Eurosport 1  tv-műsor

MOST

10:30
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország HS 100 Csapat
12:20
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Sprint csapatverseny
13:43
   
HD adás!
Szánkó
Világkupa Németország Női második futam
14:20
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország Csapat 4x5km
15:20
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 100 Finnország
Hol vehető a(z) Eurosport 1 (HD)?
Hol vehető?
tv-műsor: Északi összetetttv-műsor: Sífutástv-műsor: Szánkótv-műsor: Északi összetetttv-műsor: Síugrás

Eurosport 1 műsor és Eurosport 1 HD műsor reggel és délelőtt

Eurosport 1 (HD) tv műsor
00-12
02.26
vasárnap
02.27
hétfő
02.28
kedd
03.01
szerda
03.02
csütörtök
Reggel és délelőtt
01:25
   
Kerékpár
Abu Dhabi Tour 3. szakasz Egyesült Arab Emirátusok
ismétlés
02:02
   
Kerékpár
World Tour . Belgium
ismétlés
03:01
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 100 Finnország
ismétlés
03:19
   
Supersport
Világbajnokság
Ausztrália .
élő!
04:15
   
Superbike
Világbajnokság
Ausztrália Első futam
Első futam

ismétlés
04:50
   
Superbike
Világbajnokság
Ausztrália 2. futam
2. futam

élő!
05:55
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 100 Finnország
ismétlés
07:15
   
Supersport
Világbajnokság
Ausztrália .
ismétlés
07:45
   
Superbike
Világbajnokság
Ausztrália 2. futam
2. futam

ismétlés
08:30
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 100 Finnország
ismétlés
09:27
   
Szánkó
Világkupa Németország Nők: 1.futam
élő!
10:30
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország HS 100 Csapat
élő!
01:00
   
Superbike
Világbajnokság
Ausztrália 2. futam
2. futam

ismétlés
01:25
   
Kerékpár
Abu Dhabi Tour 4. szakasz Egyesült Arab Emirátusok
ismétlés
02:00
   
Kerékpár
Kuurne-Brussels-Kuurne .
ismétlés
03:00
   
Téli sportok
Winter Sports Extra
ismétlés
04:00
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti vegyes csapat Finnország
ismétlés
05:30
   
Kerékpár
World Tour . Belgium
ismétlés
06:30
   
Kerékpár
Kuurne-Brussels-Kuurne .
ismétlés
07:30
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Sprint csapatverseny
ismétlés
08:30
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 100 Finnország
ismétlés
10:00
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti vegyes csapat Finnország
ismétlés
11:30
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország HS 100 Csapat
ismétlés
00:00
   
Sportok
WATTS
00:15
   
Kerékpár
Kuurne-Brussels-Kuurne .
ismétlés
01:00
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
ismétlés
01:30
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 100 Finnország
ismétlés
03:00
   
Superbike
Világbajnokság
Ausztrália 2. futam
2. futam

ismétlés
03:30
   
Kerékpár
Kuurne-Brussels-Kuurne .
ismétlés
04:30
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Sprint csapatverseny
ismétlés
05:30
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 100 Nők Finnország
ismétlés
07:00
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 100 Finnország
ismétlés
08:30
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti vegyes csapat Finnország
ismétlés
10:00
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország HS 100 Csapat
ismétlés
10:45
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország Csapat 4x5km
ismétlés
11:15
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Sprint csapatverseny
ismétlés
00:30
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Női 10km klasszikus
ismétlés
01:30
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti vegyes csapat Finnország
ismétlés
03:00
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
ismétlés
03:30
   
Kerékpár
World Tour . Belgium
ismétlés
04:30
   
Kerékpár
Kuurne-Brussels-Kuurne .
ismétlés
05:30
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 100 Finnország
ismétlés
07:00
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti vegyes csapat Finnország
ismétlés
08:30
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Női 10km klasszikus
ismétlés
09:30
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország HS 100 Csapat
ismétlés
10:00
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország Csapat 4x5km
ismétlés
10:45
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország HS 130
élő!
00:00
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország Gundersen
ismétlés
00:30
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Ffi 15km klasszikus
ismétlés
01:30
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 130 férfi selejtező Finnország
ismétlés
02:30
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország HS 130
ismétlés
03:00
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország Gundersen
ismétlés
03:30
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Ffi 15km klasszikus
ismétlés
04:30
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország Csapat 4x5km
ismétlés
05:00
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 130 férfi selejtező Finnország
ismétlés
06:00
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország HS 130
ismétlés
07:00
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország Gundersen
ismétlés
07:30
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Ffi 15km klasszikus
ismétlés
08:30
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 130 férfi selejtező Finnország
ismétlés
09:30
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország Gundersen
ismétlés
10:00
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Ffi 15km klasszikus
ismétlés
11:00
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 130 férfi selejtező Finnország
ismétlés

Eurosport 1 műsor és Eurosport 1 HD műsor délután

Eurosport 1 (HD) tv műsor
12-18
02.26
vasárnap
02.27
hétfő
02.28
kedd
03.01
szerda
03.02
csütörtök
Délután
12:20
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Sprint csapatverseny
élő!
13:43
   
Szánkó
Világkupa Németország Női második futam
14:20
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország Csapat 4x5km
élő!
15:20
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 100 Finnország
ismétlés
16:15
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti vegyes csapat Finnország
élő!
12:00
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország Csapat 4x5km
ismétlés
12:30
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Sprint csapatverseny
ismétlés
13:30
   
