lyoko Kód III./7.
rajzfilmsorozat
17:00
   
A Lyoko Kód III./8.
rajzfilmsorozat
Disney Channel tv műsor
14:20
   
Violetta 48.
európai - latin-amerikai ifjúsági telenovella
15:10
   
Austin & Ally 20.
15:40
   
Szuperdokik 1.
16:10
   
Mulan
amerikai rajzfilm
18:05
   
Violetta 49.
európai - latin-amerikai ifjúsági telenovella
Cartoon Network/TCM tv műsor
14:15
   
Sárkányok: A Hibbant-sziget harcosai
amerikai rajzfilmsorozat
14:40
   
Újabb bolondos dallamok
15:05
   
Garfield Show
15:35
   
Angelo Rulez
rajzfilmsorozat
15:45
   
Angelo Rulez II.
rajzfilmsorozat
Nickelodeon tv műsor
14:10
   
Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája 102.
amerikai rajzfilmsorozat
14:40
   
A Madagaszkár pingvinei 125.
amerikai animációs sorozat
15:05
   
A Madagaszkár pingvinei 126.
amerikai animációs sorozat
15:30
   
SpongyaBob KockaNadrág 122.
amerikai animációs sorozat
15:55
   
Rabbids: Invázió 107.
Nickelodeon HD tv műsor
14:10
   
Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája 102.
amerikai rajzfilmsorozat
14:40
   
A Madagaszkár pingvinei 125.
amerikai animációs sorozat
15:05
   
A Madagaszkár pingvinei 126.
amerikai animációs sorozat
15:30
   
SpongyaBob KockaNadrág 122.
amerikai animációs sorozat
15:55
   
Rabbids: Invázió 107.
Nick Jr tv műsor
14:25
   
Dóra, a nagy felfedező 402.
amerikai rajzfilmsorozat
14:45
   
Minimentők 313.
amerikai animációs sorozat
15:10
   
Max és Ruby 76.
15:35
   
Umizoomi 217.
amerikai rajzfilmsorozat
16:00
   
Tickety Toc 102.
JimJam tv műsor
14:25
   
Állati barátok 14.
14:40
   
Ismerd meg a tengert 52.
14:45
   
Minden, ami belefér 14.
15:00
   
Bolyhosrét 47.
15:07
   
Bolyhosrét 48.
Baby TV tv műsor
14:30
   
Kalandok Csiga Úrral és egyéb történetek
15:00
   
Bim&Bam
15:30
   
Művészet, aktivitás és zene
16:00
   
Varázslatos első felfedezések
16:30
   
Képzelet játszóház
Duck TV tv műsor
14:31
   
Hop-hop, A szívárvány felett, Pixie 2
14:40
   
Monica & Rudy, Gallus, a csibe, Táncoló arcok
14:51
   
Mozgás, Kirakós, Gallus, a csibe
15:04
   
A szívárvány felett, Hop-hop, Táncok
15:14
   
Ding Dang Dong, China tour, Sport, sport, sport
Duck TV HD tv műsor
14:26
   
Manó, Az állatok birodalma, Mimo és Bobo
14:37
   
Cirkusz, Állatok Birodalma, Pixie 2
14:48
   
A szívárvány felett, Játékidő, Táncok
14:58
   
Sport, sport, sport, Hop-hop, China tour
15:07
   
A szívárvány felett, Monica & Rudy, Gallus, a csibe
Viva tv műsor
14:00
 
VIVA Friss
15:00
 
Tízpróba #tutipáros
16:00
 
Top 20: Ultimate Houseparty Hits
18:00
 
VIVA Friss
19:00
 
Topmodell leszek! XIV./4.
MTV Hungary tv műsor
14:30
 
Túl jó barátok I./17.
15:00
 
Túl jó barátok I./16.
15:30
 
Túl jó barátok I./15.
16:00
 
Valaha kövér voltam I./19.
18:00
 
Kamureg I./1.
tv műsor
National Geographic Channel tv műsorNational Geographic Channel
Pedig jó ötletnek tűnt
A National Geographic Channel Pedig jó ötletnek tűnt című új sorozatában az internet leglátványosabb mutatványai, kísérletei és felsülései mögött álló fizikai és biológiai törvényszerűségek nyomába ered.

