TV műsor: NatGeoWild műsor és NatGeoWild HD műsor 5 napra

Tudta-e Ön?
Lehetősége van kedvenc listák összeállítására, így könnyebben megtalálhatja az Önt érdeklő műsort.
21:00 - 22:00 Kígyók a városban 3.rész
NatGeoWild (HD) tv műsor
NatGeoWild tv műsor
NatGeoWild (HD) tv műsor
NatGeoWild tv műsor
NatGeoWild (HD) tv műsor
NatGeoWild tv műsor
NatGeoWild (HD) tv műsor
NatGeoWild tv műsor
NatGeoWild (HD) tv műsor
NatGeoWild tv műsor
2014.04.23  szerda 2014.04.24  csütörtök 2014.04.25  péntek 2014.04.26  szombat 2014.04.27  vasárnap
0
00:00
   
Építsünk Antarktiszt!
00:00
 
Cápák a strandon
Florida
00:00
 
Oroszlánok - mindent a hatalomért
00:00
 
Halálos Ausztrália
Dráma a Cápa-parton
00:00
   
Vad Amerika II.
Farkas a hátsókertben
1
01:00
   
Vad Amerika II.
Amerikai vámpír
01:00
   
Kígyók a városban
3.rész
01:00
 
Emberek a szörnyek ellen II.
Afrikai farkasember
01:00
   
Juh-ászok
Bajban a nyáj
01:00
 
Vad Amerika
Rozsomákkirály
2
02:00
   
Kinn az orosz vadonban
6/2. rész: A sarkvidék
02:00
 
Meghökkentő állatmesék II.
Sokkoló mutációk
02:00
 
Ragadozónak született VII.
Krokodil
02:00
 
Vadász vagy áldozat II.
6/4. rész: Delfinek
02:00
   
Juh-ászok
Bajban a nyáj
3
03:00
 
Nagymacska-háborúk - oroszlánok a gepárdok ellen
03:00
 
Lazac-háborúk
03:00
   
Az oroszlán-suttogó
03:00
   
Pumák a farkasok ellen
03:00
 
Veszedelmes Afrika
Csapatban
4
04:00
 
Halálos tizenkettő
Afrika
04:00
 
Halálos tizenkettő
Ausztrália
04:00
 
Halálos tizenkettő
Észak-Amerika
04:00
 
A világ legveszélyesebb állatai
8/4. rész: Amazónia
04:00
   
Vad Amerika II.
Farkas a hátsókertben
5
05:00
 
Top 10 - az állatvilág legjei
Harcosok
05:00
 
Top 10 - az állatvilág legjei
A támadás mesterei
05:00
   
Top 10 - az állatvilág legjei
Fenegyerekek
05:00
   
Top 10 - az állatvilág legjei
Állati seregletek
05:00
 
Vad Amerika
Rozsomákkirály
6
06:00
 
Ragadozónak született VII.
Oroszlán
06:00
 
Betolakodók II.
A jávorszarvas visszavág
06:00
   
A Vad Nyugat: Sziklás-hegység
06:00
 
Ragadozónak született VIII.
Farkasok
06:00
 
Veszedelmes Afrika
Csapatban
7
07:00
   
Építsünk Antarktiszt!
07:00
 
Cápák a strandon
Florida
07:00
 
Oroszlánok - mindent a hatalomért
07:00
 
Halálos Ausztrália
Dráma a Cápa-parton
07:00
 
Cápaveszély Sydney-nél
8
08:00
   
Vad Amerika II.
Amerikai vámpír
08:00
   
Kígyók a városban
3.rész
08:00
 
Emberek a szörnyek ellen II.
Afrikai farkasember
08:00
   
Kígyók a városban
3.rész
08:00
 
A világ leghalálosabb kígyói
9
09:00
   
Kinn az orosz vadonban
6/2. rész: A sarkvidék
09:00
 
Meghökkentő állatmesék II.
Sokkoló mutációk
09:00
 
Ragadozónak született VII.
Krokodil
09:00
   
Vad Amerika II.
Amerikai vámpír
09:00
   
Vérdíj a pitonokra
10
10:00
   
Vad mocsárvidékek
Okefenokee
10:00
   
Vad mocsárvidékek
Atchafalaya
10:00
   
Vad Hawaii
Tüzes szigetek
10:00
 
Emberek a szörnyek ellen II.
Afrikai farkasember
10:00
   
Kígyók a városban
1.rész
11
11:00
 
Lazac-háborúk
11:00
   
Az oroszlán-suttogó
11:00
   
Pumák a farkasok ellen
11:00
   
Vad Gabon
11:00
   
Kígyók a városban
2.rész
NatGeoWild (HD) tv műsor
NatGeoWild tv műsor
NatGeoWild (HD) tv műsor
NatGeoWild tv műsor
NatGeoWild (HD) tv műsor
NatGeoWild tv műsor
NatGeoWild (HD) tv műsor
NatGeoWild tv műsor
NatGeoWild (HD) tv műsor
NatGeoWild tv műsor
2014.04.23  szerda 2014.04.24  csütörtök 2014.04.25  péntek 2014.04.26  szombat 2014.04.27  vasárnap
12
12:00
   
