Duna World Rádió tv-műsor
MOST
19:30
   
A nap történetei
19:59
   
Ötvenhat másodperc
20:00
   
Tanúim lesztek!
20:30
   
Ütköző (déli)
20:58
   
Himnusz

Duna World Rádió műsor reggel és délelőtt

Duna World Rádió műsor délután

08.24 20:00
Klasszikus autók nyomában VIII./15.
08.24 20:05
Az élet megy tovább 3.
08.24 21:00
Carter ügynök I./1.
08.24 21:00
Gyilkos elmék: Túl minden határon I./1.

Duna World Rádió műsor este és éjjel

Duna World Rádió rádió műsor
19-02
08.24
szerda
08.25
csütörtök
08.26
péntek
08.27
szombat
08.28
vasárnap
Este és éjjel
18:15
   
Családi sáv
+ MK Zene
18:30
   
Krónika (DK)
Krónika
Szerkesztő: Király Erzsébet
Műsorvezető: Bőti Attila
(a keddi DK ism.)
19:00
   
Ütköző (esti)
Ütköző este
Szerkesztő: Náray Balázs
Műsorvezető: Halász Zsuzsa
(ism.)
19:30
   
A nap történetei
Szerkesztő-műsorvezető: Stifner Gábor
(ism.)
19:59
   
Ötvenhat másodperc
(ism.)
20:00
   
Tanúim lesztek!
A római katolikus egyház félórája
Szerkesztő: Madocsai Bea és Hámori Kinga
email: katolikus.kossuth@radio.hu
(ism.)
20:30
   
Ütköző (déli)
Ütköző délben
Szerkesztő: Náray Balázs
Műsorvezető: Halász Zsuzsa
(ism.)
20:58
   
Himnusz
21:00
   
Határok nélkül
Szerkesztő: Lánczi Ágnes
Műsorvezető: Moszkovits János
(a napi Kossuth adás ism.)
21:30
   
Ötvenhat másodperc
(a napi Kossuth adás ism.)
23:30
   
Igéző
(ism.)
23:33
   
Hajnal-táj
Hajnal - Táj
Szerkesztő: Juhász Zsolt
Műsorvezető: Ujhelyi Zoltán
Felelős szerkesztő: Lévai András
email: hajnaltaj@radio.hu
(a napi Kossuth adás ism.)
00:00
   
DW konf
Adóazonosító szignál
(DV ID 3 rövid + K jó kezdő)

NéMA adáskezdés
(DV NÉMA Adáskezdés)

Indri Gyula headline-konf
00:02
   
Belépő
Kulturális magazin
Szerkesztő: Nánási Anikó
Műsorvezető: Bodó Mária
(Az előző napi Kossuth adás ism.)

benne:
00:45
   
Vers napról napra
(az előző napi Kossuth adás ism.)
00:50
   
Népzene
(az előző napi Bartók adás ismétlése)
01:18
   
A Hely
Szerkesztő:
Műsorvezető:
(az előző napi Kossuth adás ism.)
01:41
   
Tetten ért szavak
Balázs Géza műsora
Tetten ért szavak
Balázs Géza műsora
Szerkesztő: Házi Hunor
(az előző napi Kossuth adás ism.)
01:46
   
Hősök naptára
(az előző napi Kossuth adás ism.)
01:48
   
Arcvonások
(az előző napi Kossuth adás ism.)
18:15
   
Családi sáv
+ MK Zene
18:30
   
Krónika (DK)
Krónika
Szerkesztő:
Műsorvezető:
(a keddi DK ism.)
19:00
   
Ütköző (esti)
(ism.)
19:30
   
A nap történetei
(ism.)
19:59
   
Ötvenhat másodperc
(ism.)
20:00
   
Hitéleti műsorok
Hitéleti műsorok
20:30
   
Ütköző (déli)
Ütköző
Szerkesztő-műsorvezető:
(ism.)
20:58
   
Himnusz
21:00
   
Határok nélkül
Szerkesztő:
Műsorvezető:
(a keddi ism.)
21:30
   
Ötvenhat másodperc
(a napi Kossuth adás ism.)
23:30
   
Igéző
(a napi Kossuth adás ism.)
23:33
   
Hajnal-táj
(a napi Kossuth adás ism.)
00:00
   
DW konf
Adóazonosító szignál
(DV ID 3 rövid + K jó kezdő)

NéMA adáskezdés
(DV NÉMA Adáskezdés)

Indri Gyula headline-konf
00:02
   
Belépő
Kulturális magazin
Szerkesztő:
Műsorvezető:
(Az előző napi Kossuth adás ism.)

benne:
Vers napról napra
(az előző napi Kossuth adás ism.)
00:42
   
Vers napról napra
(az előző napi Kossuth adás ism.)
00:47
   
Népzene
(az előző napi Bartók adás ismétlése)
01:15
   
A Hely
Szerkesztő:
Műsorvezető:
Felelős szerkesztő: Markovits Ferenc
(az előző napi Kossuth adás ism.)
01:40
   
Tetten ért szavak
Balázs Géza műsora
Tetten ért szavak
Balázs Géza műsora
Szerkesztő: Házi Hunor
(az előző napi Kossuth adás ism.)
01:45
   