A Twitter, a Facebook és a YouTube korában nem ritka, hogy balul elsült amatőr mutatványokból globális szenzáció válik. Sokan az olimpikon tornászok ügyessége és a fizikai törvényszerűségek legalapvetőbb ismerete nélkül is próbára teszik képességeiket, s a kunsztot – néhány hetes Internet-világhírnév reményében – videóra is veszik. A világháló csak úgy hemzseg a motoros, trambulinos és rúdtáncos mutatványoktól, s minél katasztrofálisabban végződik egy kunszt, a videó annál többen gyorsabban terjed a virtuális térben.

tv műsor információkBővebben...
Spektrum (HD) tv műsor
14:00
 
Mi történne, ha...? I./3.
15:05
 
Élet az emberek után II./4.
Az utólsó vacsora
16:00
 
Sokkoló természet I./1.
17:00
 
Sokkoló természet I./2.
18:00
 
Fényűzés felsőfokon I./5.
National Geographic Channel tv műsor
14:00
   
Szellemváros aranya
Az igazi szerencsejátékosok
15:00
 
Légikatasztrófák IV.
10/6. rész: Vak-leszállás
16:00
 
Az utolsó háborús hősök
Az arnhemi híd
17:00
 
Vinnie Jones: Az orosz meló
Testőrök
18:00
 
Náci vallomások
NatGeoWild (HD) tv műsor
14:00
 
Meghökkentő állatmesék II.
Sokkoló étkek
15:00
   
Vad mocsárvidékek
Atchafalaya
16:00
   
Az oroszlán-suttogó
17:00
   
Meghökkentő állatmesék III.
Rosszalkodó állatok
18:00
 
Ragadozónak született VII.
Oroszlán
NatGeo HD tv műsor
14:10
   
Azok a 80-as évek
Vásárlási láz
15:00
 
Hull a verda
Kicsik és sportosak
15:50
   
Kinn az orosz vadonban
6/1. rész: Szibéria
16:40
 
Hull a verda
Apróságok
17:30
   
Gyáróriások III.
IKEA
Discovery HD Showcase tv műsor
14:20
   
Klasszikus autók nyomában I.
Porschék, Porschék, Porschék!
14:45
   
Klasszikus autók nyomában I.
Wayne, a versenyző
15:10
   
Vad északnyugat I.
Hegymászás sítalpon
15:35
   
Vad északnyugat I.
Vadvízi tutajozás
16:00
   
A legnehezebb katonai munkák I.
Kitartás
Discovery Channel tv műsor
14:30
   
Trükkös tudomány I.
Csodaautó
15:00
   
Bear Grylls: extrém túlélővideók
Országutak
15:30
   
Bear Grylls: extrém túlélővideók
16:00
   
Autókereskedők IX.
Nissan Skyline
17:00
   
Amcsi benzinfalók I.
Ferrari 1. rész/Különös busz
Discovery Science (HD) tv műsor
14:10
   
Smash Lab
Ütközést felfogó beton
15:00
   
Hatalmas hajók
USNS Robert E Peary
15:50
   
Így működik a Föld
Élet-halál harc Japánban
16:40
   
Gépek a Holdon
Navigáció
17:30
   
Szuperüstökös - a becsapódás után
1. rész
Discovery World tv műsor
13:50
   
Itt ne ülj autóba
6. rész
14:45
   
Les Stroud és a túlélés titkai
Peru szellemharcosai
15:40
   
Fegyvertan
Tengeralattjárók
16:35
   
Csoda, hogy élek
Halál a Cortez-tengeren
17:25
   
Amikor az időjárás írta a történelmet
A galvestoni hurrikán
Investigation Discovery tv műsor
14:20
   
