reggel és délelőtt 12.16 szombat

00-12
DIGI Sport 3 (HD)
DIGI Sport 3
Sport 1 (HD)
Sport 1
Sport 2 (HD)
Sport 2
Sport M
Sport M
Eurosport 1 (HD)
Eurosport 1
Reggel és délelőtt
00:25
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
07:00
   
Labdarúgás
Lazio - Cittadella
Olasz Kupa
08:50
   
Amiről nem beszéltünk
Vitray Tamás műsora
09:50
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
10:00
   
Csizmaszár
Serie A TIM Magazin
11:00
   
Szélkakas
Ligue 1 Magazin
00:30
   
NFL
Indianapolis Colts - Denver Broncos
Alapszakasz, 15. játéknap
04:00
   
UFC
Unleashed
Gustafsson vs Teixeira, 14. rész
05:00
   
Labdarúgás
La Liga world
05:30
   
Labdarúgás
Bajnokok Ligája-magazin
06:00
   
Televíziós vásárlás
07:30
   
Ökölvívás
KO TV
Classics
08:30
   
Út Kijevbe
BL-magazin
10:00
   
Televíziós vásárlás
11:00
   
NFL Game day
11:30
   
Építők
A Telekom Veszprém hivatalos klubtévéje
00:00
   
Kézilabda
Női vb
1. elődöntő
02:00
   
UFC
Unleashed
Gustafsson vs Teixeira, 14. rész
03:00
   
Küzdősportok
TEK-gála
2. rész
06:00
   
Televíziós vásárlás
08:30
   
Heti helyzet
A hét témái
09:30
   
Darts
PDC-világbajnokság
2. nap
00:00
   
Szepesivel...
145. Rész
00:30
   
Sporthorgászmagazin
01:00
   
Hír-M
01:15
   
Mai helyzet
01:30
   
Rali
Mecsek-rali, ob-futam
02:00
   
Erős emberek
IHGF Szilkaemelő-vb
Norvégia
03:00
   
Hír-M
03:15
   
Mai helyzet
03:30
   
Ritmikus gimnasztika
Pécs-kupa
04:00
   
Erős emberek
HSMA Mas-Wrestling Magyar Kupa döntő
05:00
   
Hír-M
05:15
   
Mai helyzet
05:30
   
MOB-magazin
06:00
   
Sakkk! - Kállai Gáborral
06:30
   
Sakkk! - Kállai Gáborral
07:00
   
Hír-M
07:15
   
Mai helyzet
07:30
   
Erős emberek
IHGF Szilkaemelő-vb
Norvégia
08:30
   
MOB-magazin
09:00
   
Hír-M
09:15
   
Mai helyzet
09:30
   
Sportgazdaság
a Sport TV gazdasági kerekasztala
10:30
   
Rali
Mecsek-rali, ob-futam
11:00
   
Hír-M
11:15
   
Erős emberek
HSMA Mas-Wrestling Magyar Kupa döntő
00:03
   
Biatlon
BIATHLON: World Cup Le Grand Bornand (Fra)
Men's Sprint
01:00
   
Sportok
WATTS
Special December
01:26
   
Szabadstílusú sí
FREESTYLE SKIING: World Cup Montafon (Aut)
Ski Cross
02:35
   
Síugrás
SKI JUMPING
Kamil Stoch - The Untold Story
03:00
   
Snooker
Home Nations Series 1/4 final
R. O'Sullivan (Eng) v J. Higgins (Sco)
04:30
   
Síugrás
SKI JUMPING: World Cup Engelberg (Sui)
HS137
05:30
   
Biatlon
BIATHLON: World Cup Le Grand Bornand (Fra)
Men's Sprint
06:29
   
Szabadstílusú sí
FREESTYLE SKIING: World Cup Montafon (Aut)
Ski cross
07:01
   
Snooker
Home Nations Series 1/4 final
R. O'Sullivan (Eng) v J. Higgins (Sco)
08:33
   
Síugrás
SKI JUMPING: World Cup Engelberg (Sui)
HS 137
09:27
   
Biatlon
BIATHLON: World Cup Le Grand Bornand (Fra)
Men's Sprint
10:15
   
Alpesi sí
ALPINE SKIING: World Cup Val d'Isére (Fra)
Women's Super-G
11:45
   
Biatlon
BIATHLON: World Cup Le Grand Bornand (Fra)
Women's pursuit

délután 12.16 szombat

12-18
DIGI Sport 3 (HD)
DIGI Sport 3
Sport 1 (HD)
Sport 1
Sport 2 (HD)
Sport 2
Sport M
Sport M
Eurosport 1 (HD)
Eurosport 1
Délután
12:00
   