Hősök naptára
(az előző napi Kossuth adás ism.)
01:47
   
Arcvonások
(az előző napi Kossuth adás ism.)
18:17
   
Családi sáv
+ MK Zene
18:30
   
Krónika (DK)
Krónika
Szerkesztő:
Műsorvezető:
(a keddi DK ism.)
19:00
   
Ütköző (esti)
(ism.)
19:30
   
A nap történetei
(ism.)
19:59
   
Ötvenhat másodperc
(ism.)
20:00
   
Hitéleti műsorok
Hitéleti műsorok
20:30
   
Ütköző (déli)
Ütköző
Szerkesztő-műsorvezető:
(ism.)
20:58
   
Himnusz
21:00
   
Határok nélkül
Szerkesztő:
Műsorvezető:
(a keddi ism.)
21:30
   
Ötvenhat másodperc
(a napi Kossuth adás ism.)
23:30
   
Igéző
(a napi Kossuth adás ism.)
23:33
   
Hajnal-táj
(a napi Kossuth adás ism.)
00:00
   
DW konf
Adóazonosító szignál
(DV ID 3 rövid + K jó kezdő)

NéMA adáskezdés
(DV NÉMA Adáskezdés)

Indri Gyula headline-konf
00:02
   
Belépő
Kulturális magazin
Szerkesztő:
Műsorvezető:
(Az előző napi Kossuth adás ism.)

benne:
Vers napról napra
(az előző napi Kossuth adás ism.)
00:42
   
Vers napról napra
(az előző napi Kossuth adás ism.)
00:47
   
Népzene
(az előző napi Bartók adás ismétlése)
01:15
   
A Hely
Szerkesztő:
Műsorvezető:
(az előző napi Kossuth adás ism.)
01:40
   
Tetten ért szavak
Balázs Géza műsora
Tetten ért szavak
Balázs Géza műsora
Szerkesztő: Házi Hunor
(az előző napi Kossuth adás ism.)
01:45
   
Hősök naptára
(az előző napi Kossuth adás ism.)
01:47
   
Arcvonások
(az előző napi Kossuth adás ism.)
18:17
   
Családi sáv
+ MK Zene
18:30
   
Krónika (DK)
Krónika
Szerkesztő:
Műsorvezető:
(a keddi DK ism.)
19:00
   
Ütköző (esti)
(ism.)
19:30
   
A nap történetei
(ism.)
19:59
   
Ötvenhat másodperc
(ism.)
20:00
   
Hitéleti műsorok
Hitéleti műsorok
20:30
   
Ütköző (déli)
Ütköző
Szerkesztő-műsorvezető:
(ism.)
20:58
   
Himnusz
21:00
   
Napi ima
(a napi Kossuth adás ism.)
21:03
   
Határok nélkül
Szerkesztő:
Műsorvezető:
(a keddi ism.)
21:30
   
Rózsavölgyi Márk: Társastáncok
A Festetics Kvartett játszik
21:40
   
Rendszerváltók
1989.
Szerkesztő: Mucsányi Marianna
(a hétfői Kossuth adás ism.)
22:05
   
20. századi történelem
Szerkesztő: Horváth Szilárd
(ism.)
22:30
   
Tudod-e még az én nótám
A legjobb szerzők órája
(a napi Dankó adás ism.)
23:30
   
Krónika (EK)
+ Sportvilág
00:00
   
DW konf
Adóazonosító szignál
(DV ID 3 rövid + K jó kezdő)

NéMA adáskezdés
(DV NÉMA Adáskezdés)

Indri Gyula headline-konf
00:02
   
Esti séta
(a szombati Kossuth adás ism.)
00:32
   
Népzene határok nélkül
(az előző napi Kossuth adás ism.)
00:57
   
Szellem a fazékból
Vinkó József műsora
(az előző napi Kossuth adás ism.)
01:27
   
Hősök naptára
(az előző napi Kossuth adás ism.)
01:29
   
A Metro Klubtól a Szigetig
Szerkesztő-műsorvezető: Gellért András
(A ... adás ism.)
01:54
   
Szabadság népe
Szerkesztő: Mucsányi Mariann
Műsorvezető: Marton Adrienn
(a csütörtöki Kossuth adás ism.)
18:30
   
Krónika (DK)
(a napi Kossuth adás ism.)
19:00
   
Történet hangszerelve
(ism.)
19:30
   
Időt kérek
Szerkesztő-műsorvezető: Halász Zsuzsa
(ism.)
20:20
   
Lemezbemutató I.
Zene
(ism.)
20:58
   
Himnusz
21:00
   
Napi ima
(ia napi Kossuth adás ism.)
21:03
   
Határok nélkül
(a napi Kossuth adás ism.)
21:30
   
Harminc perc alatt a Föld körül
Nemzetközi magazin
Szerkesztő: Gudovics Éva
(a napi Kossuth adás ism.)
22:00
   
G7
Gazdasági magazin
Műsorvezető: Szentgáli Edit
email: g7@radio.hu
(a napi Kossuth adás ism.)
22:25
   
Egy hazában
Nemzetiségi magazinműsor
Szerkesztő-műsorvezető:
(a napi Kossuth adás ism.)
23:20
   
Zene
Szerkesztő: Duba Szilvia
23:30
   
Krónika (KEK)
Krónika
(a vasárnapi KEK ism.)

benne: Sport
Hírek
© 2012-2016 Gillon Media Kft.