Dr. G:foglalkozása: orvosszakértő
Végzetes tévedés
15:10
   
Nyomon
Gyilkosság napnyugtakor, 2. rész
16:00
   
Gyilkosság váltott műszakban
2. rész
16:50
   
Törvényszéki nyomozók
Néma gyilkosok
17:40
   
Meggyilkoltak
Ellen Robb
ID Extra tv műsor
14:00
   
Botrányos bűnügyek - Jerry Springerrel
3. rész
14:50
   
Amerika legkapzsibb bűnözői V.
8. rész
15:40
   
Nyomon II.
Végzetes ütközés
16:30
   
Meggyilkoltak
Ellen Robb
16:55
   
Kivel házasodtam én össze?! II.
Különös hálótársak
TLC tv műsor
14:20
   
Konyhafőnök
3. rész
14:45
   
Kövér kamaszok:harc a kilókkal XV.
Lepereg a sértés
15:35
   
Apró szépségek
Little Mr And Miss Nevada szépségverseny
16:25
   
Mondj igent a ruhára
Ízlések és pofonok
16:50
   
Pöttöm óriások
Vita a hatósággal
Animal Planet tv műsor
14:30
   
Pokoli macskák
Lepisil-lak
15:30
   
Mekong - a folyó lelke
Kína
16:25
   
Lajhárparadicsom
7. rész
16:50
   
Lajhárparadicsom
8. rész
17:20
   
A szülés csodája az állatvilágban
4. rész
Animal Planet HD tv műsor
14:30
   
Pokoli macskák
Lepisil-lak
15:30
   
Mekong - a folyó lelke
Kína
16:25
   
Lajhárparadicsom
7. rész
16:50
   
Lajhárparadicsom
8. rész
17:20
   
A szülés csodája az állatvilágban
4. rész
History (HD) tv műsor
14:00
   
Mocsárlakók IV./14.
Halálos páros
15:00
   
Mocsárlakók IV./15.
Villámcsapás
16:00
   
Zálogcsillagok IX./21.
Püföld a hordót
16:30
   
Zálogcsillagok IX./1.
Corey nagy égése
17:00
   
Raktár-háborúk II./23.
Smoke 'Em If You Find 'Em
Travel Channel tv műsor
14:00
   
Amerika bizarr ételei III./3.
St Louis: Pig Snouts & Paddlefish
15:00
   
Ember a világ ellen I./3.
Cornwall, UK
16:00
   
Reptér 24/7: Miami I./2.
Upside of Danger
16:30
   
Reptér 24/7: Miami I./3.
The Passenger
17:00
   
Kincskereskedők I./6.
Kono Mask and Samurai Sword
Travel Channel HD tv műsor
14:00
   
Amerika bizarr ételei III./3.
St Louis: Pig Snouts & Paddlefish
15:00
   
Ember a világ ellen I./3.
Cornwall, UK
16:00
   
Reptér 24/7: Miami I./2.
Upside of Danger
16:30
   
Reptér 24/7: Miami I./3.
The Passenger
17:00
   
Kincskereskedők I./6.
Kono Mask and Samurai Sword
Viasat Explorer tv műsor
14:15
 
Floridai parti őrség 11.
amerikai dokumentumfilm-sorozat, 2012-2013
15:00
   
Hogy működik? I./18.
brit dokumentumfilm-sorozat, 2008
15:25
   
Hogy működik? I./19.
brit dokumentumfilm-sorozat, 2008
15:55
 
Floridai parti őrség 8.
amerikai dokumentumfilm-sorozat, 2012-2013
16:40
   
Megakamionosok 9.
ausztál dokumentumfilm-sorozat, 2012
Viasat Nature tv műsor
13:55
   
A természet Angliában I./3.
angol természetfilm-sorozat, 2011
14:45
   
Állatok éjjel-nappal VIII./5.
brit dokumentumfilm-sorozat, 2011
15:45
   
Harnas - vadállatmentő tábor, 1. évad I./23.
német természetfilm, 2011
16:10
   
Harnas - vadállatmentő tábor, 1. évad I./24.
német természetfilm, 2011
16:35
   
A nagy pingvinmentés I./4.
Dél-Afrika, dokumentumfilm-sorozat, 2013
Viasat History tv műsor
14:10
   
Tiltott történelem 3.
angol dokumentumfilm sorozat, 2013
15:00
   
Tudor-korabeli gazdaság 4.
angol dokumentumfilm sorozat, 2013
16:10
 
Az YR XI időutazó csapat XI./14.
angol ismeretterjesztő filmsorozat, 2005
17:00
   
A világot megváltoztató időjárás 7.
amerikai dokumentumfilm sorozat, 2013
17:30
   
A világot megváltoztató időjárás 8.
amerikai dokumentumfilm sorozat, 2013
Ozone Network tv műsor
14:30
 
