Mezzo Live HD tv-műsor

MOST

07:55
   
Hattyúk tava
Bolshoi ballet
10:05
   
Marco Spada - Joseph Mazillier és Pierre Lacotte koreográfiája
Bolshoi Theater
12:15
   
Jonas Kaufmann énekel Wagner Parsifal c. operájában
Metropolitan Opera
16:50
   
J. Savall: Royal Fantaisies during The Wars of the three Kingdom
Fontfroide
18:15
   
Jordi Savall és a Le Concert des Nations: Couperin, Marais...
Mezzo Live HD tv-műsor12.13
00:25
   
Joyce DiDonato énekel Rossini: A tó asszonya c. operájában
Metropolitan Opera
Joyce DiDonato sings La Donna del Lago by Rossini at the Metropolitan Opera
03:25
   
Intermezzo
Intermezzo
04:00
   
Elina Duni
London Jazz Festival
Elina Duni At London Jazz Festival
05:00
   
Phronesis
EFG London Jazz Festival
Phronesis - EFG London Jazz Festival
06:00
   
Lionel Loueke és a Vampires
Melbourne International Jazz Festival
Lionel Loueke and the Vampires at the Melbourne International Jazz Festival
07:00
   
Intermezzo
Intermezzo
09:00
   
Paavo Järvi Csajkovszkij és Sosztakovics műveket vezényel
Orchestre de Paris
Paavo Järvi conducts Tchaikovsky and Shostakovich with the Orchestre de Paris
10:35
   
Esa-Pekka Salonen Bartók műveket vezényel
Orchestre de Paris
Esa-Pekka Salonen conducts Bartok with the Orchestre de Paris
12:05
   
Intermezzo
Intermezzo
13:00
   
Shosztakovics: Katerina Izmailova
Bolshoi of Moscow
Katerina Izmailova by Shostakovich at the Bolshoi of Moscow
16:35
   
Intermezzo
Intermezzo
17:00
   
Seun Kuti - SingJazz festival
Seun Kuti - SingJazz festival
18:05
   
Badbadnotgood
SingJazz festival
Badbadnotgood - SingJazz festival
19:00
   
Taylor McFerrin
SingJazz festival
Taylor McFerrin - SingJazz festival
20:00
   
Intermezzo
Intermezzo
20:30
   
Yuri Temirkanov Prokofjev és Csajkovszkij műveket vezényel
Orchestre de Paris
Yuri Temirkanov conducts the Orchestre de Paris : Prokofiev and Tchaikovsky
21:55
   
Christoph von Dohnanyi: Mendelssohn, Beethoven, Schubert
Orchestre de Paris
Christoph von Dohnanyi and the Orchestre de Paris: Mendelssohn, Beethoven, Schubert

Napi tv-műsor

12.04 11:35
Top Forma III./1.
12.04 14:00
Száműzöttek műhelye II./1.
12.04 15:10
A zöld íjász I./2.
12.04 17:15
Édenkertek Ázsiában 3.
© 2012-2016 Gillon Media Kft.