Labdarúgás
St. Étienne - Monaco
Ligue 1
13:55
   
Rögbi
Montpellier - Glasgow Warriors
Bajnokok Kupája
16:00
   
Kosárlabda
Valencia - Crvena zvezda
Euroliga
17:45
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
17:55
   
Labdarúgás
Standard Liege - Gent
belga bajnokság
12:00
   
Kézilabda
Női vb
1. elődöntő
14:00
   
Kézilabda
Női vb
1. elődöntő
16:00
   
Labdarúgás
Athletic Bilbao - Real Sociedad
spanyol bajnokság, 16. forduló
13:30
   
Darts
PDC-világbajnokság
3. nap, 1. rész
17:30
   
Cselgáncs
World Judo Masters
Szentpétervár, 1. nap, mai
12:15
   
Kékek
A Mol-Pick Szeged hivatalos klubtévéje
12:45
   
Hír-M
13:00
   
Lóverseny
Futam
15:00
   
Hír-M
15:15
   
Lóverseny
Futam
17:00
   
Hír-M
17:15
   
Lóverseny
Futam
12:30
   
Alpesi sí
ALPINE SKIING: World Cup Val Gardena (Ita)
Men's downhill
13:45
   
Sífutás
CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup Toblach (Ita)
Men's 15km classic
14:45
   
Biatlon
BIATHLON: World Cup Le Grand Bornand (Fra)
Men's pursuit
15:30
   
Síugrás
SKI JUMPING: World Cup Engelberg (Sui)
HS 137
17:45
   
Északi összetett
NORDIC COMBINED SKIING: World Cup Ramsau (Aut)
Gundersen

este és éjjel 12.16 szombat

18-02
DIGI Sport 3 (HD)
DIGI Sport 3
Sport 1 (HD)
Sport 1
Sport 2 (HD)
Sport 2
Sport M
Sport M
Eurosport 1 (HD)
Eurosport 1
Este és éjjel
20:00
   
Labdarúgás
Caen - Guingamp
Ligue 1
22:00
   
Kosárlabda
Panathinaikosz - Olimpia Milano
Euroliga
23:45
   
Labdarúgás
Internazionale - Udinese
Serie A TIM
18:30
   
Labdarúgás
Eibar - Valencia
spanyol bajnokság, 16. forduló
20:30
   
Labdarúgás
Atlético Madrid - Alavés
spanyol bajnokság, 16. forduló
22:45
   
NFL
Detroit Lions - Chicago Bears
Alapszakasz, 15. játéknap
19:30
   
NFL Game day
20:00
   
Darts
PDC-világbajnokság
3. nap, 2. rész
00:00
   
UFC
Unleashed
Gustafsson vs Teixeira, 14. rész
01:00
   
Labdarúgás
La Liga world
01:30
   
Kosárlabda
Cleveland Cavaliers - Utah Jazz
NBA, alapszakasz, eredeti kommentárral
19:00
   
Hír-M
19:15
   
Fitt-térítők
19:30
   
Ritmikus gimnasztika
Pécs-kupa
20:00
   
Audi H2O-magazin
3. rész
20:30
   
Audi H2O-magazin
4. rész
21:00
   
Hír-M
21:15
   
Mai helyzet
21:30
   
Heti helyzet
A hét témái
22:30
   
Sportgazdaság
a Sport TV gazdasági kerekasztala
23:30
   
Hír-M
23:45
   
Mai helyzet
00:00
   
Tánc
XIV. Kistelek Open
1. rész
01:00
   
Hír-M
01:15
   
Mai helyzet
01:30
   
Sporthorgászmagazin
02:00
   
Torna
Világkupa-verseny
Szombathely
18:17
   
Sífutás
CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup Toblach (Ita)
Women's 10km free technic
18:57
   
Téli sportok
WINTER SPORTS
Destination Pyeongchang

19:22
   
Hírek
EUROSPORT NEWS
19:29
   
Snooker
Home Nations Series - 1/2 final
21:28
   
Snooker
Home Nations Series - 1/2 final
23:22
   
Hírek
EUROSPORT NEWS
23:30
   
Téli sportok
WINTER SPORTS
Destination Pyeongchang
00:00
   
Síugrás
SKI JUMPING: World Cup Engelberg (Sui)
HS 137
01:26
   
Biatlon
BIATHLON: World Cup Le Grand Bornand (Fra)
Women's Pursuit
Hírek
© 2012-2017 Gillon Media Kft.