Piacok a világ körül 9.
izraeli dokumentumfilm sorozat, 2011
15:05
 
A világ legnagyobb halraja
afrikai ismeretterjesztő film, 2000
16:00
 
Megaragadozók 4.
ismeretterjesztő sorozat
17:00
 
Freddie extrém kalandjai 4.
amerikai öko-reality sorozat, 2008
17:50
 
Titokzatos mélység 17.
kanadai ismeretterjesztő sorozat, 2008
Life Network tv műsor
14:00
 
Szerelem tálalva II./7.
angol párkereső gasztro-reality, 2010
15:00
 
Szerelem tálalva II./8.
angol párkereső gasztro-reality, 2010
16:00
 
Hazajön a baba I./57.
amerikai ismeretterjesztő sorozat, 2007
16:30
 
Hazajön a baba I./58.
amerikai ismeretterjesztő sorozat, 2007
17:00
 
Meztelenül is szép vagyok! IV./9.
ismeretterjesztő sorozat
Spektrum Home tv műsor
14:25
 
Az utolsó szögig 4.
2002
14:55
 
A kertész kertje 2012./16.
2012
15:30
 
Green Team I./3.
2010
15:45
 
Design a dobozból I./3.
2006
16:15
 
Az eladhatatlanok I./8.
2009
Paprika TV tv műsor
14:30
 
Sztárok a pácban II./13.
2012
15:00
 
Nigellissima I./2.
2012
15:30
 
Claire Thomas varázskonyhája I./6.
2012
16:00
 
Annabel Langbein - Az én kiskertem II./2.
ausztrál sorozat
16:30
 
Justine hétköznapi finomságai III./13.
2013
CBS Reality tv műsor
14:30
   
Orvosi vészhelyzetek V/18.
15:00
   
Judy bírónő VI/95.
15:30
   
Judy bírónő VI/96.
16:00
   
Gyógyíthatatlanok I/5.
16:30
   
Gyógyíthatatlanok I/6.
CBS Reality (UPC Direct) tv műsor
14:20
   
Nyomozó orvosok IX/27.
LOVE OR MONEY
14:45
   
Nyomozó orvosok IX/28.
SOUTH OF THE BORDER
15:10
   
Judy bírónő VI/95.
15:35
   
Judy bírónő VI/96.
16:00
   
Nagyvárosi kórházak XVI/24.
DoQ tv műsor
14:00
 
Kütyükommandó I./2.
angol ismeretterjesztő-sorozat,2011
15:00
 
Ray Mears - A vadon táplálékai 5.
angol dokumentumfilm-sorozat,2007
16:00
 
Miami Ink - A tetoválók II./23.
amerikai dokureality-sorozat,2005
17:00
 
A rettegés foka IV./6.
18:00
 
Séfek harca 17.
angol szórakoztató főzős műsor,2010
DIGI World (HD) tv műsor
14:25
   
A törzs 1.
15:20
   
Óceánok 4.
16:15
   
A világörökség 25.
16:45
   
A világörökség 26.
17:15
   
A majomember bolygója-Harc a Földért 1.
DIGI Life (HD) tv műsor
14:30
   
Fényfestészet
15:05
   
Brit árut a polcokra! 13.
15:40
   
Brit árut a polcokra! 14.
16:15
   
Parázson sült finomságok 27.
16:45
   
Élet és Művészet 32.
DIGI Animal World (HD) tv műsor
14:25
   
Orángután naplók 1.
15:20
   
Emberséggel az állatokért 25.
15:45
   
Emberséggel az állatokért 26.
16:15
   
Végzetes találkozások 3.
17:10
   
A Viktória vízesés
BBC Knowledge tv műsor
14:25
   
Richard Hammond - Láthatatlan Világok I./1.
Speed Limits
15:15
   
Richard Hammond - A természet Csodái I./1.
Super-Bodies
16:10
   
Vikingek I./2.
17:00
   
Vikingek I./3.
17:55
   
A kék bolygó: Az oceánok természetrajza I./4.
Frozen Seas
Da Vinci Learning tv műsor
14:30
   