Téli sportok
Winter Sports Extra
ismétlés
14:30
   
Kerékpár
World Tour . Belgium
ismétlés
15:30
   
Kerékpár
Kuurne-Brussels-Kuurne .
ismétlés
16:30
   
Superbike
Világbajnokság
Ausztrália 2. futam
2. futam

ismétlés
17:15
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
17:45
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Sprint csapatverseny
ismétlés
12:30
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Női 10km klasszikus
élő!
14:00
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 100 Finnország
ismétlés
15:30
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti vegyes csapat Finnország
ismétlés
16:45
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Női 10km klasszikus
ismétlés
17:30
   
Lovaglás
Díjlovagló Világkupa Göteborg Svédország
12:00
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Női 10km klasszikus
ismétlés
12:30
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Ffi 15km klasszikus
élő!
14:15
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország HS 130
ismétlés
15:00
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország Gundersen
élő!
16:00
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 100 Finnország
ismétlés
16:45
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 130 férfi selejtező Finnország
élő!
12:00
   
Biatlon
Világkupa Dél-Korea Pyeong Chang Nők Sprint
élő!
13:30
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Női 5x4km váltó
élő!
15:15
   
Biatlon
Világkupa Dél-Korea Pyeong Chang Nők Sprint
ismétlés
16:15
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 130 férfi selejtező Finnország
ismétlés
17:15
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 130 Finnország
élő!
02.26 11:30
Viharlovagok
02.26 12:45
Rólunk szól I./2.
02.26 14:40
Zűrös viszonyok II./3.
02.26 15:25
Nevelésből elégséges II./18.

Eurosport 1 műsor és Eurosport 1 HD műsor este és éjjel

Eurosport 1 (HD) tv műsor
18-02
02.26
vasárnap
02.27
hétfő
02.28
kedd
03.01
szerda
03.02
csütörtök
Este és éjjel
18:15
   
Szánkó
Világkupa Németország Csapat váltó
19:02
   
Téli sportok
Winter Sports Extra
19:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
20:01
   
Kerékpár
Kuurne-Brussels-Kuurne .
ismétlés
21:00
   
Kerékpár
Abu Dhabi Tour 4. szakasz Egyesült Arab Emirátusok
ismétlés
22:00
   
Superbike
Világbajnokság
Ausztrália Első futam
Első futam

ismétlés
22:30
   
Superbike
Világbajnokság
Ausztrália 2. futam
2. futam

ismétlés
22:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
23:01
   
Téli sportok
Winter Sports Extra
ismétlés
23:59
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti vegyes csapat Finnország
ismétlés
01:00
   
Superbike
Világbajnokság
Ausztrália 2. futam
2. futam

ismétlés
01:25
   
Kerékpár
Abu Dhabi Tour 4. szakasz Egyesült Arab Emirátusok
ismétlés
02:00
   
Kerékpár
Kuurne-Brussels-Kuurne .
ismétlés
18:45
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország HS 100 Csapat
ismétlés
19:15
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország Csapat 4x5km
ismétlés
19:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
20:00
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 100 Finnország
ismétlés
21:00
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Sprint csapatverseny
ismétlés
22:00
   
Superbike
Világbajnokság
Ausztrália Első futam
Első futam

ismétlés
22:45
   
Superbike
Világbajnokság
Ausztrália 2. futam
2. futam

ismétlés
23:25
   
Hírek
Eurosport Hírek
23:30
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
ismétlés
00:00
   
Sportok
WATTS
00:15
   
Kerékpár
Kuurne-Brussels-Kuurne .
ismétlés
01:00
   
Labdarúgás
FIFA Labdarúgás
ismétlés
01:30
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 100 Finnország
ismétlés
18:30
   
Lovaglás
FEI Világkupa Göteborg Svédország
19:30
   
Lovaglás
Horse Excellence
19:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
20:00
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti vegyes csapat Finnország
ismétlés
21:00
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Női 10km klasszikus
ismétlés
22:00
   
Kerékpár
Kuurne-Brussels-Kuurne .
ismétlés
22:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
23:00
   
Superbike
Világbajnokság
Ausztrália Első futam
Első futam

ismétlés
23:45
   
Superbike
Világbajnokság
Ausztrália 2. futam
2. futam

ismétlés
00:30
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Női 10km klasszikus
ismétlés
01:30
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti vegyes csapat Finnország
ismétlés
18:00
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Ffi 15km klasszikus
ismétlés
19:00
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország HS 130
ismétlés
19:30
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország Gundersen
ismétlés
19:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
20:00
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 130 férfi selejtező Finnország
ismétlés
21:00
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Ffi 15km klasszikus
ismétlés
22:00
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország HS 130
ismétlés
22:30
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország Gundersen
ismétlés
22:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
23:00
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 130 férfi selejtező Finnország
ismétlés
00:00
   
Északi összetett
Világbajnokság Lahti Finnország Gundersen
ismétlés
00:30
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Ffi 15km klasszikus
ismétlés
01:30
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 130 férfi selejtező Finnország
ismétlés
19:15
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Női 5x4km váltó
ismétlés
19:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
20:00
   
Olimpiai játékok
Téli Olimpiai Játékok
21:00
   
Jégkorong
Téli Olimpiai Játékok
22:00
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Női 5x4km váltó
ismétlés
22:55
   
Hírek
Eurosport Hírek
23:00
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 130 Finnország
ismétlés
00:30
   
Sífutás
Világbajnokság Lahti Finnország Női 5x4km váltó
ismétlés
01:30
   
Síugrás
Világbajnokság Lahti HS 130 Finnország
ismétlés
Hírek
© 2012-2017 Gillon Media Kft.