reggel és délelőtt 10.24 kedd

00-12
M4 Sport (HD)
M4 Sport
DIGI Sport 1 (HD)
DIGI Sport 1
DIGI Sport 2 (HD)
DIGI Sport 2
DIGI Sport 3 (HD)
DIGI Sport 3
Sport 1 (HD)
Sport 1
Reggel és délelőtt
00:20
  TV műsor 18 év felettieknek!
Ulti magazin
00:50
   
K&H férfi kézilabda liga
MOL-Pick Szeged - FTC KN KFT
Kézilabda közvetítés
02:30
   
Merkantil Bank Liga
ZTE FC - Soroksár FC
Labdarúgó közvetítés
04:20
   
Szabadidő magazin
04:45
   
Bajnokok a múltból
Egerszegi Krisztina
05:05
   
Labdarúgó női Vb selejtező
Magyarország - Horvátország
Labdarúgó közvetítés
07:00
   
M4 Sportreggeli
07:50
   
OTP Bank Liga
Paksi FC - Mezőkövesd Zsóry FC
Labdarúgó közvetítés
09:50
   
M4 Sportreggeli
10:35
   
Tollaslabda - Magyar csapatbajnokság
2. rész
11:35
   
Kézilabda magazin
00:05
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
06:55
   
Reggeli Start
(benne Sport 24)
08:30
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
08:40
   
A nap hőse
08:50
   
Labdarúgás
összefoglaló
Serie A TIM
10:20
   
Labdarúgás
Napoli - Internazionale
Serie A TIM
07:00
   
Labdarúgás
összefoglaló
Ligue 1
07:55
   
Labdarúgás
Nantes - Guingamp
Ligue 1
09:45
   
A nap hőse
09:55
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
10:00
   
Labdarúgás
AS Monaco - Caen
Ligue 1
11:50
   
Reggeli Start
07:00
   
Tenisz
Szingapúr
WTA-világbajnokság
10:50
   
A nap hőse
11:00
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
11:05
   
Kosárlabda
Himki Moszkva - Zalgiris Kaunas
Euroliga
00:30
   
Kézilabda
Rosztov-Don - Győri Audi ETO
BL, nők, csoportmérkőzés
02:30
   
Póker
World Poker Tour Season XIV
27/25. rész
03:30
   
Póker
World Poker Tour Season XIV
27/26. rész
04:30
   
Autósport
Tempó magazin, 29. rész
05:00
   
Sportverda
Magyaroszág első sportautó magazinja
06:00
   
Televíziós vásárlás
08:30
   
Torna
Szökkenő vándor
09:00
   
Labdarúgás
spanyol bajnokság
9. forduló
11:00
   
Labdarúgás
spanyol bajnokság
9. forduló

délután 10.24 kedd

12-18
M4 Sport (HD)
M4 Sport
DIGI Sport 1 (HD)
DIGI Sport 1
DIGI Sport 2 (HD)
DIGI Sport 2
DIGI Sport 3 (HD)
DIGI Sport 3
Sport 1 (HD)
Sport 1
Délután
12:40
   
Hungaroring magazin
13:15
   
M4 Sport stúdió
Labdarúgás
13:30
   
Magyar Kupa
Kisvárda FC - Ferencvárosi TC
Labdarúgó közvetítés
15:20
   
M4 Sport stúdió
Labdarúgás
15:40
   
OTP Bank Liga
Vasas FC - Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
Labdarúgó közvetítés
17:45
   
M4 Sport stúdió
Röplabda
12:10
   
A nap hőse
12:20
   
Autósport
3. futam
FIA F3, Hockenheim
13:20
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
13:30
   
Tenisz
Szingapúr
WTA-világbajnokság
17:30
   
Tenisz
WTA Magazin
13:15
   
A nap hőse
13:25
   
Labdarúgás
Troyes - Lyon
Ligue 1
15:15
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
15:25
   
Labdarúgás
Marseille - PSG
Ligue 1
17:55
   
A nap hőse
12:40
   
Kosárlabda
Valencia - Anadolu Efes
Euroliga
14:15
   
Reggeli Start
15:40
   
A nap hőse
15:50
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
16:00
   
Kosárlabda
Crvena zvezda - Barcelona
Euroliga
17:35
   
Amiről nem beszéltünk
Vitray Tamás műsora
13:00
   
Labdarúgás
spanyol bajnokság
9. forduló, összefoglaló
14:00
   
MOB-magazin
14:30
   
NFL
Philadelphia Eagles - Washington Redskins
Alapszakasz, 7. játéknap

este és éjjel 10.24 kedd

18-02
M4 Sport (HD)
M4 Sport
DIGI Sport 1 (HD)
DIGI Sport 1
DIGI Sport 2 (HD)
DIGI Sport 2
DIGI Sport 3 (HD)
DIGI Sport 3
Sport 1 (HD)
Sport 1
Este és éjjel
18:00
   
Férfi röplabda NB I
Szolnok-RA - FINO-Kaposvár
Röplabda közvetítés
19:45
   
M4 Sport stúdió
Röplabda
20:00
   
Sporthíradó
20:15
   
Fradi Tv
20:45
   
Magyar Kupa
Kisvárda FC - Ferencvárosi TC
Labdarúgó közvetítés
22:45
   
Tollaslabda - Magyar csapatbajnokság
2. rész
23:45
  TV műsor 18 év felettieknek!
Ulti magazin
00:15
   
Hungaroring magazin
00:45
   
Kosárlabda férfi NB I
Sopron KC - Kaposvári KK
Kosárlabda közvetítés
18:00
   
Kosárlabda
Alba Fehérvár - Proximus Spirou
Európa Kupa
20:05
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
20:25
   
Labdarúgás
Internazionale - Sampdoria
Serie A TIM
22:55
   
Kosárlabda
Barcelona - Zalgiris Kaunas
Euroliga
00:40
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:05
   
Labdarúgás
összefoglaló
Ligue 1
19:05
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
19:25
   
Labdarúgás
Cartagena - Sevilla
Spanyol Kupa
21:15
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
21:25
   
Labdarúgás
Murcia - Barcelona
Spanyol Kupa
23:15
   
Labdarúgás
Norwich - Arsenal
Angol Ligakupa
01:05
   
Reggeli Start
válogatás
01:30
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
18:40
   
Kosárlabda
Körmend - Basic-Fit Brussels
Európa Kupa
20:30
   
A nap hőse
20:40
   
Labdarúgás
Swansea - Manchester United
Angol Ligakupa
22:45
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
23:05
   
Kosárlabda
Alba Fehérvár - Proximus Spirou
Európa Kupa
18:00
   
Mai helyzet
18:15
   
Labdarúgás
Düsseldorf - Mönchengladbach
Német Kupa, 2. forduló
20:30
   
Labdarúgás
Magdeburg - Dortmund
Német Kupa, 2. forduló
23:00
   
UFC
UFC Fight Night
Gdansk
01:30
   
Kosárlabda
Boston Celtics - New York Knicks
NBA, alapszakasz, eredeti kommentárral
Hírek
© 2012-2017 Gillon Media Kft.