Ujjgyakorlatok
Matekos robot
14:45
   
Varázslók
Vékony vastag
15:00
   
Egyszer volt az ember
15:30
   
Marvi Hammer
16:00
   
Artzooka 1
Fashion TV HD tv műsor
14:30
   
focus on fashion
15:00
   
fashion world
15:30
   
Divathírek
16:00
   
Divatáttekintő
16:30
   
fashion report
D1 Televízió tv műsor
14:30
 
Kuriózoom
15:00
 
Mindentudás Egyeteme 1.0
16:00
 
Nyitott Egyetem
16:30
 
Zsinórpadlás
17:00
 
Kultiverzum
FIX TV (HD) tv műsor
13:45
 
Szkeptikus vagyok
14:45
 
Klipek
17:00
   
Restart
18:00
 
Sztárpercek
18:15
 
FIXmagazin
Hatoscsatorna tv műsor
14:30
 
Egy falat kenyér és egy csipetnyi szó
15:00
 
Bencze Show
15:30
 
Képes Krónika
16:00
 
Hihetetlen
17:00
 
Gazdálkodj Okosan
tv műsor
Story 4 tv műsorStory 4
Országos tévépremier: Mr Selfridge
Az új brit kosztümös sikersorozat a Mr Selfridge megérkezett Magyarországra! Közel 20 országban lett a nézők kedvence és most már a STORY4 nézői is élvezhetik a huszadik század elejének hangulatát, és a csábító vásárlást.

tv műsor információkBővebben...
Eurosport (HD) tv műsor
13:56
   
Snooker
Welsh Open, Newport, Egyesült Királyság,
15:59
   
Salakmotor
Európa-bajnokság,Horvátország
17:48
   
Sportok
18:03
   
Sportok
18:37
   
Snooker
Mesterek Tornája, London, Egyesült Királyság, London Döntő
Eurosport 2 (HD) tv műsor
14:00
   
Kerékpár
Coupe de France
16:00
   
Sportok
WATTS
16:30
   
Gyeplabda
Európai Gyeplabda Liga,Eindhoven,Hollandia
18:00
   
Sportok
18:30
   
Sportok
Sport 1 (HD) tv műsor
14:30
   
Harcművészmagazin
ism. Fullcontact ob, Szolnok
15:00
   
Bikarodeó
Ford Tough Series
16:00
   
NHL
NHL
18:00
   
Fieszta+
18:15
   
Labdarúgás. Futbol Mundial
új
Sport 2 (HD) tv műsor
14:15
   
Labdarúgás
Magyar Kupa
16:45
   
Labdarúgás
Német Kupa
19:00
   
Ökölvívás
Profi gála
21:45
   
Ökölvívás
KO TV
22:45
   
NHL
NHL
Sport M tv műsor
14:15
   
Labdarúgás
15:00
   
Hír-M
16:15
   
Sporthorgászmagazin
16:45
   
Fitt-térítők -058
17:00
   
Hír-M
Sportklub tv műsor
14:15
   
Inside GP
14:45
   
Autósport
Mobil 1 The Grid
15:15
   
Interaktív telefonos műsor
15:45
   
Napi sportajánló
15:50
   
Labdarúgás
NY Red Bulls - Philadelphia Union
DIGI Sport 1 (HD) tv műsor
10:30
   
Tenisz
ATP Masters
18:35
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:55
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
21:00
   
Kosárlabda
férfi Euroliga
23:05
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
DIGI Sport 2 (HD) tv műsor
14:35
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
14:45
   