Meghökkentő állatmesék III.
Váratlan támadások
12:00
   
Meghökkentő állatmesék III.
Rosszalkodó állatok
12:00
 
Meghökkentő állatmesék II.
Sokkoló étkek
12:00
 
Veszedelmes Afrika
Vadásztaktikák
12:00
   
Kígyók a városban
3.rész
13
13:00
   
Vad Amerika II.
Amerikai vámpír
13:00
   
Kígyók a városban
3.rész
13:00
 
Emberek a szörnyek ellen II.
Afrikai farkasember
13:00
 
Veszedelmes Afrika
Csapatban
13:00
   
Top 10 - az állatvilág legjei
Szagos fajok
14
14:00
   
Kinn az orosz vadonban
6/2. rész: A sarkvidék
14:00
 
Meghökkentő állatmesék II.
Sokkoló mutációk
14:00
 
Ragadozónak született VII.
Krokodil
14:00
 
Veszedelmes Afrika
Halálos fegyverek
14:00
 
Top 10 - az állatvilág legjei
Harcosok
15
15:00
   
Kinn az orosz vadonban
6/3. rész: Kamcsatka
15:00
 
Kinn az orosz vadonban
6/4. rész: Kaukázus
15:00
   
Kinn az orosz vadonban
6/2. rész: A sarkvidék
15:00
   
A vadon harcművészei
A szavanna testvérharcosai
15:00
 
Top 10 - az állatvilág legjei
A támadás mesterei
16
16:00
 
Cápák a strandon
Florida
16:00
 
Oroszlánok - mindent a hatalomért
16:00
 
Halálos Ausztrália
Dráma a Cápa-parton
16:00
   
A vadon harcművészei
Leszámolás a Vadnyugaton
16:00
   
Top 10 - az állatvilág legjei
Fenegyerekek
17
17:00
 
Halálos tizenkettő
Ausztrália
17:00
 
Halálos tizenkettő
Észak-Amerika
17:00
 
A világ legveszélyesebb állatai
8/4. rész: Amazónia
17:00
   
A vadon harcművészei
Tengerparti ütközetek
17:00
   
Top 10 - az állatvilág legjei
Állati seregletek
18
18:00
 
Kígyók a városban
3.rész
18:00
 
Emberek a szörnyek ellen II.
Afrikai farkasember
18:00
 
Juh-ászok
Bajban a nyáj
18:00
   
Vad Amerika II.
Farkas a hátsókertben
18:00
   
Óriáshalak
Lazacok vándorlása
tv műsor
NatGeoWild (HD) tv műsorNatGeoWild (HD)
Bemutatkozik Közép-Afrika legnagyobb folyója
Utazzon végig a világ második legnagyobb vízhozamú folyója mentén, és ismerje meg Afrika szívének lenyűgöző élővilágát! A Nat Geo Wild Vad Kongó című kétrészes minisorozatában eget elsötétítő deverérrajok, az oxigént a levegőből nyerő tüdőshalak és kétmázsás gorillák közt törjük az utat a zambiai forrástól az atlanti-óceáni torkolat felé.

tv műsor információkBővebben...
NatGeoWild (HD) tv műsor
NatGeoWild tv műsor
NatGeoWild (HD) tv műsor
NatGeoWild tv műsor
NatGeoWild (HD) tv műsor
NatGeoWild tv műsor
NatGeoWild (HD) tv műsor
NatGeoWild tv műsor
NatGeoWild (HD) tv műsor
NatGeoWild tv műsor
2014.04.23  szerda 2014.04.24  csütörtök 2014.04.25  péntek 2014.04.26  szombat 2014.04.27  vasárnap
19
19:00
 
