DIGI Sport 3  csatornalogó

MOST

22:55
   
Tenisz
Franciaország - Belgium
07:00
   
Labdarúgás
Dundee - Rangers
08:50
   
Szélkakas
Ligue 1 Magazin
09:50
   
Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
10:00
   
Labdarúgás
St. Étienne - Strasbourg
Hol vehető a(z) DIGI Sport 3 (HD)?
Hol vehető?
tv-műsor: Tenisztv-műsor: Labdarúgástv-műsor: Szélkakastv-műsor: Sport 24tv-műsor: Labdarúgás

DIGI Sport 3 műsor és DIGI Sport 3 HD műsor reggel és délelőtt

DIGI Sport 3 (HD) tv műsor
00-12
09.27
szerda
09.28
csütörtök
09.29
péntek
09.30
szombat
10.01
vasárnap
Reggel és délelőtt
A DIGI Sport hírműsora
Taskent
ÉLŐ
tv-műsor kép: Tenisz
WTA-torna
UEFA Európa Liga Magazin
Rangers - Celtic
skót bajnokság
összefoglaló
skót bajnokság
Taskent
ÉLŐ
tv-műsor kép: Tenisz
WTA-torna
összefoglaló
Ligue 1
Alba Fehérvár - Kalev Cramo
Bajnokok Ligája
Körmend - Boras
Európa Kupa
összefoglaló
UEFA Európa Liga
Lyon - Atalanta
UEFA Európa Liga
A DIGI Sport hírműsora
BATE - Arsenal
UEFA Európa Liga
válogatás
Vuhan
WTA-torna
páros
WTA-torna, Taskent
A DIGI Sport hírműsora
Babos - Szabalenka
WTA-torna, Taskent, elődöntő
A DIGI Sport hírműsora
BATE - Arsenal
UEFA Európa Liga
Udinese - Sampdoria
Serie A TIM
Genoa - Bologna
Serie A TIM
Peking
ÉLŐ
tv-műsor kép: Tenisz
WTA-torna

DIGI Sport 3 műsor és DIGI Sport 3 HD műsor délután

DIGI Sport 3 (HD) tv műsor
12-18
09.27
szerda
09.28
csütörtök
09.29
péntek
09.30
szombat
10.01
vasárnap
Délután
A DIGI Sport hírműsora
SPAL - Napoli
Serie A TIM
Internazionale - Genoa
Serie A TIM
összefoglaló
Serie A TIM
A DIGI Sport hírműsora
összefoglaló
Seria A TIM
1. futam
ADAC GT Masters, Hockenheim
A DIGI Sport hírműsora
A DIGI Sport hírműsora
1. futam
ADAC GT Masters, Hockenheim
Partizan - Dinamo Kijev
UEFA Európa Liga
Vuhan
WTA-torna
OSC - Glyfada
Bajnokok Ligája, selejtező
1. futam
ÉLŐ
tv-műsor kép: Autósport
Euroformula Open, Monza
A DIGI Sport hírműsora
Vitray Tamás műsora
Serie A TIM Magazin
Eupen - Genk
ÉLŐ
tv-műsor kép: Labdarúgás
belga bajnokság
Lemgo - Stuttgart
ÉLŐ
tv-műsor kép: Kézilabda
Bundesliga
EuroFormula Open, Monza, 2. futam
Chievo - Fiorentina
ÉLŐ
tv-műsor kép: Labdarúgás
Serie A TIM
A DIGI Sport hírműsora
Anderlecht - Standard Liege
ÉLŐ
tv-műsor kép: Labdarúgás
belga bajnokság
11.25 17:15
Észak és Dél I.-II./17.
11.25 19:30
T.S. Spivet különös utazása
11.26 13:20
Starsky és Hutch II./4.
11.26 17:15
Észak és Dél I.-II./18.

DIGI Sport 3 műsor és DIGI Sport 3 HD műsor este és éjjel

DIGI Sport 3 (HD) tv műsor
18-02
09.27
szerda
09.28
csütörtök
09.29
péntek
09.30
szombat
10.01
vasárnap
Este és éjjel
Fésziget-kerülő regatta
Alba Fehérvár - Kalev Cramo
Bajnokok Ligája
Körmend - Boras
Európa Kupa
A DIGI Sport hírműsora
Juventus - Torino
Serie A TIM
3. futam
FIA F3, Spielberg
Zenit - Real Sociedad
ÉLŐ
tv-műsor kép: Labdarúgás
UEFA Európa Liga
Everton - Apollon
ÉLŐ
tv-műsor kép: Labdarúgás
UEFA Európa Liga
A DIGI Sport hírműsora
Vuhan
WTA-torna
A DIGI Sport hírműsora
Hamilton - Rangers
ÉLŐ
tv-műsor kép: Labdarúgás
skót bajnokság
Taskent
WTA-torna
válogatás
döntő
Díjugrató ob

K1

Amszeterdam
ÉLŐ
tv-műsor kép: K1
Glory-sorozat
PSG - Bordeaux
Ligue 1
OSC - Marseille
Bajnokok Ligája, selejtező
A DIGI Sport hírműsora
Alba Fehérvár - Pinar Karisyaka
Bajnokok Ligája
Hírek
© 2012-2017 Gillon Media Kft.