Vendégjátékos
Beszélgetések Csisztu Zsuzsával
15:15
   
Labdarúgás
Ligue 1
16:15
   
Labdarúgás
Király Kupa
18:50
   
A Premier League világa
Extreme Sports Channel tv műsor
14:15
   
Fantáziagyár IV.
7. rész
14:40
   
Fantáziagyár IV.
8. rész
15:10
   
Monster Energy Motocross 2012
9. rész
16:05
   
Gyorsulási verseny: N.H.R.A. Sportsman széria
4. rész
17:00
   
Dakar álmok
1. rész
Trace Sports HD tv műsor
14:30
   
Top 20
Champions & Alcohol
15:00
   
The Trace Sport Stars Survival Guide
Episode 11
15:30
   
Star Rated
Sporting Love Rats
16:00
   
Love vs Sport
Love Vs Scandals
16:30
   
Star Rated
Embarrassing Lovelives
Fishing and Hunting tv műsor
14:00
   
Pontyok és rákok a Fekete-tenger mellől
15:00
 
Szezonnyitó őzbakvadászat
2013
16:05
   
Ponythorgászat feederrel
2013
16:40
   
Új horgásztó született - 5-tó horgásztó
17:05
   
II. Fishing & Hunting - SavageGear Pergető Kupa
2012/I. forduló - Bugaszeg
Fit HD tv műsor
14:00
   
Iron Box
15:00
   
Alakforma
16:00
   
Aerobic
17:00
   
Jóga
18:00
   
Bailar Aerobic
tv műsor
National Geographic Channel tv műsorNational Geographic Channel
Járgányügyesek
Szeretnél szép, változatos és kreatív munkával sok pénzt keresni? Nyiss egy autórestaurátor-műhelyt, járd a világot, végy lerobbant oldsmobilokat, újítsd fel őket gyönyörűen és add el őket sznob milliárdosoknak jó pénzért! David Grainger, a National Geographic Channel Járgányügyesek című műsorának autóbolond főszereplője megfogadta a tanácsot, s olyan kalandos és izgalmas élete kerekedett, hogy arról muszáj volt egy egész sorozatot forgatni…

tv műsor információkBővebben...
Mezzo Live HD tv műsor
13:00
   
The Belcea String Quartet: Beethoven quartet 4, 7 és 8
Bécs
14:45
   
The Belcea String Quartet: Beethoven quartet 6 és 13
Bécs
16:00
   
Intermezzo
17:00
   
Giacomo Puccini: Il Tabarro
The Opéra De Lyon
18:00
   
Puccini: Angelica nővér
The Opéra De Lyon
Mezzo tv műsor
13:30
   
Paul van Nevel és a Huelgas Ensemble
Festival de Saintes 2010
15:00
   
Mare Nostrum: egy mediterrán utazás
Festival de Saintes 2010
16:15
   
Intermezzo
17:00
   
M. Jansons vezényli Csajkovszkij: Eugene Onegin c. művét
Amsterdam
19:30
   
Intermezzo
Brava HD tv műsor
14:00
   
Waldbühne 2007 - Rhapsodies
Berlin Philharmonic
15:46
   
Rachmaninoff - Piano Concerto No. 2
Lucerne Festival Orchestra
16:24
   
Villa-Lobos - Choros No. 10
Orquestra Sinfônica do Estado de Sáo Paulo, Banda Mantiquera
16:38
   
Wagner - Faust Overture
Staatskapelle Berlin
16:50
   
Lara - Granada
Los Angeles Philharmonic
iConcert HD tv műsor
MTV Live HD tv műsor
14:30
   