Meghökkentő állatmesék II.
Sokkoló mutációk
19:00
 
Ragadozónak született VII.
Krokodil
19:00
 
Vadász vagy áldozat II.
6/4. rész: Delfinek
19:00
 
Vad Amerika
Rozsomákkirály
19:00
   
A rettenthetetlen halvadász
Egy élő dinoszaurusz
20
20:00
 
Betolakodók II.
A jávorszarvas visszavág
20:00
   
A Vad Nyugat: Sziklás-hegység
20:00
 
Ragadozónak született VIII.
Farkasok
20:00
 
Veszedelmes Afrika
Csapatban
20:00
 
Top 10 - az állatvilág legjei
Harcosok
21
21:00
   
Kígyók a városban
3.rész
21:00
 
Emberek a szörnyek ellen II.
Afrikai farkasember
21:00
   
Juh-ászok
Bajban a nyáj
21:00
   
A vadon harcművészei
A szavanna testvérharcosai
21:00
 
Top 10 - az állatvilág legjei
A támadás mesterei
22
22:00
 
Meghökkentő állatmesék II.
Sokkoló mutációk
22:00
 
Ragadozónak született VII.
Krokodil
22:00
 
Vadász vagy áldozat II.
6/4. rész: Delfinek
22:00
   
A vadon harcművészei
Leszámolás a Vadnyugaton
22:00
   
Top 10 - az állatvilág legjei
Fenegyerekek
23
23:00
   
Kinn az orosz vadonban
6/3. rész: Kamcsatka
23:00
 
Kinn az orosz vadonban
6/4. rész: Kaukázus
23:00
   
Kinn az orosz vadonban
6/2. rész: A sarkvidék
23:00
   
A vadon harcművészei
Tengerparti ütközetek
23:00
   
Top 10 - az állatvilág legjei
Állati seregletek
24
00:00
 
Cápák a strandon
Florida
00:00
 
Oroszlánok - mindent a hatalomért
00:00
 
Halálos Ausztrália
Dráma a Cápa-parton
00:00
   
Vad Amerika II.
Farkas a hátsókertben
00:00
   
Óriáshalak
Lazacok vándorlása
Főbb tv csatornák
m1 (HD)
m2 (HD)
m3
Duna TV (HD)
Duna World (HD)
RTL Klub (HD)
RTL2 (RTL II)
TV2 (HD)
Super TV2 (HD)
FEM3
PRO4
Cool
Viasat 3
Viasat 6
Story 4
Story 5
Filmcsatornák
HBO (HD)
HBO 2
HBO Comedy
Cinemax
Cinemax 2
Filmbox HD
Filmbox Extra
Filmbox Family
Filmbox
Filmbox Plus
film+
film+ 2
DIGI Film
Sorozat+
Prizma TV
Comedy Central
AXN (HD)
AXN White
AXN Black
FOX TV
Universal Channel
MGM
Paramount Channel
Film Mánia
Film Café
BBC Entertainment
Sundance Channel HD
Gyermek és ifjúsági tv-k
Minimax
Minimax/C8
Megamax
Disney Channel
Cartoon Network/TCM
Nickelodeon
Nickelodeon HD
Nick Jr
JimJam
Baby TV
Duck TV
Duck TV HD
Viva
MTV Hungary
Ismeretterjesztő tv-k
Spektrum (HD)
National Geographic Channel
NatGeoWild (HD)
NatGeo HD
Discovery HD Showcase
Discovery Channel
Discovery Science (HD)
Discovery World
Investigation Discovery
ID Extra
TLC
Animal Planet
Animal Planet HD
History (HD)
Travel Channel
Travel Channel HD
Viasat Explorer
Viasat Nature
Viasat History
Ozone Network
Life Network
Spektrum Home
Paprika TV
CBS Reality
CBS Reality (UPC Direct)
DoQ
DIGI World (HD)
DIGI Life (HD)
DIGI Animal World (HD)
BBC Knowledge
Da Vinci Learning
Fashion TV HD
D1 Televízió
FIX TV (HD)
Hatoscsatorna
Sport tv-k
Eurosport (HD)
Eurosport 2 (HD)
Sport 1 (HD)
Sport 2 (HD)
Sport M
Sportklub
DIGI Sport 1 (HD)
DIGI Sport 2 (HD)
Extreme Sports Channel
Trace Sports HD
Fishing and Hunting
Fit HD
Zene tv-k
Mezzo Live HD
Mezzo
Brava HD
iConcert HD
MTV Live HD
Trace Urban (HD)
VH-1
VH-1 Classic
Muzsika TV
Nóta TV
myZen.tv HD
Hír tv-k
ATV (HD)
Hír TV
Echo TV
Meteo TV
Euronews
CNN
CNBC
Bloomberg English
Rádiók
Kossuth Rádió
Petőfi Rádió
Bartók Rádió
Nemzetiségi Adások
Dankó Rádió
Duna World Rádió
Magyar Katolikus Rádió
Impresszum
© 2012-2014 Gillon Media Kft.