MTV Live Vibrations
Foster the People
15:00
   
2014 MTV Movie Awards
17:00
   
Conor Maynard's Fab Collabs! Top 20
19:00
   
Storytellers
Taylor Swift
20:00
   
Ed Sheeran Live @ Rockness 2012
Trace Urban (HD) tv műsor
12:17
   
Playlist
15:00
   
R&B 10
15:45
   
Playlist
17:00
   
Urban Hit
17:45
   
Playlist
VH-1 tv műsor
14:00
   
Vh1 Greatest Hits
16:00
   
Vh1 At The Movies
17:00
   
Vh1 Greatest Hits
19:00
   
Guess The Year
20:00
   
Then & Now
VH-1 Classic tv műsor
14:00
   
90s Vs 00s
15:00
   
All Time Hits
18:00
   
We Are The 80s
20:00
   
Smells Like The 90s
22:00
   
The Rock Show
Muzsika TV tv műsor
14:00
 
Kívánságpercek
2014
15:00
   
Dáridó
16:00
 
Hungarian Pop Top
2014
17:00
 
Dallamokon át
2014
18:00
   
Szívküldi
kívánságműsor
Nóta TV tv műsor
14:30
 
Sláger TV
magyar és nemzetközi popzene
15:30
 
Televíziós vásárlás
16:00
 
Délutáni vigadó
mulatós műsor
18:00
 
Esti vigadó
mulatós műsor
20:00
 
Zeneexpressz
Fásy Ádám műsora
myZen.tv HD tv műsor
13:00
   
Pihentető tájképek
16:00
   
Zavartalan természet
19:00
   
Tiszta természet
22:00
   
Csendes szabadság
00:00
   
A Zen út
tv műsor
National Geographic Channel tv műsorNational Geographic Channel
A második világháború műkincsmentői
1944-ben egymillió szövetséges katona szállt partra Normandiában a németek által leigázott népek felszabadításáért – valamint egy csapat civil férfi és nő Európa ezeréves kulturális örökségének és identitásának megőrzéséért… A National Geographic Channel A második világháború műkincsmentői című filmje annak a 345 megszállott tudósnak, művészettörténésznek és építésznek a kalandos útját követi nyomon az Omaha-parttól Berlinig, akik az életüket is hajlandóak voltak kockára tenni a vén kontinens veszélybe került történelmi épületeinek, kéziratainak és festményeinek megmentése érdekében…

tv műsor információkBővebben...
ATV (HD) tv műsor
14:25
   
Televíziós vásárlási műsorablak
15:50
 
700-as klub
amerikai közéleti magazin
16:25
   
Global 3000
európai információs magazin
16:55
   
Világhíradó
17:05
   
Fórum
Hír TV tv műsor
14:30
   
Sportré
ismétlés
15:00
   
Híradó
15:30
   
BBC Reporters
Új adás!
16:00
   
BBC Click
Új adás!
16:30
   
Paletta
Új adás!
Echo TV tv műsor
14:30
   
Mozaik
Ismétlés
15:00
   
Hazahúzó
Ismétlés
16:00
   
Híradó
16:30
   
Teleshop
17:00
   
Látókör
Ismétlés
Meteo TV tv műsor
Euronews tv műsor
14:30
   
Hírösszefoglaló, Cinema, Le Mag, Hírek
15:00
   
Hírösszefoglaló, Cinema, Le Mag, Hírek
15:31
   
Hírösszefoglaló, Cinema, Le Mag, Hírek
16:00
   
Hírösszefoglaló, Reporter, Hírek
16:30
   
Hírösszefoglaló, Cinema, Le Mag, Hírek
CNN tv műsor
14:00
   
News Stream
15:00
   
World Business Today
16:00
   
International Desk
17:00
   
Global Exchange
17:45
   
CNN Marketplace Middle East
CNBC tv műsor
12:00
   
US Squawk Box
15:00
   
Squawk on the Street
17:00
   
European Closing Bell
18:00
   
Fast Money: Half Time Report
19:00
   
US Power Lunch
Bloomberg English tv műsor
14:00
   
In The Loop with Betty Liu
15:00
   
In The Loop with Betty Liu
16:00
   
Market Makers
17:00
   
Market Makers
18:00
   
Lunch Money
tv műsor
Eurosport (HD) tv műsorEurosport (HD)
Indul a Sportbennfentes!
Az idén induló új sorozattal az Eurosport csatorna világkörüli felfedezésre hívja nézőit.
A Sportbennfentes című műsor havonta jelentkező részeinek köszönhetően a nézők bepillantást nyernek különböző sportágak élsportolóinak életébe, és eddig nem tapasztalt közelségből ismerhetik meg kedvenceik mindennapjait.

tv műsor információkBővebben...
Kossuth Rádió tv műsor
14:34
   
Tér-Idő
15:00
   
Krónika
15:10
   
Alma és fája
15:35
   
Közelről
16:00
   
Krónika
Petőfi Rádió tv műsor
10:00
   
Petőfi összes
Óránként hírek, időjárás
16:00
   
Egész úton - Hazafelé a Petőfi Rádióval
Óránként hírek, időjárás
19:00
   
Kultúrfitnesz
Életerő, egészség
22:00
   
Techno Zóna
23:00
   
Eleven
Bartók Rádió tv műsor
14:30
   
Népzene
újragombolva
15:05
   
Muzsikáló délután
19:00
   
Három szólamban
19:35
   
Ránki Dezső, Kelemen Barnabás és Perényi Miklós hangversenye
20:50
   
Az Erdődy Kamarazenekar játszik
Nemzetiségi Adások tv műsor
14:00
   
Szerb nemzetiségi műsor
16:00
   
Román nemzetiségi műsor
18:00
   
Szlovák nemzetiségi műsor
20:00
   
Ismétlés
00:00
   
Ismétlés
Dankó Rádió tv műsor
14:00
   
Tudod-e még az én nótám
Nótaszerzők - a legjobb szerzők órája
15:00
   
Húzd csak, prímás! II.
Nótacsokor
17:00
   
Túl az Óperencián
Operettkedvelőknek ismétlés
18:00
   
Húzd csak, prímás! III.
Nótacsokor
20:00
   
Esti dal
a népzene szerelmeseinek
Duna World Rádió tv műsor
13:30
   
Háttér
15:30
   
Krónika (DK)
16:00
   
Belépő
16:55
   
A Hely
17:20
   
Tetten ért szavak
Balázs Géza műsora
Magyar Katolikus Rádió tv műsor
14:04
   
Vendég-oldal
15:00
   
Hírek
15:04
   
Hangárium
15:30
   
Körkép
16:00
   
Hírek
Főbb tv csatornák
m1 (HD)
m2 (HD)
m3
Duna TV (HD)
Duna World (HD)
RTL Klub (HD)
RTL2 (RTL II)
TV2 (HD)
Super TV2 (HD)
FEM3
PRO4
Cool
Viasat 3
Viasat 6
Story 4
Story 5
Filmcsatornák
HBO (HD)
HBO 2
HBO Comedy
Cinemax
Cinemax 2
Filmbox HD
Filmbox Extra
Filmbox Family
Filmbox
Filmbox Plus
film+
film+ 2
DIGI Film
Sorozat+
Prizma TV
Comedy Central
AXN (HD)
AXN White
AXN Black
FOX TV
Universal Channel
MGM
Paramount Channel
Film Mánia
Film Café
BBC Entertainment
Sundance Channel HD
Gyermek és ifjúsági tv-k
Minimax
Minimax/C8
Megamax
Disney Channel
Cartoon Network/TCM
Nickelodeon
Nickelodeon HD
Nick Jr
JimJam
Baby TV
Duck TV
Duck TV HD
Viva
MTV Hungary
Ismeretterjesztő tv-k
Spektrum (HD)
National Geographic Channel
NatGeoWild (HD)
NatGeo HD
Discovery HD Showcase
Discovery Channel
Discovery Science (HD)
Discovery World
Investigation Discovery
ID Extra
TLC
Animal Planet
Animal Planet HD
History (HD)
Travel Channel
Travel Channel HD
Viasat Explorer
Viasat Nature
Viasat History
Ozone Network
Life Network
Spektrum Home
Paprika TV
CBS Reality
CBS Reality (UPC Direct)
DoQ
DIGI World (HD)
DIGI Life (HD)
DIGI Animal World (HD)
BBC Knowledge
Da Vinci Learning
Fashion TV HD
D1 Televízió
FIX TV (HD)
Hatoscsatorna
Sport tv-k
Eurosport (HD)
Eurosport 2 (HD)
Sport 1 (HD)
Sport 2 (HD)
Sport M
Sportklub
DIGI Sport 1 (HD)
DIGI Sport 2 (HD)
Extreme Sports Channel
Trace Sports HD
Fishing and Hunting
Fit HD
Zene tv-k
Mezzo Live HD
Mezzo
Brava HD
iConcert HD
MTV Live HD
Trace Urban (HD)
VH-1
VH-1 Classic
Muzsika TV
Nóta TV
myZen.tv HD
Hír tv-k
ATV (HD)
Hír TV
Echo TV
Meteo TV
Euronews
CNN
CNBC
Bloomberg English
Rádiók
Kossuth Rádió
Petőfi Rádió
Bartók Rádió
Nemzetiségi Adások
Dankó Rádió
Duna World Rádió
Magyar Katolikus Rádió
Impresszum
© 2012-2014 Gillon Media Kft.